Vlak Ostrava - Varšava ceny od 456,69 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
456,69 Kč

Ostrava až Varšava od vlak

Cesta z Ostrava do Varšava za vlak je 327,98 km a trvá 6 h 51 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 2:12 a poslední v 21:32. Je možné cestovat z Ostrava na Varšava pomocí vlak již za 456,69 Kč nebo až za 8 788,33 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 456,69 Kč.

Nejnižší cena456,69 Kč
Doba trvání cesty6 h 51 min
Připojení za den6
Nejnižší cena456,69 Kč
Nejvyšší cena8 788,33 Kč
První odjezd2:12
Poslední odjezd21:32
Vzdálenost327,98 km
OdjezdOstrava
PříjezdVaršava
NosičePKP, Norwegian Air SwedenVíce

Vlak Vstupenky od Ostrava do Warsaw

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Nejlepší nabídky na vlak z Ostrava Varšava na virail.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Varšava. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Ostrava do Varšava, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik jsou jízdenky z Ostrava Varšava?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Ostrava Varšava je 1 715,43 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Ostrava do Varšava může být kolem 456,69 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Ostrava Varšava?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Ostrava Varšavanabízené .

V kolik vlaků, které mají Varšava dovolené a jak dlouho je cesta?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Ostrava a Varšava vzít 6 h 51 min. První vlak odjíždí v 2:12, přičemž poslední z nich je v 21:32 Průměrná doba trvání cesty je 6 h 51 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Varšava v 4 h 31 min. První vlak odjíždí z Ostrava na 2:12, přičemž poslední z nich odchází na 21:32.

Které stanice slouží k železniční trati Ostrava - Varšava?

Můžete jet vlakem do Varšava na Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava ÚAN,Ostrava, Svinov,OSTRAVA,Ostrava, Nádraží, která dorazí Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Metro Marymont 01.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Warsaw

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Varšava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Varšava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Varšava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Varšava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Warsaw

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 426,00 Kč do 1 012,02 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 58%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Varšava

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Varšava lze najít za cenu 681,25 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 849,46 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 146,22 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Varšava vlakem

Pokud cestujete do Varšava vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

V roce 2001 vznikla skupina PKP jako výsledek restrukturalizace státních polských železnic v souladu se směrnicemi Evropské unie. Společnost provozuje různé typy vlaků, včetně vlaků Intercity, Express, Regional, Pendolino a EuroNight. PKP provozuje také vysokorychlostní vlaky pod značkou „Pendolino“, které mohou dosáhnout rychlosti až 250 km/h.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Varšava

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje PKP a Czech Railways při cestování z Ostrava na Varšava.

Second Class

Jízdenky do druhé třídy na PKP Intercity jsou cenově dostupnější, nabízejí standardní sezení se základním vybavením a ve špičce mohou být přeplněné.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Jízdenky první třídy ve vlacích PKP nabízejí větší, pohodlnější sedadla s větším prostorem pro nohy, lepším vybavením a vybavením, občerstvením a nápoji zdarma a klidnější atmosférou, ale jsou dražší.
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Všechny vnitrostátní vlaky Express InterCity nyní nabízejí bezplatné Wi-Fi, stejně jako vybrané mezinárodní trasy do Berlína a Vídně, a to díky partnerství s T-Mobile, předním mobilním operátorem v Polsku.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Tichá zóna se bez příplatku nachází ve voze č. 7 v každém vlaku Express InterCity Premium s kapacitou 61 míst.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Cestující mají přístup k elektrickým zásuvkám, přičemž dostatek zásuvek je k dispozici v PKP przewozy regionalne i PKP inter-regionalne.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Na jejich cestách můžete využít bezplatný limit zavazadel. To zahrnuje malé a snadno přenosné předměty, které se vejdou do přihrádek nad hlavou a pod sedadlem. Pokud je však zavazadlo příliš velké a nevejde se do těchto přihrádek, bude účtován poplatek 5,81 PLN za kus. Před nástupem do vlaku byste tedy měli mít na paměti velikost jejich zavazadel, abyste se vyhnuli dalším poplatkům.
accessibility Přístupnost open icon close icon
PKP Intercity poskytuje vyhrazená místa k sezení pro osoby se zdravotním postižením nebo osoby se sníženou pohyblivostí, se zvláštním přidělením podle typu vozu. Ve vlacích EIP je vhodné, aby si tito cestující zarezervovali alespoň 2 dny předem, ačkoli sedadla pro vozíčkáře zůstávají nepřetržitě k dispozici. Ti, kteří používají invalidní vozíky, si mohou také zakoupit jízdenky přímo ve vlacích EIP, pokud zůstanou vyhrazená místa otevřená. Některé vlakové trasy navíc obsahují vozy upravené pro vozíčkáře. Je důležité si uvědomit, že pokud cestuje handicapovaný cestující s asistenčním psem, je povinen si rezervovat celé kupé v lehátkových vozech.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Každý cestující obdrží bezplatný nápoj bez ohledu na třídu, zatímco cestující v první třídě si také mohou vychutnat jídlo podávané u svého sedadla.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny vlaky jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Při cestování ve vlacích můžete přepravovat některé předměty zdarma. Patří mezi ně snadno přenosné věci, které se vejdou do přihrádky nad hlavou a pod sedadlem, dále rozložený kočárek při cestování s dětmi a jeden pár lyží. Za každé přivezené kolo však budete muset zaplatit příplatek, pokud bude rozložené a nezabalené.
wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě PKP, Austrian Airlines, ÖBB od Ostrava do Varšava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Varšava pomocí train.
Vybavení PKP Austrian Airlines ÖBB LOT Leo Express
quiet_zone Tichá zóna check cross check cross check
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check cross check cross check
luggage Zavazadlo check check check check check
accessibility Přístupnost check cross check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check
air_con Klimatizace check cross check cross check
bicycle Jízdní kolo check cross check cross check
sleeper_couchette Spáč cross cross check cross check

Ostrava až Varšava Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
22.96kg
Autobus
24.6kg
Let
65.6kg
Auto
52.48kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Varšava vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Varšava jsou 22.96kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Varšava? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Varšava ušetříte 42.64kg emisí CO2 oproti letu, 1.64kg oproti autobusu a 29.52kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Varšava?
Tiket vlak od Ostrava do Varšava je 1 715,43 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 456,69 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Varšava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Varšava, je 456,69 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Varšava krát vlak?
Ostrava až Varšava je 327,98 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Varšava?
Ostrava až Varšava je v průměru 6 h 51 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 31 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Varšava?
Ostrava až Varšava je pokryta operátory 6. Na Virail PKP, Norwegian Air Sweden, Austrian Airlines, Czech Railways, ÖBB, LOT, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Varšava?
Ostrava až Varšava má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Varšava?
První vlak z Ostrava na Varšava odlétá v 2:12. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Varšava?
Nejnovější vlak z Ostrava na Varšava odjíždí v 21:32. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Varšava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 456,69 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Ostrava na Varšava?
V průměru existuje 3 od Ostrava až po Varšava.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Varšava by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Varšava je 4 h 31 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Varšava?
Ano, mezi Ostrava a Varšava je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Varšava od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Varšava vytváří emise CO2 22.96kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Varšava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy