Vlak Praha - Düsseldorf ceny od 557,52 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
557,52 Kč

Praha až Düsseldorf od vlak

Cesta z Praha do Düsseldorf za vlak je 553,8 km a trvá 13 h 31 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 1:10 a poslední v 23:10. Je možné cestovat z Praha na Düsseldorf pomocí vlak již za 557,52 Kč nebo až za 1 655,52 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 557,52 Kč.

Nejnižší cena557,52 Kč
Doba trvání cesty13 h 31 min
Připojení za den6
Nejnižší cena557,52 Kč
Nejvyšší cena1 655,52 Kč
První odjezd1:10
Poslední odjezd23:10
Vzdálenost553,8 km
OdjezdPraha
PříjezdDüsseldorf
NosičeFlixBus DACH GmbH, FlixTrainVíce

Vlak Vstupenky od Prague do Düsseldorf

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Levné jízdenky od Praha do Düsseldorf na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Praha do Düsseldorf. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Düsseldorf?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Praha Düsseldorf také jen 557,52 Kč, zatímco průměrná cena 1 085,57 Kč.

Vlaky od Praha do Düsseldorf: které firmy můžete cestovat s?

Se dostat do Düsseldorf vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho je třeba se dostat do Düsseldorf vlakem?

Bude trvat 13 h 31 min dosáhnout Düsseldorf. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 1:10, přičemž poslední z nich odchází na 23:10. První vlak na Düsseldorf odjíždí v 1:10, přičemž poslední z nich v 23:10. V průměru, cesta trvá 13 h 31 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Düsseldorf v 10 h 6 min.

Které stanice se vlaky do Düsseldorf odejít z?

Můžete jet vlakem do Düsseldorf na Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi,Prague (Černý Most),Prague - Zličín,Praha Holesovice,Praha-Vysochany,Ruzyne International Airport,Praha Liben, která dorazí Sonnenstraße, Düsseldorf,Duesseldorf Airport,Markenstraße, Düsseldorf,Fuldaer Straße, Düsseldorf,Düsseldorf,Eichelstraße, Düsseldorf,Benrath Btf, Düsseldorf.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Düsseldorf

Levné vstupenky vlak od Praha do Düsseldorf
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Düsseldorf.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Düsseldorf, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Düsseldorf.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Düsseldorf

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 509,05 Kč do 1 911,50 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 73%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Düsseldorf

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Düsseldorf lze najít za cenu 843,22 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 153,85 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 443,86 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Düsseldorf vlakem

Pokud cestujete do Düsseldorf vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Düsseldorf

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain při cestování z Praha na Düsseldorf.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
Služby na palubě FlixTrain, FlixBus od Praha do Düsseldorf
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Düsseldorf pomocí train.
Vybavení FlixTrain FlixBus
quiet_zone Tichá zóna check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check cross
sleeper_couchette Spáč check cross

Praha až Düsseldorf Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
38.77kg
Autobus
41.54kg
Let
110.76kg
Auto
88.61kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Düsseldorf vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Düsseldorf jsou 38.77kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Düsseldorf? Jízdou vlakem mezi Praha a Düsseldorf ušetříte 71.99kg emisí CO2 oproti letu, 2.77kg oproti autobusu a 49.84kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Düsseldorf?
Tiket vlak od Praha do Düsseldorf je 1 085,57 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 557,52 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Düsseldorf?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Düsseldorf, je 557,52 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Düsseldorf krát vlak?
Praha až Düsseldorf je 553,8 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Düsseldorf?
Praha až Düsseldorf je v průměru 13 h 31 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 10 h 6 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Düsseldorf?
Praha až Düsseldorf je pokryta operátory 5. Na Virail FlixBus DACH GmbH, FlixTrain, FlixBus CZ s.r.o., FlixBus, FlixTrain GmbH, FlixBus Polska sp. z.o.o. můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Düsseldorf?
Praha až Düsseldorf má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Düsseldorf?
První vlak z Praha na Düsseldorf odlétá v 1:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Düsseldorf?
Nejnovější vlak z Praha na Düsseldorf odjíždí v 23:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Düsseldorf?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 557,52 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Düsseldorf by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Düsseldorf je 10 h 6 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Düsseldorf?
Ano, mezi Praha a Düsseldorf je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Düsseldorf od vlak?
Cesta vlak od Praha k Düsseldorf vytváří emise CO2 38.77kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Düsseldorf

Podobné trasy

Další oblíbené trasy