Najít autobus ze stanice Praha do stanice Český Krumlov

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte si levné jízdenky na autobus do Český Krumlov

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 108,22 Kč
Délka cesty 3 hod 23 min
Spojení za den 24
První odjezd 07:35
Poslední odjezd 18:00
Vzdálenost 142 km

Autobus ze stanice Praha do stanice Český Krumlov

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Praha do stanice Český Krumlov.

Trasa ze stanice Praha do stanice Český Krumlov je denně zajišťována 24 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Praha,,Roztyly, Praha,,ÚAN Florenc, Prague Wilsonova Bus Station, Prague Na Knizeci Bus Station, Prague Railway station Hlavni, Wilsonova 8, Prague Autobusové Nádraží Na Knizeci, Pouliční Ostrovskeho, Praha Anděl (Na Knížecí), Vaclav Havel Prague Airport PRG Prague Airport (terminal 1/2), Aviaticka street 2, Prague Prague - Na Knížecí, Na Knížecí, Nádraží a zastávky, 150 00 Praha-Smíchov, Praha Na Knížecí, Praha, hl. n., Praha, Na Knížecí, Praha Východ (Černý Most), Praha, Roztyly, Florenc, Prague Airport Terminal 1/2 do stanice do stanic s příjezdy Český Krumlov,,aut.nádr., Český Krumlov,Špičák, Cesky Krumlov Central Bus Station, Cesky Krumlov Spicak Bus Station, Cesky Krumlov Bus station Central, Nemocnicni St 586, Cesky Krumlov Český Krumlov - AN,, Cesky Krumlov Bus Stop Chesky-Krumlov, U Luni Street; House 137, Český Krumlov AN, Český Krumlov, aut. nádr..

Průměrná délka cesty je 3 hod 23 min. První autobus odjíždí v 07:35. Poslední odjíždí v 18:00.

Autobusy ze stanice Praha do stanice Český Krumlov

Kdy se první a poslední autobusy z Praha Český Krumlov odejít?

Nejdříve čas můžete odejít z Praha je 07:35, zatímco poslední autobus je 18:00. Cesta trvá průměrně 3 hod 23 min ale může také poslední 2 hod 30 min s co nejrychlejšími spoji.

V případě, že nabídky poskytované autobusy nebudou vyhovovat vašim potřebám, vlaky a carpooling mohl představovat dobrou alternativu pro tuto vzdálenost.