Najít vlak ze stanice Praha do stanice Olomouc

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Olomouc

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 528,92 Kč
Délka cesty 2 hod 19 min
Spojení za den 14
První odjezd 08:27
Poslední odjezd 18:34
Vzdálenost 210 km

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Olomouc.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Olomouc. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Praha do Olomouc, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha Olomouc?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Praha Olomouc pro 111,21 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Olomouc náklady v průměru 528,92 Kč.

Vlaky od Praha do Olomouc: které firmy můžete cestovat s?

Se dostat do Olomouc vlakem, můžete se spolehnout na FlixTrain, RegioJet, jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Vlaky ze stanice Praha do stanice Olomouc

Když jsou Frist a poslední vlaky z Praha Olomouc plánované?

S nejrychlejším připojením budete v Olomouc v 2 hod 6 min, ale v průměru trvá 2 hod 19 min. První vlak zamířil do Olomouc je 05:50, přičemž poslední z nich opustí Praha na 18:34.

Které stanice slouží k železniční trati Praha - Olomouc?

Vlaky do Olomouc opustit Praha y Prague Main Station (Train), Prague main st., Prague Libeň, Praha Hl. Vlak. Nádraží, Praha Libeň a dorazí do Olomouc Main Station, Olomouc train station, Olomouc.

Pokud jste flexibilní s vaší cesty, a to vždy za to, že si můžete koupit velmi levné jízdenky na vlak, když se vyhnout cestování o víkendech, a pokud se rozhodnete cestovat mimo hlavní sezónu.

Vzhledem k tomu, že cesta mezi Praha a Olomouc je relativně krátká, můžete zvážit sdílení automobilů nebo autobusem jako alternativní způsoby dopravy s nejlevnějšími cenami a podobných trvání.