Vlak Ostrava - Karlovy Vary ceny od 449,87 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
449,87 Kč

Ostrava až Karlovy Vary od vlak

Cesta z Ostrava do Karlovy Vary za vlak je 389,34 km a trvá 6 h 53 min. Denně jede 46 spojů, přičemž první odjíždí v 2:28 a poslední v 18:39. Je možné cestovat z Ostrava na Karlovy Vary pomocí vlak již za 449,87 Kč nebo až za 1 251,93 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 449,87 Kč.

Nejnižší cena449,87 Kč
Doba trvání cesty6 h 53 min
Připojení za den46
Nejnižší cena449,87 Kč
Nejvyšší cena1 251,93 Kč
První odjezd2:28
Poslední odjezd18:39
Vzdálenost389,34 km
OdjezdOstrava
PříjezdKarlovy Vary
NosičeFlixBus, RegioJet

Vlak Vstupenky od Ostrava do Karlovy Vary

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Ostrava do Karlovy Vary.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Ostrava do Karlovy Vary. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Ostrava do Karlovy Vary nízkonákladové vlak?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Ostrava Karlovy Vary je 701,23 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Ostrava do Karlovy Vary může být kolem 449,87 Kč.

Které firmy cestovat z Ostrava Karlovy Vary vlakem?

Se dostat do Karlovy Vary vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

V kolik vlaků, které mají Karlovy Vary dovolené a jak dlouho je cesta?

První vlak na Karlovy Vary odjíždí v 2:28, přičemž poslední z nich v 18:39. Chcete-li získat od Ostrava do Karlovy Vary vlakem, budete potřebovat 6 h 53 min. V průměru trvá 6 h 53 min se dostat do Karlovy Vary vlakem, ale budete potřebovat 5 h 51 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 2:28, přičemž poslední z nich opustí Ostrava na 18:39.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Ostrava a Karlovy Vary?

Vlaky do Karlovy Vary může odejít z Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava ÚAN,Ostrava, Svinov,OSTRAVA,Ostrava, Nádraží a dospět Karlovy Vary-Dvory nádraží,Karlovy Vary (Tržnice),Karlovy Vary nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Karlovy Vary

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Karlovy Vary
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Karlovy Vary.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Karlovy Vary, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Karlovy Vary.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Karlovy Vary

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 376,07 Kč do 514,41 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 27%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Karlovy Vary

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Karlovy Vary lze najít za cenu 431,11 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 476,90 Kč. Nejdražší lístek může stát až 529,76 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Karlovy Vary vlakem

Pokud cestujete do Karlovy Vary vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Karlovy Vary

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Ostrava na Karlovy Vary.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě FlixBus, RegioJet, Leo Express od Ostrava do Karlovy Vary
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Karlovy Vary pomocí train.
Vybavení FlixBus RegioJet Leo Express
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check check
accessibility Přístupnost cross check check
bicycle Jízdní kolo cross check check
sleeper_couchette Spáč cross cross check

Ostrava až Karlovy Vary Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
27.25kg
Autobus
29.2kg
Let
77.87kg
Auto
62.3kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Karlovy Vary vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Karlovy Vary jsou 27.25kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Karlovy Vary? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Karlovy Vary ušetříte 50.62kg emisí CO2 oproti letu, 1.95kg oproti autobusu a 35.05kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Karlovy Vary?
Tiket vlak od Ostrava do Karlovy Vary je 701,23 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 449,87 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Karlovy Vary?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Karlovy Vary, je 449,87 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Karlovy Vary krát vlak?
Ostrava až Karlovy Vary je 389,34 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Karlovy Vary?
Ostrava až Karlovy Vary je v průměru 6 h 53 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 51 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Karlovy Vary?
Ostrava až Karlovy Vary je pokryta operátory 2. Na Virail FlixBus, RegioJet, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Karlovy Vary?
Ostrava až Karlovy Vary má průměrně 46 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Karlovy Vary?
První vlak z Ostrava na Karlovy Vary odlétá v 2:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Karlovy Vary?
Nejnovější vlak z Ostrava na Karlovy Vary odjíždí v 18:39. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Karlovy Vary?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 449,87 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Karlovy Vary by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Karlovy Vary je 5 h 51 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Karlovy Vary?
Ano, mezi Ostrava a Karlovy Vary je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Karlovy Vary od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Karlovy Vary vytváří emise CO2 27.25kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Karlovy Vary

Podobné trasy

Další oblíbené trasy