Najít vlak ze stanice Praha do stanice Olomouc

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Olomouc
z 22,50 Kč

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 116,63 Kč
Délka cesty 3 hod 41 min
Spojení za den 17
První odjezd 08:08
Poslední odjezd 17:15
Vzdálenost 210 km

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Olomouc.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Olomouc. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Praha do Olomouc, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha Olomouc?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Praha Olomouc pro 111,21 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Olomouc náklady v průměru 583,03 Kč.

Vlaky od Praha do Olomouc: které firmy můžete cestovat s?

Se dostat do Olomouc vlakem, můžete se spolehnout na Cdcz, FlixTrain, RegioJet, jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Cena lístku - každý den

Dnes Zítra Za 2 dní Za 3 dní Za 4 dní Za 5 dní Za 6 dní
Více Více 610,29 Kč Více Více Více Více
Další Další 168,17 Kč Další Další Další Další

Vlaky ze stanice Praha do stanice Olomouc

Když jsou Frist a poslední vlaky z Praha Olomouc plánované?

S nejrychlejším připojením budete v Olomouc v 2 hod 6 min, ale v průměru trvá 4 hod 17 min. První vlak zamířil do Olomouc je 05:50, přičemž poslední z nich opustí Praha na 17:15.

Které stanice slouží k železniční trati Praha - Olomouc?

Vlaky do Olomouc opustit Praha y Praga (hl.n), Prague main train station, Praga Libeň, Praha Hl. Vlak. Nádraží, Praha Libeň a dorazí do Olomouc, Olomouc Hl.n..

Pokud jste flexibilní s vaší cesty, a to vždy za to, že si můžete koupit velmi levné jízdenky na vlak, když se vyhnout cestování o víkendech, a pokud se rozhodnete cestovat mimo hlavní sezónu.

Vzhledem k tomu, že cesta mezi Praha a Olomouc je relativně krátká, můžete zvážit sdílení automobilů nebo autobusem jako alternativní způsoby dopravy s nejlevnějšími cenami a podobných trvání.