Najít vlak ze stanice Ostrava do stanice Olomouc

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Olomouc

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 48,82 Kč
Délka cesty 1 hod 10 min
Spojení za den 7
První odjezd 02:31
Poslední odjezd 16:11
Vzdálenost 79 km

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Ostrava do Olomouc.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Ostrava do Olomouc. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Olomouc?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Ostrava Olomouc je 164,10 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Ostrava do Olomouc může být kolem 48,82 Kč.

Vlaky od Ostrava do Olomouc: které firmy můžete cestovat s?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Ostrava Olomoucnabízené FlixTrain, RegioJet.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Vlaky ze stanice Ostrava do stanice Olomouc

Když jsou Frist a poslední vlaky z Ostrava Olomouc plánované?

V průměru trvá 1 hod 10 min se dostat do Olomouc vlakem, ale budete potřebovat 54 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 02:31, přičemž poslední z nich opustí Ostrava na 16:11.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Ostrava Olomouc?

Vlaky do Olomouc odejde z Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n. LEO, Ostrava Svinov a dorazí Olomouc, Olomouc hl.n..

Při cestování vlakem, nikdy zapomenout, aby si lístek s sebou: ujistěte se, že jej vytisknout předem nebo stahovat mobilní verzi pokud je to dovoleno.

Vzhledem k tomu, že cesta mezi Ostrava a Olomouc je relativně krátká, můžete zvážit sdílení automobilů nebo autobusem jako alternativní způsoby dopravy s nejlevnějšími cenami a podobných trvání.