Vlak Ostrava - Mnichov ceny od 1 215,39 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 1 605,10 Kč
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Ostrava až Mnichov od vlak

Cesta z Ostrava do Mnichov za vlak je 524,87 km a trvá 8 h 20 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 1:54 a poslední v 18:53. Je možné cestovat z Ostrava na Mnichov pomocí vlak již za 1 215,39 Kč nebo až za 4 035,88 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 215,39 Kč.

Nejnižší cena1 215,39 Kč
Doba trvání cesty8 h 20 min
Připojení za den6
Nejnižší cena1 215,39 Kč
Nejvyšší cena4 035,88 Kč
První odjezd1:54
Poslední odjezd18:53
Vzdálenost524,87 km
OdjezdOstrava
PříjezdMnichov
NosičeEuroNight, WESTbahnVíce

Vlak Vstupenky od Ostrava do Mnichov

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Ostrava do Mnichov.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Ostrava do Mnichov. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik jsou jízdenky z Ostrava Mnichov?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Ostrava Mnichov z 1 215,39 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 2 778,11 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Ostrava Mnichov?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Ostrava a Mnichov.

Jak dlouho trvá, než od Ostrava do Mnichov a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Ostrava a Mnichov vzít 8 h 20 min. První vlak odjíždí v 1:54, přičemž poslední z nich je v 18:53 První vlak na Mnichov odjíždí v 1:54, přičemž poslední z nich v 18:53. V průměru, cesta trvá 8 h 20 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Mnichov v 7 h 21 min.

Které stanice slouží k železniční trati Ostrava - Mnichov?

Vlaky do Mnichov může odejít z OSTRAVA,Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava, Nádraží,Ostrava ÚAN,Ostrava, Svinov a dospět Blumenstraße, München,Hopfenstraße, München,Hauptbahnhof Seidlstraße, München.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Mnichov

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Mnichov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Mnichov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Mnichov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Mnichov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Mnichov

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 704,39 Kč do 3 164,89 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 78%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Mnichov

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Mnichov lze najít za cenu 641,31 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 114,70 Kč. Nejdražší lístek může stát až 2 050,34 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Mnichov vlakem

Pokud cestujete do Mnichov vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

EuroNight je typ mezinárodní noční vlakové dopravy, která funguje v Evropě. Je provozován různými národními železničními společnostmi a nabízí pohodlné ubytování na spaní, jídelní vozy a další vybavení pro cestující na dlouhé vzdálenosti. Vlaky EuroNight obvykle jezdí mezi velkými městy v různých zemích, jako je Paříž a Berlín nebo Vídeň a Budapešť. Jsou často oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí ušetřit čas a peníze kombinací nákladů na dopravu a ubytování. V posledních letech však bylo mnoho tras EuroNight zrušeno nebo nahrazeno vysokorychlostními vlaky, protože poptávka po nočním cestování klesla.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

WestBahn je železniční společnost působící v Rakousku, především na západní železniční trati mezi Vídní a Salcburkem. Byla založena v roce 2008 a zaměřuje se na pohodlí a zákaznickou spokojenost při poskytování pravidelné osobní vlakové dopravy. WestBahn provozuje flotilu moderních vlaků vybavených bezplatným Wi-Fi, elektrickými zásuvkami a klimatizací.

Express InterCity je typ vlakové dopravy, která funguje v mnoha zemích po celém světě. Je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní dopravu mezi velkými městy s omezenými zastávkami na cestě. Expresní vlaky InterCity obvykle nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, klimatizace a palubní servis jídla a nápojů. Mohou mít také prvotřídní nebo business třídu sedadel pro cestující, kteří chtějí extra pohodlí a vybavení. Expresní vlaky InterCity jsou často oblíbenou volbou pro obchodní cestující, turisty a dojíždějící, kteří potřebují cestovat mezi městy rychle a pohodlně.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Mnichov

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, Railjet a WESTbahn při cestování z Ostrava na Mnichov.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Comfort Class

Komfortní jízdenka je druh jízdenky do druhé třídy, ale nabízí více vybavení než standardní jízdenka, jako je více místa pro nohy. V ceně je také rezervace místa.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard Class

Standardní jízdenka je druh jízdenky pro druhou třídu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Letenka první třídy nabízí flexibilitu a extra komfort jak při rezervaci, tak ve vybavení.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Bez ohledu na třídu očekávejte pohodlné vybavení, včetně bezplatného Wi-Fi.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Railjet nabízí tiché zóny pro klidnou cestu. Pro pohodlí všech laskavě dodržujte v těchto prostorách ticho pro 1. a 2. třídu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno zásuvkou, vhodnou i pro nabíjení baterií invalidního vozíku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování Railjetem nejste omezeni konkrétním limitem zavazadel. Musíte však zajistit, aby se vaše zavazadla vešla do stropního stojanu nebo do vyhrazených zavazadlových prostorů ve vlaku.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Ve vlacích Regiojet jsou k dispozici prostory pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vychutnejte si na palubě různé občerstvení a nápoje. Kompletní nabídku najdete v aplikaci Regiojet. Každý cestující dostane zdarma láhev vody, a pokud jste ve třídě Relax nebo Business, vychutnejte si bezplatnou italskou kávu nebo mátový čaj.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve většině vlaků ÖBB můžete se speciální jízdenkou na kolo, která činí 10 % běžné jízdenky nebo minimálně 2 € na druhou třídu. Příspěvky na vlaková kola Railjet se liší, proto si zkontrolujte jejich jízdní řád. Jedno kolo na osobu, a pokud se jedná o elektrokolo, ujistěte se, že je baterie nabitá, protože palubní nabíjení není k dispozici. Pro pohodlí v Rakousku existuje služba „od dveří ke dveřím“ pro přepravu kol.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky Railjet jsou pro vaše pohodlí vybaveny klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Užijte si nepřetržité online připojení s WiFi dostupnou na všech cestách WESTbahn mezi Vídní a Salcburkem.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každá jídelna je vybavena zásuvkou 220V ve vlacích WESTbahn.
luggage Zavazadlo open icon close icon
I když neexistuje žádný konkrétní limit na množství zavazadel, které si můžete vzít na palubu, může být za objemné zavazadlo nebo za přepravu třetího zavazadla účtován příplatek ve výši 5 EUR. Toto rozhodnutí je na uvážení palubního personálu.
accessibility Přístupnost open icon close icon
V Rakousku zajišťuje nízkopodlažní provedení WESTbahn bezbariérový přístup. Výšky nástupišť se však v určitých mnichovských stanicích liší, takže při nástupu pomáhá rampa ve voze 14. Tento kočár, ideální pro ty, kdo mají problémy s mobilitou, se může pochlubit širšími uličkami, dvěma rezervovatelnými místy pro invalidní vozíky a nedalekým toaletou s prvky pro usnadnění přístupu.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vlaky WESTbahn obsahují kavárny WESTcafé s místy k sezení a prodejními automaty, které nabízejí řadu občerstvení a nápojů. Zatímco ve WESTbahn PLUS je palubní doprava zahrnuta, v ostatních úsecích zajistí občerstvení stevardi v závislosti na obsazenosti a podmínkách vlaku.
air_con Klimatizace open icon close icon
Každý autobus nabízí komfort klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Kolo si můžete vzít na vlaky WESTbahn tak, že si zarezervujete místo za € 4,90 – € 9,90, v závislosti na trase. Bez rezervace to bude stát dalších 5,10 EUR na palubě v závislosti na dostupnosti. Dětská kola vyžadují platbu, ale složené e-koloběžky jezdí při správném skladování zdarma. Mějte na paměti, že tandemy a mopedy nejsou povoleny a některá vlaková spojení s vysokou poptávkou mohou vylučovat rezervaci kol.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledejte klid na ICE Frankfurt v Coach 21 (druhá třída) a Coach 28/29 (první třída). Na ICE 104/105 Basel je to Coach 31 (druhá třída) a Coach 38/39 (první třída).
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích ICE si vychutnejte bezplatné Wi-Fi a získejte přístup na portál ICE pro filmy, televizní pořady, audioknihy, hry a materiály ke čtení.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Zůstaňte nabití díky elektrické zásuvce, která je k dispozici pro každé dvě sedadla ve vlaku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích ICE si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro pomoc s nástupem, přestupem nebo jinými dotazy se obraťte na DB's Mobility Service. Personál je vždy připraven pomoci a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
S ICE si vyberte mezi kompletním menu v palubní restauraci nebo rychlým občerstvením v bistru. Pro cestující první třídy je jídlo a nápoje zdarma podávány přímo na vaše sedadlo. Rozmanité menu DB, aktualizované čtvrtletně, obsahuje místní a vegetariánské/veganské možnosti.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky ICE nenabízejí pouze klimatizaci, ale také inovují ekologicky šetrné systémy, které chladí i topí pomocí přírodních chladiv.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Deutsche Bahn se ujistěte, že je rozložený a dobře zabalený v pouzdře nebo krytu s vaším jménem, a můžete si ho vzít zdarma na palubu. Máte také povoleno jedno běžné a jedno příruční zavazadlo. Jen zajistěte, aby vaše kolo nepřekáželo ostatním cestujícím nebo neblokovalo uličky. Poznámka: Speciální kola nejsou povolena, ale pokud jste mezinárodní cestovatel, nemusíte se obávat omezení ve špičce.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě EuroNight, WESTbahn, EuroCity od Ostrava do Mnichov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Mnichov pomocí train.
Vybavení EuroNight WESTbahn EuroCity DB - InterCity Express (ICE) DB - Intercity Railjet RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check check check check cross check check
wifi WiFi check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check
accessibility Přístupnost check check check check cross check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check
air_con Klimatizace check check check check cross check check
bicycle Jízdní kolo check check check check cross check check
sleeper_couchette Spáč check check check check cross check cross
luggage Zavazadlo cross check check check check check check

Ostrava až Mnichov Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
36.74kg
Autobus
39.37kg
Let
104.97kg
Auto
83.98kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Mnichov vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Mnichov jsou 36.74kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Mnichov? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Mnichov ušetříte 68.23kg emisí CO2 oproti letu, 2.63kg oproti autobusu a 47.24kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Mnichov?
Tiket vlak od Ostrava do Mnichov je 2 778,11 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 215,39 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Mnichov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Mnichov, je 1 215,39 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Mnichov krát vlak?
Ostrava až Mnichov je 524,87 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Mnichov?
Ostrava až Mnichov je v průměru 8 h 20 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 7 h 21 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Mnichov?
Ostrava až Mnichov je pokryta operátory 7. Na Virail EuroNight, WESTbahn, EuroCity, ÖBB - Railjet Xpress, DB - InterCity Express (ICE), DB - Intercity, Railjet, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Mnichov?
Ostrava až Mnichov má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Mnichov?
První vlak z Ostrava na Mnichov odlétá v 1:54. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Mnichov?
Nejnovější vlak z Ostrava na Mnichov odjíždí v 18:53. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Mnichov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 1 215,39 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Ostrava na Mnichov?
V průměru existuje 1 od Ostrava až po Mnichov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Mnichov by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Mnichov je 7 h 21 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Mnichov?
Ano, mezi Ostrava a Mnichov je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Mnichov od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Mnichov vytváří emise CO2 36.74kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Mnichov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy