Vlak Ostrava - Liberec ceny od 301,78 Kč

Začínat od
301,78 Kč
Objevit

Ostrava až Liberec od vlak

Cesta z Ostrava do Liberec za vlak je 251,74 km a trvá 7 h 23 min. Denně jede 85 spojů, přičemž první odjíždí v 2:28 a poslední v 20:52. Je možné cestovat z Ostrava na Liberec pomocí vlak již za 301,78 Kč nebo až za 2 167,49 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 301,78 Kč.

Nejnižší cena301,78 Kč
Doba trvání cesty7 h 23 min
Připojení za den85
Nejnižší cena301,78 Kč
Nejvyšší cena2 167,49 Kč
První odjezd2:28
Poslední odjezd20:52
Vzdálenost251,74 km
OdjezdOstrava
PříjezdLiberec
NosičeFlixBus, RegioJet

Vlak Vstupenky od Ostrava do Liberec

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Levné jízdenky od Ostrava do Liberec na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Ostrava Liberec?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Ostrava Liberec je 611,35 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Ostrava do Liberec může být kolem 301,78 Kč.

Které firmy cestovat z Ostrava Liberec vlakem?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Ostrava a Liberec.

Jak dlouho bude trvat, než vás z Ostrava Liberec vlakem a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 7 h 23 min dosáhnout Liberec. Nejdříve Vlak odjíždí Ostrava na 2:28, přičemž poslední z nich odchází na 20:52. S nejrychlejším připojením budete v Liberec v 5 h 47 min, ale v průměru trvá 7 h 23 min. První vlak zamířil do Liberec je 2:28, přičemž poslední z nich opustí Ostrava na 20:52.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Ostrava Liberec?

Vlaky do Liberec opustit Ostrava y a dorazí do .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Liberec

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Liberec
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Liberec.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Liberec, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Liberec.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Liberec

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 242,35 Kč do 478,36 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 49%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Liberec

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Liberec lze najít za cenu 362,91 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 500,55 Kč. Nejdražší lístek může stát až 747,75 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Liberec vlakem

Pokud cestujete do Liberec vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Liberec

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Ostrava na Liberec.

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě FlixBus, RegioJet, Leo Express od Ostrava do Liberec
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Liberec pomocí train.
Vybavení FlixBus RegioJet Leo Express
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check check
accessibility Přístupnost cross check check
bicycle Jízdní kolo cross check check
sleeper_couchette Spáč cross cross check

Ostrava až Liberec Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
17.62kg
Autobus
18.88kg
Let
50.35kg
Auto
40.28kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Liberec vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Liberec jsou 17.62kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Liberec? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Liberec ušetříte 32.73kg emisí CO2 oproti letu, 1.26kg oproti autobusu a 22.66kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Liberec?
Tiket vlak od Ostrava do Liberec je 611,35 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 301,78 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Liberec?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Liberec, je 301,78 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Liberec krát vlak?
Ostrava až Liberec je 251,74 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Liberec?
Ostrava až Liberec je v průměru 7 h 23 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 47 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Liberec?
Ostrava až Liberec je pokryta operátory 2. Na Virail FlixBus, RegioJet, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Liberec?
Ostrava až Liberec má průměrně 85 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Liberec?
První vlak z Ostrava na Liberec odlétá v 2:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Liberec?
Nejnovější vlak z Ostrava na Liberec odjíždí v 20:52. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Liberec?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 301,78 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Liberec by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Liberec je 5 h 47 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Liberec?
Ano, mezi Ostrava a Liberec je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Liberec od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Liberec vytváří emise CO2 17.62kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Liberec

Podobné trasy

Další oblíbené trasy