Vlak Ostrava - Stuttgart ceny od 1 346,43 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny 1 346,43 Kč

Ostrava až Stuttgart od vlak

Cesta z Ostrava do Stuttgart za vlak je 670,69 km a trvá 13 h 32 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 1:54 a poslední v 23:30. Je možné cestovat z Ostrava na Stuttgart pomocí vlak již za 1 346,43 Kč nebo až za 2 678,98 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 346,43 Kč.

Nejnižší cena1 346,43 Kč
Doba trvání cesty13 h 32 min
Připojení za den6
Nejnižší cena1 346,43 Kč
Nejvyšší cena2 678,98 Kč
První odjezd1:54
Poslední odjezd23:30
Vzdálenost670,69 km
OdjezdOstrava
PříjezdStuttgart
NosičeFlixTrain, FlixBusVíce

Vlak Vstupenky od Ostrava do Stuttgart

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Nejlepší nabídky na vlak z Ostrava Stuttgart na virail.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Ostrava do Stuttgart v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Ostrava Stuttgart?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Ostrava Stuttgart z 1 346,43 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 1 948,28 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Ostrava Stuttgart?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Ostrava a Stuttgart.

V kolik vlaků, které mají Stuttgart dovolené a jak dlouho je cesta?

Bude trvat 13 h 32 min dosáhnout Stuttgart. Nejdříve Vlak odjíždí Ostrava na 1:54, přičemž poslední z nich odchází na 23:30. První vlak na Stuttgart odjíždí v 1:54, přičemž poslední z nich v 23:30. V průměru, cesta trvá 13 h 32 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Stuttgart v 9 h 52 min.

Které stanice slouží k železniční trati Ostrava - Stuttgart?

Vlaky do Stuttgart opustit Ostrava y Ostrava ÚAN,Ostrava, Nádraží,Ostrava, Svinov,Ostrava Hlavni Nadrazi,OSTRAVA a dorazí do Kornwestheim,Vaihingen Rathaus, Stuttgart,Postdörfle, Stuttgart,Echterdingen,Zuffenhausen, Stuttgart,Bad Cannstatt, Stuttgart,Obertürkheim, Stuttgart.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Stuttgart

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Stuttgart
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Stuttgart.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Stuttgart, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Stuttgart.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Stuttgart

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 460,34 Kč do 5 276,85 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 91%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Stuttgart

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Stuttgart lze najít za cenu 638,87 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 397,58 Kč. Nejdražší lístek může stát až 2 448,56 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Stuttgart vlakem

Pokud cestujete do Stuttgart vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Stuttgart

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, FlixTrain a DB - Intercity při cestování z Ostrava na Stuttgart.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě FlixTrain, FlixBus, DB - Intercity od Ostrava do Stuttgart
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Stuttgart pomocí train.
Vybavení FlixTrain FlixBus DB - Intercity EuroCity DB - InterCity Express (ICE)
quiet_zone Tichá zóna check cross cross check check
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check
accessibility Přístupnost check cross cross check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check
air_con Klimatizace check check cross check check
bicycle Jízdní kolo check cross cross check check
sleeper_couchette Spáč check cross cross check check

Ostrava až Stuttgart Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
46.95kg
Autobus
50.3kg
Let
134.14kg
Auto
107.31kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Stuttgart vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Stuttgart jsou 46.95kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Stuttgart? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Stuttgart ušetříte 87.19kg emisí CO2 oproti letu, 3.35kg oproti autobusu a 60.36kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Stuttgart?
Tiket vlak od Ostrava do Stuttgart je 1 948,28 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 346,43 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Stuttgart?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Stuttgart, je 1 346,43 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Stuttgart krát vlak?
Ostrava až Stuttgart je 670,69 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Stuttgart?
Ostrava až Stuttgart je v průměru 13 h 32 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 9 h 52 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Stuttgart?
Ostrava až Stuttgart je pokryta operátory 5. Na Virail FlixTrain, FlixBus, DB - Intercity, EuroCity, ÖBB - Railjet Xpress, DB - InterCity Express (ICE) můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Stuttgart?
Ostrava až Stuttgart má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Stuttgart?
První vlak z Ostrava na Stuttgart odlétá v 1:54. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Stuttgart?
Nejnovější vlak z Ostrava na Stuttgart odjíždí v 23:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Stuttgart?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 1 346,43 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Stuttgart by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Stuttgart je 9 h 52 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Stuttgart?
Ano, mezi Ostrava a Stuttgart je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Stuttgart od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Stuttgart vytváří emise CO2 46.95kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Stuttgart

Podobné trasy

Další oblíbené trasy