Vlak Plzeň - Liberec ceny od 808,15 Kč

22/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Plzeň až Liberec od vlak

Cesta z Plzeň do Liberec za vlak je 164,78 km a trvá 5 h 53 min. Denně jede 1 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 6:00. Je možné cestovat z Plzeň na Liberec pomocí vlak již za 808,15 Kč nebo až za 840,30 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 808,15 Kč.

Nejnižší cena808,15 Kč
Doba trvání cesty5 h 53 min
Připojení za den1
Nejnižší cena808,15 Kč
Nejvyšší cena840,30 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd6:00
Vzdálenost164,78 km
OdjezdPlzeň
PříjezdLiberec
NosičeArriva, RegioJet

Vlak Vstupenky od Pilsen do Liberec

Datum odletu
sobota 22. čvn 2024

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Plzeň do Liberec.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Plzeň do Liberec v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Liberec?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Plzeň Liberec pro 808,15 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Liberec náklady v průměru 824,23 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Plzeň Liberec?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Plzeň -. Liberec

Jak dlouho trvá, než od Plzeň do Liberec a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 5 h 53 min dosáhnout Liberec. Nejdříve Vlak odjíždí Plzeň na 6:00, přičemž poslední z nich odchází na 6:00. S nejrychlejším připojením budete v Liberec v 5 h 53 min, ale v průměru trvá 5 h 53 min. První vlak zamířil do Liberec je 6:00, přičemž poslední z nich opustí Plzeň na 6:00.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Plzeň a Liberec?

Vlaky do Liberec opustit Plzeň y Plzeň hl.n.,Pilsen, Busbahnhof,Plzeň (Divadlo Alfa),PLZEN a dorazí do Liberec, Fügnerova-Blažkova,Liberec AN,Vesec u Liberce nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Pilsen do Liberec

Levné vstupenky vlak od Plzeň do Liberec
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Plzeň do Liberec.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Plzeň do Liberec, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Plzeň na Liberec.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Pilsen až Liberec

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Plzeň do Liberec

Nejlevnější vlakové jízdenky Plzeň - Liberec lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 274,64 Kč. Nejdražší lístek může stát až 313,96 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Liberec vlakem

Pokud cestujete do Liberec vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Arriva je nadnárodní dopravní společnost, která provozuje autobusovou, vlakovou, tramvajovou a vodní autobusovou dopravu po celé Evropě. Arriva je dopravní společnost působící ve Spojeném království a pevninské Evropě. Společnost byla založena v roce 1938 v Sunderlandu v Anglii a od té doby se rozrostla a stala se jedním z největších dopravních operátorů v Evropě. Vlastníkem společnosti Arriva je německá národní železniční společnost Deutsche Bahn. Ve Spojeném království poskytují autobusové a železniční služby, včetně ikonických červených dvoupatrových autobusů v Londýně. Vybudovali si také silné tržní pozice v zemích jako Dánsko, Švédsko, Česká republika a Nizozemsko.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Plzeň do Liberec

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Plzeň na Liberec.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě Arriva, RegioJet od Plzeň do Liberec
Porovnejte služby na palubě při cestování z Plzeň do Liberec pomocí train.
Vybavení Arriva RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč check cross

Plzeň až Liberec Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
11.53kg
Autobus
12.36kg
Let
32.96kg
Auto
26.37kg
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Liberec vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Plzeň a Liberec jsou 11.53kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Plzeň a Liberec? Jízdou vlakem mezi Plzeň a Liberec ušetříte 21.43kg emisí CO2 oproti letu, 0.83kg oproti autobusu a 14.84kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Plzeň do Liberec?
Tiket vlak od Plzeň do Liberec je 824,23 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 808,15 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Plzeň do Liberec?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Plzeň do Liberec, je 808,15 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Plzeň a Liberec krát vlak?
Plzeň až Liberec je 164,78 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Plzeň a Liberec?
Plzeň až Liberec je v průměru 5 h 53 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 53 min.
Jaké společnosti působí od Plzeň do Liberec?
Plzeň až Liberec je pokryta operátory 2. Na Virail Arriva, RegioJet, Czech Railways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Plzeň na Liberec?
Plzeň až Liberec má průměrně 1 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Plzeň do Liberec?
První vlak z Plzeň na Liberec odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Plzeň na Liberec?
Nejnovější vlak z Plzeň na Liberec odjíždí v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Plzeň do Liberec?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 808,15 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Plzeň do Liberec by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Plzeň a Liberec je 5 h 53 min.
Existuje přímé vlak z Plzeň na Liberec?
Ano, mezi Plzeň a Liberec je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Liberec od vlak?
Cesta vlak od Plzeň k Liberec vytváří emise CO2 11.53kg.

Přejděte na místní z Plzeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Plzeň

Mezinárodní trasy z Plzeň a blízkých oblastí

Další destinace od Plzeň

Hlavní trasy do stanice Liberec

Podobné trasy

Další oblíbené trasy