Vlak Ostrava - Ústí nad Labem ceny od 487,13 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
487,13 Kč

Ostrava až Ústí nad Labem od vlak

Cesta z Ostrava do Ústí nad Labem za vlak je 316,14 km a trvá 6 h 27 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 2:28 a poslední v 18:52. Je možné cestovat z Ostrava na Ústí nad Labem pomocí vlak již za 487,13 Kč nebo až za 1 061,95 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 487,13 Kč.

Nejnižší cena487,13 Kč
Doba trvání cesty6 h 27 min
Připojení za den5
Nejnižší cena487,13 Kč
Nejvyšší cena1 061,95 Kč
První odjezd2:28
Poslední odjezd18:52
Vzdálenost316,14 km
OdjezdOstrava
PříjezdÚstí nad Labem
NosičeCzech Railways, Leo Express

Vlak Vstupenky od Ostrava do Ústí nad Labem

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Ostrava do Ústí nad Labem.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Ústí nad Labem. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Ostrava do Ústí nad Labem, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik stojí lístky od Ostrava do Ústí nad Labem nízkonákladové vlak?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Ostrava Ústí nad Labem pro 487,13 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Ústí nad Labem náklady v průměru 792,32 Kč.

Vlaky od Ostrava do Ústí nad Labem: které firmy můžete cestovat s?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Ostrava -. Ústí nad Labem

V kolik vlaků, které mají Ústí nad Labem dovolené a jak dlouho je cesta?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Ostrava a Ústí nad Labem vzít 6 h 27 min. První vlak odjíždí v 2:28, přičemž poslední z nich je v 18:52 Zatímco první vlak do Ústí nad Labem odjíždí v 2:28, poslední z nich je naplánováno na 18:52. Průměrná doba trvání cesty je 6 h 27 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Ústí nad Labem v 5 h 9 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Ústí nad Labem a kam se lze dostat?

Můžete jet vlakem do Ústí nad Labem na Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava ÚAN,OSTRAVA,Ostrava, Svinov,Ostrava, Nádraží, která dorazí Usti nad Labem Mala Hradebni,Usti nad Labem zapad,Usti nad Labem hlavní nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Ústí nad Labem

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Ústí nad Labem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Ústí nad Labem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Ústí nad Labem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Ústí nad Labem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Ústí nad Labem

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Ústí nad Labem

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Ústí nad Labem lze najít za cenu 487,13 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 640,45 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 061,70 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ústí nad Labem vlakem

Pokud cestujete do Ústí nad Labem vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Ústí nad Labem

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Ostrava na Ústí nad Labem.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Leo Express, RegioJet od Ostrava do Ústí nad Labem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Ústí nad Labem pomocí train.
Vybavení Leo Express RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč check cross

Ostrava až Ústí nad Labem Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
22.13kg
Autobus
23.71kg
Let
63.23kg
Auto
50.58kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Ústí nad Labem vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Ústí nad Labem jsou 22.13kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Ústí nad Labem? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Ústí nad Labem ušetříte 41.1kg emisí CO2 oproti letu, 1.58kg oproti autobusu a 28.45kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Ústí nad Labem?
Tiket vlak od Ostrava do Ústí nad Labem je 792,32 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 487,13 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Ústí nad Labem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Ústí nad Labem, je 487,13 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Ústí nad Labem krát vlak?
Ostrava až Ústí nad Labem je 316,14 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Ústí nad Labem?
Ostrava až Ústí nad Labem je v průměru 6 h 27 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 9 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Ústí nad Labem?
Ostrava až Ústí nad Labem je pokryta operátory 2. Na Virail Czech Railways, Leo Express, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Ústí nad Labem?
Ostrava až Ústí nad Labem má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Ústí nad Labem?
První vlak z Ostrava na Ústí nad Labem odlétá v 2:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Ústí nad Labem?
Nejnovější vlak z Ostrava na Ústí nad Labem odjíždí v 18:52. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Ústí nad Labem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 487,13 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Ústí nad Labem by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Ústí nad Labem je 5 h 9 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Ústí nad Labem?
Ano, mezi Ostrava a Ústí nad Labem je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Ústí nad Labem od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Ústí nad Labem vytváří emise CO2 22.13kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Ústí nad Labem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy