Vlak Olomouc - Liberec ceny od 256,96 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Olomouc až Liberec od vlak

Cesta z Olomouc do Liberec za vlak je 203,71 km a trvá 5 h 41 min. Denně jede 37 spojů, přičemž první odjíždí v 3:29 a poslední v 20:13. Je možné cestovat z Olomouc na Liberec pomocí vlak již za 256,96 Kč nebo až za 1 533,25 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 256,96 Kč.

Nejnižší cena256,96 Kč
Doba trvání cesty5 h 41 min
Připojení za den37
Nejnižší cena256,96 Kč
Nejvyšší cena1 533,25 Kč
První odjezd3:29
Poslední odjezd20:13
Vzdálenost203,71 km
OdjezdOlomouc
PříjezdLiberec
NosičeRegioJet, FlixBus

Vlak Vstupenky od Olomouc do Liberec

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Olomouc do Liberec.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Liberec?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Olomouc Liberec z 256,96 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 573,60 Kč.

Které společnosti trvat od Olomouc do Liberec vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Olomouc Liberecnabízené .

Jak dlouho trvá, než od Olomouc do Liberec a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Olomouc a Liberec vzít 5 h 41 min. První vlak odjíždí v 3:29, přičemž poslední z nich je v 20:13 První vlak na Liberec odjíždí v 3:29, přičemž poslední z nich v 20:13. V průměru, cesta trvá 5 h 41 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Liberec v 4 h 7 min.

Které stanice slouží k železniční trati Olomouc - Liberec?

Vlaky do Liberec opustit Olomouc y Olomouc - Fakultní nem.,Olomouc, Pionýrská,Olomouc - hl.n. a dorazí do Liberec AN,Liberec, Fügnerova-Blažkova,Vesec u Liberce nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Olomouc do Liberec

Levné vstupenky vlak od Olomouc do Liberec
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Olomouc do Liberec.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Olomouc do Liberec, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Olomouc na Liberec.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Olomouc až Liberec

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Olomouc do Liberec

Nejlevnější vlakové jízdenky Olomouc - Liberec lze najít za cenu 271,82 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 318,38 Kč. Nejdražší lístek může stát až 363,16 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Liberec vlakem

Pokud cestujete do Liberec vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Olomouc do Liberec

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Olomouc na Liberec.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet, FlixBus, Leo Express od Olomouc do Liberec
Porovnejte služby na palubě při cestování z Olomouc do Liberec pomocí train.
Vybavení RegioJet FlixBus Leo Express
quiet_zone Tichá zóna check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check cross check
sleeper_couchette Spáč cross cross check

Olomouc až Liberec Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
14.26kg
Autobus
15.28kg
Let
40.74kg
Auto
32.59kg
Jaké jsou emise CO2 pro Olomouc až Liberec vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Olomouc a Liberec jsou 14.26kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Olomouc a Liberec? Jízdou vlakem mezi Olomouc a Liberec ušetříte 26.48kg emisí CO2 oproti letu, 1.02kg oproti autobusu a 18.33kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Olomouc do Liberec?
Tiket vlak od Olomouc do Liberec je 573,60 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 256,96 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Olomouc do Liberec?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Olomouc do Liberec, je 256,96 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Olomouc a Liberec krát vlak?
Olomouc až Liberec je 203,71 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Olomouc a Liberec?
Olomouc až Liberec je v průměru 5 h 41 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 7 min.
Jaké společnosti působí od Olomouc do Liberec?
Olomouc až Liberec je pokryta operátory 2. Na Virail RegioJet, FlixBus, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Olomouc na Liberec?
Olomouc až Liberec má průměrně 37 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Olomouc do Liberec?
První vlak z Olomouc na Liberec odlétá v 3:29. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Olomouc na Liberec?
Nejnovější vlak z Olomouc na Liberec odjíždí v 20:13. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Olomouc do Liberec?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 256,96 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Olomouc do Liberec by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Olomouc a Liberec je 4 h 7 min.
Existuje přímé vlak z Olomouc na Liberec?
Ano, mezi Olomouc a Liberec je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Olomouc až Liberec od vlak?
Cesta vlak od Olomouc k Liberec vytváří emise CO2 14.26kg.

Přejděte na místní z Olomouc

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Olomouc

Mezinárodní trasy z Olomouc a blízkých oblastí

Další destinace od Olomouc

Hlavní trasy do stanice Liberec

Podobné trasy

Další oblíbené trasy