Najít autobus ze stanice Praha do stanice Znojmo

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte si levné jízdenky na autobus do Znojmo

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 216,72 Kč
Délka cesty 3 hod 48 min
Spojení za den 6
První odjezd 06:30
Poslední odjezd 18:00
Vzdálenost 181 km

Autobus ze stanice Praha do stanice Znojmo

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Praha do stanice Znojmo.

Trasa ze stanice Praha do stanice Znojmo je denně zajišťována 6 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Vaclav Havel Airport Prague, Florenc, Praha, Černý Most, Prague Bus station "Florenc", Krizikova street; house 6, Prague ÚAN Florenc, Vaclav Havel Prague Airport PRG Prague Airport (terminal 1/2), Aviaticka street 2, Prague Main Railway Station, Prague Florenc Central Bus Station, Prague Airport Terminal 1/2, Kiev Bus station Florenc, Krizikova St 6 do stanice do stanic s příjezdy Aut.nádr., Znojmo Autobusová Zastávka, Znojmo Bus station Znojmo, Dr. M. Horakove St 6, Znojmo Znojmo - aut.nádr., Znojmo, autobusové nádraží, Nádraží a zastávky, 669 02 Znojmo, Znojmo bus station, Znojmo, Znojmo Znojmo [*CZ],,nám.Svobody lázně,, Znojmo Znojmo [*CZ],,aut.nádr.,, Znojmo Znojmo [*CZ],,Pražská sídl.,, Znojmo Prague Housing Estate, Znojmo Znojmo - bus station, Znojmo, autobusové nádraží, Nádraží a zastávky, 669 02 Znojmo, Znojmo Bus Stop "Housing Estate Prague", Prazhska Street.

Průměrná délka cesty je 3 hod 48 min. První autobus odjíždí v 06:30. Poslední odjíždí v 18:00.

Autobusy ze stanice Praha do stanice Znojmo

Jaké době jsou autobusy na Znojmo?

Zatímco první autobus odjíždí v: 06:30, poslední z nich opustí Praha na 18:00. Doba trvání cesty je v průměru 3 hod 48 min, ale může to trvat jen 2 hod 35 min s co nejrychlejšími spoji.

Pokud hledáte pro různé alternativy cestovat z Praha Znojmo, vlaky a carpooling řešení by mohlo být hodně vidět na relativně krátkou vzdálenost.