Vlak Ostrava - Liberec ceny od 339,77 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Ostrava až Liberec od vlak

Cesta z Ostrava do Liberec za vlak je 251,74 km a trvá 6 h 31 min. Denně jede 80 spojů, přičemž první odjíždí v 2:28 a poslední v 19:04. Je možné cestovat z Ostrava na Liberec pomocí vlak již za 339,77 Kč nebo až za 1 483,31 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 339,77 Kč.

Nejnižší cena339,77 Kč
Doba trvání cesty6 h 31 min
Připojení za den80
Nejnižší cena339,77 Kč
Nejvyšší cena1 483,31 Kč
První odjezd2:28
Poslední odjezd19:04
Vzdálenost251,74 km
OdjezdOstrava
PříjezdLiberec
NosičeLeo Express, FlixBus

Vlak Vstupenky od Ostrava do Liberec

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Levné jízdenky od Ostrava do Liberec na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Ostrava Liberec?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Ostrava Liberec je 635,95 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Ostrava do Liberec může být kolem 339,77 Kč.

Které firmy cestovat z Ostrava Liberec vlakem?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Ostrava a Liberec.

Jak dlouho bude trvat, než vás z Ostrava Liberec vlakem a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 6 h 31 min dosáhnout Liberec. Nejdříve Vlak odjíždí Ostrava na 2:28, přičemž poslední z nich odchází na 19:04. S nejrychlejším připojením budete v Liberec v 5 h 26 min, ale v průměru trvá 6 h 31 min. První vlak zamířil do Liberec je 2:28, přičemž poslední z nich opustí Ostrava na 19:04.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Ostrava Liberec?

Vlaky do Liberec opustit Ostrava y Ostrava, Nádraží,OSTRAVA,Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava ÚAN,Ostrava, Svinov a dorazí do Liberec AN,Vesec u Liberce nádraží,Liberec, Fügnerova-Blažkova.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Liberec

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Liberec
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Liberec.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Liberec, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Liberec.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Liberec

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Liberec vlakem

Pokud cestujete do Liberec vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

Služby na palubě Leo Express, FlixBus, RegioJet od Ostrava do Liberec
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Liberec pomocí train.
Vybavení Leo Express FlixBus RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check cross check
sleeper_couchette Spáč check cross cross

Ostrava až Liberec Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
17.62kg
Autobus
18.88kg
Let
50.35kg
Auto
40.28kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Liberec vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Liberec jsou 17.62kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Liberec? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Liberec ušetříte 32.73kg emisí CO2 oproti letu, 1.26kg oproti autobusu a 22.66kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Liberec?
Tiket vlak od Ostrava do Liberec je 635,95 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 339,77 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Liberec?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Liberec, je 339,77 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Liberec krát vlak?
Ostrava až Liberec je 251,74 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Liberec?
Ostrava až Liberec je v průměru 6 h 31 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 26 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Liberec?
Ostrava až Liberec je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, FlixBus, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Liberec?
Ostrava až Liberec má průměrně 80 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Liberec?
První vlak z Ostrava na Liberec odlétá v 2:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Liberec?
Nejnovější vlak z Ostrava na Liberec odjíždí v 19:04. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Liberec?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 339,77 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Liberec by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Liberec je 5 h 26 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Liberec?
Ano, mezi Ostrava a Liberec je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Liberec od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Liberec vytváří emise CO2 17.62kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Liberec

Podobné trasy

Další oblíbené trasy