Autobus Praha - Český Krumlov ceny od 166,36 Kč

Začínat od
166,36 Kč

Praha až Český Krumlov od autobus

Cesta z Praha do Český Krumlov za autobus je 142,37 km a trvá 3 h 9 min. Denně jede 70 spojů, přičemž první odjíždí v 5:20 a poslední v 21:30. Je možné cestovat z Praha na Český Krumlov pomocí autobus již za 166,36 Kč nebo až za 340,75 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 166,36 Kč.

Nejnižší cena166,36 Kč
Doba trvání cesty3 h 9 min
Připojení za den70
Nejnižší cena166,36 Kč
Nejvyšší cena340,75 Kč
První odjezd5:20
Poslední odjezd21:30
Vzdálenost142,37 km
OdjezdPraha
PříjezdČeský Krumlov
NosičeFlixBus, RegioJet

Autobus Vstupenky od Prague do Český Krumlov

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Jaké době jsou autobusy na Český Krumlov?

Cesta z Praha Český Krumlov trvá 3 h 9 min. Zatímco první autobus odjíždí z Praha na 5:20, poslední z nich je naplánováno na 21:30. Se dostat do Český Krumlov Praha autobusem, bude trvat asi 3 h 9 min, nebo dokonce 2 h 25 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Praha na 5:20, přičemž poslední z nich je v 21:30.

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Český Krumlov

Levné vstupenky autobus od Praha do Český Krumlov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Český Krumlov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Český Krumlov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Český Krumlov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Český Krumlov

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 168,06 Kč do 194,61 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 14%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Praha do Český Krumlov

Nejlevnější autobusové jízdenky Praha - Český Krumlov lze najít za cenu 100,84 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 150,14 Kč. Nejdražší tiket může stát až 183,40 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Český Krumlov autobusem

Pokud cestujete do Český Krumlov autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Český Krumlov

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Praha na Český Krumlov.

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě FlixBus, RegioJet, BLAGUSS od Praha do Český Krumlov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Český Krumlov pomocí bus.
Vybavení FlixBus RegioJet BLAGUSS
wifi WiFi check check cross
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check cross
accessibility Přístupnost cross check cross
bicycle Jízdní kolo cross check cross

Praha až Český Krumlov Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
9.97kg
Autobus
10.68kg
Let
28.47kg
Auto
22.78kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Praha do Český Krumlov?
Tiket autobus od Praha do Český Krumlov je 228,71 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 166,36 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Český Krumlov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Český Krumlov, je 166,36 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Český Krumlov krát autobus?
Praha až Český Krumlov je 142,37 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Praha a Český Krumlov?
Praha až Český Krumlov je v průměru 3 h 9 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Český Krumlov?
Praha až Český Krumlov je pokryta operátory 2. Na Virail FlixBus, RegioJet, BLAGUSS můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Praha na Český Krumlov?
Praha až Český Krumlov má průměrně 70 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Praha do Český Krumlov?
První autobus z Praha na Český Krumlov odlétá v 5:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Praha na Český Krumlov?
Nejnovější autobus z Praha na Český Krumlov odjíždí v 21:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Český Krumlov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 166,36 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Praha na Český Krumlov?
Existují stanice 9, ze kterých se můžete odchýlit od Praha a přejít na Český Krumlov. Můžete přejít od Praha Namesti Republiky , Praha-Vysočany nádraží, Praha ÚAN Florenc, Praha Zličín, Praha Cerny Most , Praha Libeň, Praha Nádraží Holešovice, Praha Hlavní Nádraží, Praha Letiště BUS a můžete dorazit na Český Krumlov AN, Czech Krumlov.
Kolik přímých připojení jde z Praha na Český Krumlov?
V průměru existuje 56 od Praha až po Český Krumlov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Český Krumlov by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Praha a Český Krumlov je 2 h 25 min.
Existuje přímé autobus z Praha na Český Krumlov?
Ano, mezi Praha a Český Krumlov je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Český Krumlov od autobus?
Cesta autobus od Praha k Český Krumlov vytváří emise CO2 10.68kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Český Krumlov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy