Vlak Praha - Olomouc ceny od 170,25 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
170,25 Kč

Praha až Olomouc od vlak

Cesta z Praha do Olomouc za vlak je 210,49 km a trvá 2 h 40 min. Denně jede 50 spojů, přičemž první odjíždí v 5:50 a poslední v 21:52. Je možné cestovat z Praha na Olomouc pomocí vlak již za 170,25 Kč nebo až za 746,53 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 170,25 Kč.

Nejnižší cena170,25 Kč
Doba trvání cesty2 h 40 min
Připojení za den50
Nejnižší cena170,25 Kč
Nejvyšší cena746,53 Kč
První odjezd5:50
Poslední odjezd21:52
Vzdálenost210,49 km
OdjezdPraha
PříjezdOlomouc
NosičeRegioJet, Leo Express

Vlak Vstupenky od Prague do Olomouc

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Nejlepší nabídky na vlak z Praha Olomouc na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Praha do Olomouc nízkonákladové vlak?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Olomouc z 170,25 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 414,06 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Praha Olomouc?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Praha a Olomouc.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Praha Olomouc plánované?

První vlak na Olomouc odjíždí v 5:50, přičemž poslední z nich v 21:52. Chcete-li získat od Praha do Olomouc vlakem, budete potřebovat 2 h 40 min. První vlak na Olomouc odjíždí v 5:50, přičemž poslední z nich v 21:52. V průměru, cesta trvá 2 h 40 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Olomouc v 2 h 9 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Olomouc a kam se lze dostat?

Vlaky do Olomouc může odejít z Praha Liben,Praha Masarykovo nadrazi,Praha-Vysochany,Praha Holesovice,Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Ruzyne International Airport,Prague - Zličín,Prague (Černý Most) a dospět Olomouc, Pionýrská,Olomouc - hl.n.,Olomouc - Fakultní nem..

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Olomouc

Levné vstupenky vlak od Praha do Olomouc
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Olomouc.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Olomouc, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Olomouc.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Olomouc

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 145,65 Kč do 315,90 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 54%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Olomouc

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Olomouc lze najít za cenu 206,54 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 229,70 Kč. Nejdražší lístek může stát až 247,22 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Olomouc vlakem

Pokud cestujete do Olomouc vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Olomouc

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Praha na Olomouc.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet, Leo Express od Praha do Olomouc
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Olomouc pomocí train.
Vybavení RegioJet Leo Express
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč cross check

Praha až Olomouc Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
14.73kg
Autobus
15.79kg
Let
42.1kg
Auto
33.68kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Olomouc vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Olomouc jsou 14.73kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Olomouc? Jízdou vlakem mezi Praha a Olomouc ušetříte 27.37kg emisí CO2 oproti letu, 1.06kg oproti autobusu a 18.95kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Olomouc?
Tiket vlak od Praha do Olomouc je 414,06 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 170,25 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Olomouc?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Olomouc, je 170,25 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Olomouc krát vlak?
Praha až Olomouc je 210,49 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Olomouc?
Praha až Olomouc je v průměru 2 h 40 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 9 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Olomouc?
Praha až Olomouc je pokryta operátory 1. Na Virail RegioJet, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Olomouc?
Praha až Olomouc má průměrně 50 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Olomouc?
První vlak z Praha na Olomouc odlétá v 5:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Olomouc?
Nejnovější vlak z Praha na Olomouc odjíždí v 21:52. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Olomouc?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 170,25 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Olomouc?
V průměru existuje 36 od Praha až po Olomouc.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Olomouc by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Olomouc je 2 h 9 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Olomouc?
Ano, mezi Praha a Olomouc je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Olomouc od vlak?
Cesta vlak od Praha k Olomouc vytváří emise CO2 14.73kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Olomouc

Podobné trasy

Další oblíbené trasy