Najít vlak ze stanice Praha do stanice Pardubice

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Pardubice

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 298,36 Kč
Délka cesty 52 min
Spojení za den 16
První odjezd 08:08
Poslední odjezd 20:15
Vzdálenost 97 km

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Praha do Pardubice.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha Pardubice?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Praha Pardubice také jen 70,52 Kč, zatímco průměrná cena 297,96 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Praha Pardubice?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s Cdcz, FlixTrain, RegioJet, sloužící vlakové cesty mezi Praha a Pardubice.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Cena lístku - každý den

Dnes Zítra Za 2 dní Za 3 dní Za 4 dní Za 5 dní Za 6 dní
Více Více Více Více 298,36 Kč Více Více
Další Další Další Další 73,23 Kč Další Další

Vlaky ze stanice Praha do stanice Pardubice

Jak dlouho bude trvat, než vás z Praha Pardubice vlakem a kdy vlaky odejít?

První vlak na Pardubice odjíždí v 07:20, přičemž poslední z nich v 20:15. V průměru, cesta trvá 52 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Pardubice v 49 min.

Které stanice se vlaky do Pardubice odejít z?

Můžete jet vlakem do Pardubice na Prague Main Station (Train), Prague Libeň, Prague Main Train Station, Praha Hl. Vlak. Nádraží, Praha Libeň, která dorazí Pardubice, Pardubice main train station.

Při jízdě na tak krátkou vzdálenost, můžete si vzít v úvahu také autobusy a možnosti sdílení automobilů: s trochou štěstí najdete velmi levné možnosti, i když jste si v krátké době .