Vlak Praha - Hamburk ceny od 509,05Kč

Začínat od
509,05Kč
Objevit

Praha až Hamburk od vlak

Cesta z Praha do Hamburk za vlak je 491,7 km a trvá 6 hod 46 min. Denně jede 17 spojů, přičemž první odjíždí v 01:26 a poslední v 00:25. Je možné cestovat z Praha na Hamburk pomocí vlak již za 509,05Kč nebo až za 3 967,68Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 509,05Kč.

Nejlepší cena 509,05Kč
Doba trvání cesty 6 hod 46 min
Připojení za den 17
Nejnižší cena 509,05Kč
Nejvyšší cena 3 967,68Kč
První odjezd 01:26
Poslední odjezd 00:25
Vzdálenost 491,7 km
Odjezd Praha
Příjezd Hamburk
Nosiče DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain,

Vlak Vstupenky od Praha do Hamburk

  Sep 27
  746,04Kč
  24°
  Sep 28
  746,04Kč
  24°
  Sep 29
  910,45Kč
  25°
  Sep 30
  728,26Kč
  21°
  Oct 01
  533,41Kč
  19°
  Oct 02
  533,41Kč
  22°
  Oct 03
  533,41Kč
  21°
  Oct 04
  533,41Kč
  17°
  Oct 05
  920,19Kč
  18°
  Oct 06
  1 053,42Kč
  21°
  Oct 07
  1 053,42Kč
  19°
  Oct 08
  1 053,42Kč
  23°
  Oct 09
  1 053,42Kč
  24°
  Oct 10
  964,03Kč
  24°
  Oct 11
  731,67Kč
  18°
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Levné jízdenky od Praha do Hamburk na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Praha do Hamburk. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik jsou jízdenky z Praha Hamburk?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Hamburk z 460,34Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 1 702,04Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Praha Hamburk?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Hamburknabízené Deutsche Bahn, Sbb, Bahn, Eurocity, Obb.

Deutsche Bahn je německá národní podnik. To se týká nejen národní a mezinárodní dálkové trasy do sousedních zemí, ale i regionální, lokální a příměstskou dopravu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Praha do Hamburk

 
Sep 27
Středa
24°
746,04Kč
697,08Kč
Sep 28
Čtvrtek
24°
746,04Kč
697,08Kč
Sep 29
Pátek
25°
910,45Kč
923,36Kč
Sep 30
Sobota
21°
728,26Kč
817,65Kč
Oct 01
Neděle
19°
533,41Kč
719,74Kč
Oct 02
Pondělí
22°
533,41Kč
719,74Kč
Oct 03
Úterý
21°
533,41Kč
719,74Kč
Levné vstupenky od Praha do Hamburk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Hamburk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Hamburk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Hamburk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Praha až Hamburk

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 533Kč do 1 660Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 68%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Hamburk

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Hamburk lze najít za cenu 684Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 137Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 500Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Hamburk vlakem

Pokud cestujete do Hamburk vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ÖBB Nightjet, provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), nabízí noční cestování vlakem mezi velkými evropskými městy a poskytuje pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat v noci. Vlaky Nightjet jsou vybaveny spacími kabinami, lehátky a sedadly, které cestujícím nabízejí pohodlný a pohodlný způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, když spí. Služba funguje po celém Rakousku a rozšiřuje se do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

Arriva je nadnárodní dopravní společnost, která provozuje autobusovou, vlakovou, tramvajovou a vodní autobusovou dopravu po celé Evropě. Arriva je dopravní společnost působící ve Spojeném království a pevninské Evropě. Společnost byla založena v roce 1938 v Sunderlandu v Anglii a od té doby se rozrostla a stala se jedním z největších dopravních operátorů v Evropě. Vlastníkem společnosti Arriva je německá národní železniční společnost Deutsche Bahn. Ve Spojeném království poskytují autobusové a železniční služby, včetně ikonických červených dvoupatrových autobusů v Londýně. Vybudovali si také silné tržní pozice v zemích jako Dánsko, Švédsko, Česká republika a Nizozemsko.

EuroNight je typ mezinárodní noční vlakové dopravy, která funguje v Evropě. Je provozován různými národními železničními společnostmi a nabízí pohodlné ubytování na spaní, jídelní vozy a další vybavení pro cestující na dlouhé vzdálenosti. Vlaky EuroNight obvykle jezdí mezi velkými městy v různých zemích, jako je Paříž a Berlín nebo Vídeň a Budapešť. Jsou často oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí ušetřit čas a peníze kombinací nákladů na dopravu a ubytování. V posledních letech však bylo mnoho tras EuroNight zrušeno nebo nahrazeno vysokorychlostními vlaky, protože poptávka po nočním cestování klesla.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Hamburk

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, FlixTrain a Nightjet při cestování z Praha na Hamburk.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jízdní kolo

Seated carriage

Tyto jízdenky jsou ideální pro kratší cesty během dne s pohodlnými sedadly v klimatizovaných vagónech.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Couchette

Tyto jízdenky poskytují cenově dostupnější možnost cestování přes noc, s palandami ve sdílených kupé, které pojmou až 6 cestujících.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Sleeper cabin

Jedná se o nejpohodlnější letenky Nightjet, které obsahují jedno, dvou nebo třílůžkové kupé s postelemi, přikrývkami a polštáři pro dobrý spánek.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain a DB - Regionalbahn od Praha do Hamburk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Hamburk pomocí vlak.
Vybavení DB - InterCity Express (ICE) FlixTrain DB - Regionalbahn Ostdeutsche Eisenbahn Metronom Arriva Railjet Agilis ÖBB - Regional Express EuroNight FlixBus DB - Intercity Nightjet EuroCity DB - Regional Express
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč

Praha až Hamburk Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
3.7kg
Autobus
24.1kg
Let
965.7kg
Auto
93.1kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Hamburk vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Hamburk jsou 3.7kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Hamburk? Jízdou vlakem mezi Praha a Hamburk ušetříte 962.1kg emisí CO2 oproti letu, 20.5kg oproti autobusu a 89.5kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Hamburk?
Tiket vlak od Praha do Hamburk je 1 880,81Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 509,05Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Hamburk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Hamburk, je 509,05Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Hamburk krát vlak?
Praha až Hamburk je 491,7 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Hamburk?
Praha až Hamburk je v průměru 10 hod 43 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 hod 46 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Hamburk?
Praha až Hamburk je pokryta operátory 18. Na Virail DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain, DB - Regionalbahn, Ostdeutsche Eisenbahn, Metronom, Arriva, Railjet, Agilis, ÖBB - Regional Express, EuroNight, Oberpfalzbahn - Die Länderbahn, FlixBus, DB - Intercity, Nightjet, Waldbahn - Die Länderbahn, Trilex - Die Länderbahn, EuroCity, DB - Regional Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Hamburk?
Praha až Hamburk má průměrně 17 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Hamburk?
První vlak z Praha na Hamburk odlétá v 01:26. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Hamburk?
Nejnovější vlak z Praha na Hamburk odjíždí v 00:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Hamburk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 509,05Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Praha na Hamburk?
Existují stanice 4, ze kterých se můžete odchýlit od Praha a přejít na Hamburk. Můžete přejít od Praha Hl. N., Praha-holesovice, Praha, Nádraží Holešovice, Praha Hlavní Nádraží a můžete dorazit na Hamburg Hbf, Hamburk Hl. Vlak. Nádr..
Kolik přímých připojení jde z Praha na Hamburk?
V průměru existuje 3 od Praha až po Hamburk.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Hamburk by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Hamburk je 6 hod 46 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Hamburk?
Ano, mezi Praha a Hamburk je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Hamburk od vlak?
Cesta vlak od Praha k Hamburk vytváří emise CO2 3.7kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Hamburk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy