Vlak Ostrava - Cheb ceny od 443,29 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
443,29 Kč

Ostrava až Cheb od vlak

Cesta z Ostrava do Cheb za vlak je 423,9 km a trvá 8 h 18 min. Denně jede 12 spojů, přičemž první odjíždí v 4:03 a poslední v 12:53. Je možné cestovat z Ostrava na Cheb pomocí vlak již za 443,29 Kč nebo až za 1 247,79 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 443,29 Kč.

Nejnižší cena443,29 Kč
Doba trvání cesty8 h 18 min
Připojení za den12
Nejnižší cena443,29 Kč
Nejvyšší cena1 247,79 Kč
První odjezd4:03
Poslední odjezd12:53
Vzdálenost423,9 km
OdjezdOstrava
PříjezdCheb
NosičeLeo Express, FlixBus

Vlak Vstupenky od Ostrava do Cheb

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Ostrava do Cheb.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Cheb. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Ostrava do Cheb, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava Cheb?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Ostrava Cheb z 443,29 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 795,00 Kč.

Které firmy cestovat z Ostrava Cheb vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Ostrava a Cheb.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Ostrava Cheb plánované?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Ostrava a Cheb vzít 8 h 18 min. První vlak odjíždí v 4:03, přičemž poslední z nich je v 12:53 Průměrná doba trvání cesty je 8 h 18 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Cheb v 7 h 38 min. První vlak odjíždí z Ostrava na 4:03, přičemž poslední z nich odchází na 12:53.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Cheb a kam se lze dostat?

Vlaky opustit Ostrava Ostrava, Nádraží,Ostrava ÚAN,Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava, Svinov,OSTRAVA a dospět Cheb, nádraží,Tršnice nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Cheb

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Cheb
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Cheb.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Cheb, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Cheb.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Cheb

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Cheb vlakem

Pokud cestujete do Cheb vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

Služby na palubě Leo Express, FlixBus, RegioJet od Ostrava do Cheb
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Cheb pomocí train.
Vybavení Leo Express FlixBus RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check cross check
sleeper_couchette Spáč check cross cross

Ostrava až Cheb Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
29.67kg
Autobus
31.79kg
Let
84.78kg
Auto
67.82kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Cheb vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Cheb jsou 29.67kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Cheb? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Cheb ušetříte 55.11kg emisí CO2 oproti letu, 2.12kg oproti autobusu a 38.15kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Cheb?
Tiket vlak od Ostrava do Cheb je 795,00 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 443,29 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Cheb?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Cheb, je 443,29 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Cheb krát vlak?
Ostrava až Cheb je 423,9 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Cheb?
Ostrava až Cheb je v průměru 8 h 18 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 7 h 38 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Cheb?
Ostrava až Cheb je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, FlixBus, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Cheb?
Ostrava až Cheb má průměrně 12 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Cheb?
První vlak z Ostrava na Cheb odlétá v 4:03. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Cheb?
Nejnovější vlak z Ostrava na Cheb odjíždí v 12:53. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Cheb?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 443,29 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Cheb by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Cheb je 7 h 38 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Cheb?
Ano, mezi Ostrava a Cheb je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Cheb od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Cheb vytváří emise CO2 29.67kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Cheb

Podobné trasy

Další oblíbené trasy