Vlak Praha - Amsterdam ceny od 1 490,86 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

1 490,86 Kč
Více
1 960,22 Kč

Praha až Amsterdam od vlak

Cesta z Praha do Amsterdam za vlak je 710,78 km a trvá 12 h 17 min. Denně jede 4 spojů, přičemž první odjíždí v 18:04 a poslední v 18:14. Je možné cestovat z Praha na Amsterdam pomocí vlak již za 1 490,86 Kč nebo až za 3 085,00 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 490,86 Kč.

Nejnižší cena1 490,86 Kč
Doba trvání cesty12 h 17 min
Připojení za den4
Nejnižší cena1 490,86 Kč
Nejvyšší cena3 085,00 Kč
První odjezd18:04
Poslední odjezd18:14
Vzdálenost710,78 km
OdjezdPraha
PříjezdAmsterdam
NosičeEuropean Sleeper

Vlak Vstupenky od Prague do Amsterdam

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Nejlepší nabídky na vlak z Praha Amsterdam na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Praha do Amsterdam. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik jsou jízdenky z Praha Amsterdam?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Praha Amsterdam je 2 256,39 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Praha do Amsterdam může být kolem 1 490,86 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Praha Amsterdam?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Amsterdamnabízené .

Jak dlouho bude trvat, než vás z Praha Amsterdam vlakem a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Praha a Amsterdam vzít 12 h 17 min. První vlak odjíždí v 18:04, přičemž poslední z nich je v 18:14 Zatímco první vlak do Amsterdam odjíždí v 18:04, poslední z nich je naplánováno na 18:14. Průměrná doba trvání cesty je 12 h 17 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Amsterdam v 12 h 12 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Amsterdam a kam se lze dostat?

Vlaky do Amsterdam může odejít z Praha Holesovice,Prague (Černý Most),Praha-Vysochany,Prague - Zličín,Ruzyne International Airport,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben a dospět Amsterdam - Sloterdijk,Amsterdam, Amstel,Amsterdam Science Park,Amsterdam, Leidseplein,Amsterdam, Station Holendrecht,Duivendrecht Station,Amsterdam Dam,Amsterdam Muiderpoort,Amsterdam Rai,Amsterdam Zuid Wtc,Amsterdam, Rijksmuseum,Amsterdam, Centraal Station,Amsterdam, W Hotel,Amsterdam - Bijlmer Arena,Diemen, Treinstation,SCHIPHOL AIRPORT.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Amsterdam

Levné vstupenky vlak od Praha do Amsterdam
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Amsterdam.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Amsterdam, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Amsterdam.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Amsterdam

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 1 168,63 Kč do 3 627,91 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 68%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Amsterdam

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Amsterdam lze najít za cenu 640,58 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 690,37 Kč. Nejdražší lístek může stát až 2 705,53 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Amsterdam vlakem

Pokud cestujete do Amsterdam vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Amsterdam Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
49.75kg
Autobus
53.31kg
Let
142.16kg
Auto
113.72kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Amsterdam vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Amsterdam jsou 49.75kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Amsterdam? Jízdou vlakem mezi Praha a Amsterdam ušetříte 92.41kg emisí CO2 oproti letu, 3.56kg oproti autobusu a 63.97kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Amsterdam?
Tiket vlak od Praha do Amsterdam je 2 256,39 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 490,86 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Amsterdam?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Amsterdam, je 1 490,86 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Amsterdam krát vlak?
Praha až Amsterdam je 710,78 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Amsterdam?
Praha až Amsterdam je v průměru 12 h 17 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 12 h 12 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Amsterdam?
Praha až Amsterdam má průměrně 4 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Amsterdam?
První vlak z Praha na Amsterdam odlétá v 18:04. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Amsterdam?
Nejnovější vlak z Praha na Amsterdam odjíždí v 18:14. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Amsterdam?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 1 490,86 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Amsterdam?
V průměru existuje 4 od Praha až po Amsterdam.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Amsterdam by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Amsterdam je 12 h 12 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Amsterdam?
Ano, mezi Praha a Amsterdam je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Amsterdam od vlak?
Cesta vlak od Praha k Amsterdam vytváří emise CO2 49.75kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Amsterdam

Podobné trasy

Další oblíbené trasy