Vlak Praha - Düsseldorf ceny od 801,33Kč

Začínat od
801,33Kč
Objevit

Praha až Düsseldorf od vlak

Cesta z Praha do Düsseldorf za vlak je 553,2 km a trvá 9 hod 5 min. Denně jede 37 spojů, přičemž první odjíždí v 06:45 a poslední v 00:46. Je možné cestovat z Praha na Düsseldorf pomocí vlak již za 801,33Kč nebo až za 4 274,58Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 801,33Kč.

Nejlepší cena 801,33Kč
Doba trvání cesty 9 hod 5 min
Připojení za den 37
Nejnižší cena 801,33Kč
Nejvyšší cena 4 274,58Kč
První odjezd 06:45
Poslední odjezd 00:46
Vzdálenost 553,2 km
Odjezd Praha
Příjezd Düsseldorf
Nosiče DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain,

Vlak Vstupenky od Praha do Düsseldorf

  Sep 26
  Více
  23°
  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  801,33Kč
  24°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  21°
  Oct 01
  Více
  19°
  Oct 02
  Více
  22°
  Oct 03
  Více
  21°
  Oct 04
  Více
  17°
  Oct 05
  Více
  18°
  Oct 06
  Více
  21°
  Oct 07
  Více
  19°
  Oct 08
  Více
  23°
  Oct 09
  Více
  24°
  Oct 10
  Více
  24°
Departure date
Tuesday,Sep 26 2023
23°

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Düsseldorf.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Düsseldorf. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Praha do Düsseldorf, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik jsou jízdenky z Praha Düsseldorf?

V průměru jízdenky z Praha Düsseldorf nákladů 2 131,20Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 460,34Kč.

Které firmy cestovat z Praha Düsseldorf vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také Deutsche Bahn, Sbb, Bahn sloužících vlakové cesty Praha -. Düsseldorf

Deutsche Bahn je německá národní podnik. To se týká nejen národní a mezinárodní dálkové trasy do sousedních zemí, ale i regionální, lokální a příměstskou dopravu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Praha do Düsseldorf

 
Sep 26
Úterý
23°
Více
Další
Další
Sep 27
Středa
24°
Více
Další
Další
Sep 28
Čtvrtek
24°
801,33Kč
728,26Kč
4 318,17Kč
Sep 29
Pátek
25°
Více
Další
Další
Sep 30
Sobota
21°
Více
Další
Další
Oct 01
Neděle
19°
Více
Další
Další
Oct 02
Pondělí
22°
Více
Další
Další
Levné vstupenky od Praha do Düsseldorf
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Düsseldorf.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Düsseldorf, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Düsseldorf.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Praha až Düsseldorf

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 533Kč do 1 808Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 70%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Düsseldorf

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Düsseldorf lze najít za cenu 986Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 210Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 552Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Düsseldorf vlakem

Pokud cestujete do Düsseldorf vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

Eurobahn je soukromá železniční společnost působící v Německu. Byla založena v roce 1998 a nabízí regionální a příměstské vlaky v regionu Severní Porýní-Vestfálsko. Eurobahn provozuje několik linek, včetně S-Bahn Rhein-Ruhr, RB 61 a RB 52. Společnost je známá svými moderními vlaky a vysoce kvalitními službami, včetně bezplatného Wi-Fi a klimatizace. Eurobahn se zavázala k udržitelnosti a zavedla několik opatření ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání energeticky účinných vlaků a podpora veřejné dopravy jako alternativy k jízdě autem.

EuroNight je typ mezinárodní noční vlakové dopravy, která funguje v Evropě. Je provozován různými národními železničními společnostmi a nabízí pohodlné ubytování na spaní, jídelní vozy a další vybavení pro cestující na dlouhé vzdálenosti. Vlaky EuroNight obvykle jezdí mezi velkými městy v různých zemích, jako je Paříž a Berlín nebo Vídeň a Budapešť. Jsou často oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí ušetřit čas a peníze kombinací nákladů na dopravu a ubytování. V posledních letech však bylo mnoho tras EuroNight zrušeno nebo nahrazeno vysokorychlostními vlaky, protože poptávka po nočním cestování klesla.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

National Express je britská nadnárodní společnost veřejné dopravy, která provozuje autobusovou a železniční dopravu ve Velké Británii, Evropě, severní Africe a Severní Americe. Společnost byla založena v roce 1972 a sídlí v Birminghamu ve Velké Británii. National Express provozuje flotilu více než 1 600 autobusů, které obsluhují více než 900 destinací po celé Velké Británii. Společnost také provozuje železniční služby ve Spojeném království, včetně franšízy East Anglia.

Thalys je provozovatel vysokorychlostních vlaků, který nabízí spojení mezi Francií, Belgií, Německem a Nizozemskem. Vlaky Thalys jezdí vysokou rychlostí a dosahují rychlosti až 300 km/h, což z nich dělá jeden z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů cestování mezi městy v regionu. Vlaky mají moderní vybavení, včetně pohodlného sezení, Wi-Fi a možností stravování na palubě, díky čemuž jsou oblíbenou volbou pro obchodní cestující i turisty.

VIAS Rail je belgická železniční společnost, která provozuje osobní a nákladní vlaky v Belgii a Nizozemsku. Vznikla v roce 2014 jako společný podnik francouzské železniční společnosti SNCF a belgické železniční společnosti SNCB. VIAS Rail provozuje vysokorychlostní vlaky, regionální vlaky a příměstské vlaky a také poskytuje železniční nákladní dopravu. Cílem společnosti je poskytovat svým zákazníkům bezpečná, spolehlivá a udržitelná dopravní řešení. VIAS Rail je odhodlána snižovat svůj dopad na životní prostředí investicemi do energeticky účinných vlaků a prosazováním udržitelných postupů ve všech svých provozech.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Düsseldorf

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, FlixTrain a Railjet při cestování z Praha na Düsseldorf.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

S lístkem The Standard můžete získat levné místo ve druhé třídě s rezervací předem. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Comfort

Sedačku první třídy můžete získat s tarifem The Comfort. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Premium

Můžete cestovat s přizpůsobenou sazbou s výhodami všech služeb prémiového tarifu. Zažijte pohodlnou cestu a maximální flexibilitu při provádění změn nebo zrušení až do poslední chvíle.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain a DB - Intercity od Praha do Düsseldorf
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Düsseldorf pomocí vlak.
Vybavení DB - InterCity Express (ICE) FlixTrain DB - Intercity ÖBB - Regional Express DB - Regionalbahn National Express FlixBus Railjet Eurobahn EuroCity EuroNight Thalys DB - Regional Express VIAS Rail
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč

Praha až Düsseldorf Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
3.9kg
Autobus
25.8kg
Let
1,030.9kg
Auto
99.4kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Düsseldorf vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Düsseldorf jsou 3.9kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Düsseldorf? Jízdou vlakem mezi Praha a Düsseldorf ušetříte 1,027.0kg emisí CO2 oproti letu, 21.9kg oproti autobusu a 95.5kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Düsseldorf?
Tiket vlak od Praha do Düsseldorf je 1 958,75Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 801,33Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Düsseldorf?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Düsseldorf, je 801,33Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Düsseldorf krát vlak?
Praha až Düsseldorf je 553,2 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Düsseldorf?
Praha až Düsseldorf je v průměru 11 hod 27 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 9 hod 5 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Düsseldorf?
Praha až Düsseldorf je pokryta operátory 15. Na Virail DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain, DB - Intercity, ÖBB - Regional Express, DB - Regionalbahn, National Express, FlixBus, Oberpfalzbahn - Die Länderbahn, Railjet, Eurobahn, EuroCity, EuroNight, Thalys, DB - Regional Express, VIAS Rail můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Düsseldorf?
Praha až Düsseldorf má průměrně 37 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Düsseldorf?
První vlak z Praha na Düsseldorf odlétá v 06:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Düsseldorf?
Nejnovější vlak z Praha na Düsseldorf odjíždí v 00:46. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Düsseldorf?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 801,33Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Praha na Düsseldorf?
Existují stanice 3, ze kterých se můžete odchýlit od Praha a přejít na Düsseldorf. Můžete přejít od Praha Hl.n., Praha, Úan Florenc, Praha Hlavní Nádraží a můžete dorazit na Düsseldorf Flughafen, Düsseldorf, Zob Am Hbf.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Düsseldorf by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Düsseldorf je 9 hod 5 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Düsseldorf?
Ano, mezi Praha a Düsseldorf je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Düsseldorf od vlak?
Cesta vlak od Praha k Düsseldorf vytváří emise CO2 3.9kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Düsseldorf

Podobné trasy

Další oblíbené trasy