Autobus Praha - Olomouc ceny od 194,85 Kč

Začínat od
194,85 Kč
Objevit

Praha až Olomouc od autobus

Cesta z Praha do Olomouc za autobus je 210,49 km a trvá 3 h 50 min. Denně jede 65 spojů, přičemž první odjíždí v 3:20 a poslední v 23:00. Je možné cestovat z Praha na Olomouc pomocí autobus již za 194,85 Kč nebo až za 1 558,82 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 194,85 Kč.

Nejnižší cena194,85 Kč
Doba trvání cesty3 h 50 min
Připojení za den65
Nejnižší cena194,85 Kč
Nejvyšší cena1 558,82 Kč
První odjezd3:20
Poslední odjezd23:00
Vzdálenost210,49 km
OdjezdPraha
PříjezdOlomouc
NosičeFlixBus, Leo Express

Autobus Vstupenky od Prague do Olomouc

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Jaké době jsou autobusy na Olomouc?

Cesta z Praha Olomouc trvá 3 h 50 min. Zatímco první autobus odjíždí z Praha na 3:20, poslední z nich je naplánováno na 23:00. Se dostat do Olomouc Praha autobusem, bude trvat asi 3 h 50 min, nebo dokonce 2 h 9 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Praha na 3:20, přičemž poslední z nich je v 23:00.

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Olomouc

Levné vstupenky autobus od Praha do Olomouc
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Olomouc.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Olomouc, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Olomouc.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Olomouc

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 266,46 Kč do 314,44 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 15%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Praha do Olomouc

Nejlevnější autobusové jízdenky Praha - Olomouc lze najít za cenu 170,01 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 248,40 Kč. Nejdražší tiket může stát až 312,98 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Olomouc autobusem

Pokud cestujete do Olomouc autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

Služby na palubě FlixBus, Leo Express, RegioJet od Praha do Olomouc
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Olomouc pomocí bus.
Vybavení FlixBus Leo Express RegioJet
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check check
accessibility Přístupnost cross check check
bicycle Jízdní kolo cross check check
sleeper_couchette Spáč cross check cross

Praha až Olomouc Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
14.73kg
Autobus
15.79kg
Let
42.1kg
Auto
33.68kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Praha do Olomouc?
Tiket autobus od Praha do Olomouc je 512,71 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 194,85 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Olomouc?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Olomouc, je 194,85 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Olomouc krát autobus?
Praha až Olomouc je 210,49 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Praha a Olomouc?
Praha až Olomouc je v průměru 3 h 50 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 9 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Olomouc?
Praha až Olomouc je pokryta operátory 2. Na Virail FlixBus, Leo Express, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Praha na Olomouc?
Praha až Olomouc má průměrně 65 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Praha do Olomouc?
První autobus z Praha na Olomouc odlétá v 3:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Praha na Olomouc?
Nejnovější autobus z Praha na Olomouc odjíždí v 23:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Olomouc?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 194,85 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Olomouc?
V průměru existuje 32 od Praha až po Olomouc.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Olomouc by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Praha a Olomouc je 2 h 9 min.
Existuje přímé autobus z Praha na Olomouc?
Ano, mezi Praha a Olomouc je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Olomouc od autobus?
Cesta autobus od Praha k Olomouc vytváří emise CO2 15.79kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Olomouc

Podobné trasy

Další oblíbené trasy