Najít autobus ze stanice Praha do stanice Český Krumlov

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte si levné jízdenky na autobus do Český Krumlov

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 179,02 Kč
Délka cesty 3 hod 24 min
Spojení za den 39
První odjezd 07:00
Poslední odjezd 19:00
Vzdálenost 142 km

Autobus ze stanice Praha do stanice Český Krumlov

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Praha do stanice Český Krumlov.

Trasa ze stanice Praha do stanice Český Krumlov je denně zajišťována 24 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Praga Roztyly, Praga (ÚAN Florenc), Prague Wilsonova Bus Station, Prague Na Knizeci Bus Station, Prague Railway Station Hlavni, Wilsonova 8, Prague Bus Station "Na Knizeci", Ostrovskeho Street, Praga Anděl, Vaclav Havel Prague Airport PRG Prague Airport (terminal 1/2), Aviaticka St 2, Prague Prague - Na Knížecí, Na Knížecí, Nádraží a zastávky, 150 00 Praha-Smíchov, Prague Na Knížecí, Praha, hl. n., Na Knížecí, Praga East (Černý Most), Roztyly, Praha, ÚAN Florenc, Praha,,Roztyly, Prague Autobusové Nádraží Na Knizeci, Pouliční Ostrovskeho, Prague Airport Terminal 1/2 do stanice do stanic s příjezdy Český Krumlov (Estación), Český Krumlov (Špičák), Cesky Krumlov Central Bus Station, Cesky Krumlov Spicak Bus Station, Cesky Krumlov Bus Station "Central", Nemotsnichni Street 586, Cesky Krumlov Český Krumlov - AN,, Cesky Krumlov Bus Stop Chesky-Krumlov, U Luni Street; House 137, Český Krumlov AN, Český Krumlov, aut. nádr., Český Krumlov,Špičák, Cesky Krumlov Bus station Central, Nemocnicni St 586.

Průměrná délka cesty je 3 hod 26 min. První autobus odjíždí v 06:00. Poslední odjíždí v 19:00.

Autobusy ze stanice Praha do stanice Český Krumlov

Kdy se první a poslední autobusy z Praha Český Krumlov odejít?

Nejdříve čas můžete odejít z Praha je 06:00, zatímco poslední autobus je 19:00. Cesta trvá průměrně 3 hod 26 min ale může také poslední 2 hod 30 min s co nejrychlejšími spoji.

V případě, že nabídky poskytované autobusy nebudou vyhovovat vašim potřebám, vlaky a carpooling mohl představovat dobrou alternativu pro tuto vzdálenost.