• Jednosměrná
  • Zpáteční

Najít autobus ze stanice Sokolov do stanice Karlovy Vary

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Autobus

Dnes

Čím Autobus

Zítra

Čím Autobus

2 Dny

Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Karlovy Vary

Sokolov na Karlovy Vary čím autobus

Nejlepší cena 38,19 Kč
Délka cesty 22 min
Spojení za den 10
První odjezd 05:25
Poslední odjezd 19:30
Vzdálenost 17 km

Přehled tras podle bus

Spojení
10
Nosiče
2
Minimální cena
38,19 Kč
Maximální cena
48,55 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 25 min
Sokolov Terminal Bus Station - Karlovy Vary Terminal Bus Station
05:25 - 05:50
43,40 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 20 min
Sokolov Tesovice Bus Stop - Karlovy Vary Terminal Bus Station
05:30 - 05:50
43,40 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 25 min
Sokolov Terminal Bus Station - Karlovy Vary Terminal Bus Station
07:25 - 07:50
43,40 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 20 min
Sokolov Tesovice Bus Stop - Karlovy Vary Terminal Bus Station
07:30 - 07:50
43,40 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 25 min
Sokolov Terminal Bus Station - Karlovy Vary Terminal Bus Station
11:25 - 11:50
43,40 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 20 min
Sokolov Tesovice Bus Stop - Karlovy Vary Terminal Bus Station
11:30 - 11:50
43,40 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 25 min
Sokolov Terminal Bus Station - Karlovy Vary Terminal Bus Station
15:25 - 15:50
43,40 Kč

Jaké době jsou autobusy na Karlovy Vary?

Se dostat do Karlovy Vary Sokolov autobusem, bude trvat asi 22 min, nebo dokonce 20 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Sokolov na 05:25, přičemž poslední z nich je v 19:30.

Vzhledem k tomu, že cesta od Sokolov do Karlovy Vary není tak dlouhá, autobus je dobrým řešením, ale pokud hledáte více nabídek nebo odletových časů, můžete se také podívat na vlaky a sdílení automobilů řešení.