Vlak Ostrava - Brno ceny od 162,95 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
162,95 Kč

Ostrava až Brno od vlak

Cesta z Ostrava do Brno za vlak je 140,37 km a trvá 2 h 43 min. Denně jede 46 spojů, přičemž první odjíždí v 4:03 a poslední v 20:45. Je možné cestovat z Ostrava na Brno pomocí vlak již za 162,95 Kč nebo až za 596,25 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 162,95 Kč.

Nejnižší cena162,95 Kč
Doba trvání cesty2 h 43 min
Připojení za den46
Nejnižší cena162,95 Kč
Nejvyšší cena596,25 Kč
První odjezd4:03
Poslední odjezd20:45
Vzdálenost140,37 km
OdjezdOstrava
PříjezdBrno
NosičeRegioJet, Leo Express

Vlak Vstupenky od Ostrava do Brno

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Levné jízdenky od Ostrava do Brno na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Ostrava Brno?

V průměru jízdenky z Ostrava Brno nákladů 286,19 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 162,95 Kč.

Které společnosti trvat od Ostrava do Brno vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Ostrava Brnonabízené .

V kolik vlaků, které mají Brno dovolené a jak dlouho je cesta?

První vlak na Brno odjíždí v 4:03, přičemž poslední z nich v 20:45. Chcete-li získat od Ostrava do Brno vlakem, budete potřebovat 2 h 43 min. V průměru trvá 2 h 43 min se dostat do Brno vlakem, ale budete potřebovat 2 h 11 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 4:03, přičemž poslední z nich opustí Ostrava na 20:45.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Ostrava Brno?

Vlaky opustit Ostrava Ostrava, Svinov,Ostrava Hlavni Nadrazi,OSTRAVA,Ostrava, Nádraží,Ostrava ÚAN a dospět Brno, Grand Hotel,Brno Zvonařka,Brno hlavní nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Brno

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Brno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Brno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Brno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Brno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Brno

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 141,27 Kč do 176,59 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 20%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Brno

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Brno lze najít za cenu 154,91 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 165,73 Kč. Nejdražší lístek může stát až 181,21 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brno vlakem

Pokud cestujete do Brno vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Brno

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Ostrava na Brno.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet, Leo Express, FlixBus od Ostrava do Brno
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Brno pomocí train.
Vybavení RegioJet Leo Express FlixBus
quiet_zone Tichá zóna check check cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check check cross
sleeper_couchette Spáč cross check cross

Ostrava až Brno Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
9.83kg
Autobus
10.53kg
Let
28.07kg
Auto
22.46kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Brno vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Brno jsou 9.83kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Brno? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Brno ušetříte 18.24kg emisí CO2 oproti letu, 0.7kg oproti autobusu a 12.63kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Brno?
Tiket vlak od Ostrava do Brno je 286,19 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 162,95 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Brno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Brno, je 162,95 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Brno krát vlak?
Ostrava až Brno je 140,37 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Brno?
Ostrava až Brno je v průměru 2 h 43 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 11 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Brno?
Ostrava až Brno je pokryta operátory 2. Na Virail RegioJet, Leo Express, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Brno?
Ostrava až Brno má průměrně 46 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Brno?
První vlak z Ostrava na Brno odlétá v 4:03. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Brno?
Nejnovější vlak z Ostrava na Brno odjíždí v 20:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Brno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 162,95 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Ostrava na Brno?
V průměru existuje 34 od Ostrava až po Brno.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Brno by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Brno je 2 h 11 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Brno?
Ano, mezi Ostrava a Brno je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Brno od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Brno vytváří emise CO2 9.83kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Brno

Podobné trasy

Další oblíbené trasy