Autobus Arad - Olomouc ceny od 851,99 Kč

Začínat od
851,99 Kč
Objevit

Arad až Olomouc od autobus

Cesta z Arad do Olomouc za autobus je 486,01 km a trvá 14 h 0 min. Denně jede 2 spojů, přičemž první odjíždí v 2:15 a poslední v 9:20. Je možné cestovat z Arad na Olomouc pomocí autobus již za 851,99 Kč nebo až za 1 022,49 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 851,99 Kč.

Nejnižší cena851,99 Kč
Doba trvání cesty14 h 0 min
Připojení za den2
Nejnižší cena851,99 Kč
Nejvyšší cena1 022,49 Kč
První odjezd2:15
Poslední odjezd9:20
Vzdálenost486,01 km
OdjezdArad
PříjezdOlomouc
Nosiče

V kolik hodin se autobusy na Olomouc odejít?

Cesta z Arad Olomouc trvá 14 h 0 min. Zatímco první autobus odjíždí z Arad na 2:15, poslední z nich je naplánováno na 9:20. Zatímco první autobus odjíždí v: 2:15, poslední z nich opustí Arad na 9:20. Doba trvání cesty je v průměru 14 h 0 min, ale může to trvat jen 13 h 10 min s co nejrychlejšími spoji.

Levné vstupenky autobus od Arad do Olomouc
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Arad do Olomouc.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Arad do Olomouc, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Arad na Olomouc.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Arad do Olomouc

Nejlevnější autobusové jízdenky Arad - Olomouc lze najít za cenu 1 436,31 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 698,10 Kč. Nejdražší tiket může stát až 1 919,05 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Olomouc autobusem

Pokud cestujete do Olomouc autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Služby na palubě FlixBus od Arad do Olomouc
Porovnejte služby na palubě při cestování z Arad do Olomouc pomocí bus.
Vybavení FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Elektrické zásuvky check
luggage Zavazadlo check
food_and_drink Jídlo a pití check
air_con Klimatizace check

Arad až Olomouc Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
34.02kg
Autobus
36.45kg
Let
97.2kg
Auto
77.76kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Arad do Olomouc?
Tiket autobus od Arad do Olomouc je 937,24 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 851,99 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Arad do Olomouc?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Arad do Olomouc, je 851,99 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Arad a Olomouc krát autobus?
Arad až Olomouc je 486,01 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Arad a Olomouc?
Arad až Olomouc je v průměru 14 h 0 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 13 h 10 min.
Kolik autobus za den přejde z Arad na Olomouc?
Arad až Olomouc má průměrně 2 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Arad do Olomouc?
První autobus z Arad na Olomouc odlétá v 2:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Arad na Olomouc?
Nejnovější autobus z Arad na Olomouc odjíždí v 9:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Arad do Olomouc?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 851,99 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Arad do Olomouc by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Arad a Olomouc je 13 h 10 min.
Existuje přímé autobus z Arad na Olomouc?
Ano, mezi Arad a Olomouc je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Arad až Olomouc od autobus?
Cesta autobus od Arad k Olomouc vytváří emise CO2 36.45kg.