Vlak Ostrava - Louny ceny od 453,28 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Ostrava až Louny od vlak

Cesta z Ostrava do Louny za vlak je 325,49 km a trvá 7 h 15 min. Denně jede 12 spojů, přičemž první odjíždí v 2:28 a poslední v 13:44. Je možné cestovat z Ostrava na Louny pomocí vlak již za 453,28 Kč nebo až za 1 059,51 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 453,28 Kč.

Nejnižší cena453,28 Kč
Doba trvání cesty7 h 15 min
Připojení za den12
Nejnižší cena453,28 Kč
Nejvyšší cena1 059,51 Kč
První odjezd2:28
Poslední odjezd13:44
Vzdálenost325,49 km
OdjezdOstrava
PříjezdLouny
NosičeLeo Express, RegioJet

Vlak Vstupenky od Ostrava do Louny

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Ostrava do Louny.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Ostrava do Louny. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava Louny?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Ostrava Louny z 453,28 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 689,78 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Ostrava Louny?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Ostrava a Louny.

Jak dlouho trvá, než od Ostrava do Louny a kdy vlaky odejít?

První vlak na Louny odjíždí v 2:28, přičemž poslední z nich v 13:44. Chcete-li získat od Ostrava do Louny vlakem, budete potřebovat 7 h 15 min. Zatímco první vlak do Louny odjíždí v 2:28, poslední z nich je naplánováno na 13:44. Průměrná doba trvání cesty je 7 h 15 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Louny v 5 h 27 min.

Které stanice se vlaky do Louny odejít z?

Vlaky do Louny opustit Ostrava y Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava, Svinov,Ostrava ÚAN,Ostrava, Nádraží,OSTRAVA a dorazí do Louny nádraží,Louny stred,Louny Mesto.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Louny

Levné vstupenky vlak od Ostrava do Louny
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Louny.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Louny, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Louny.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Louny

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ostrava do Louny

Nejlevnější vlakové jízdenky Ostrava - Louny lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 279,35 Kč. Nejdražší lístek může stát až 333,20 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Louny vlakem

Pokud cestujete do Louny vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Louny

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Ostrava na Louny.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě Leo Express, RegioJet, FlixBus od Ostrava do Louny
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Louny pomocí train.
Vybavení Leo Express RegioJet FlixBus
quiet_zone Tichá zóna check check cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check check cross
sleeper_couchette Spáč check cross cross

Ostrava až Louny Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
22.78kg
Autobus
24.41kg
Let
65.1kg
Auto
52.08kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Louny vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ostrava a Louny jsou 22.78kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ostrava a Louny? Jízdou vlakem mezi Ostrava a Louny ušetříte 42.32kg emisí CO2 oproti letu, 1.63kg oproti autobusu a 29.3kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ostrava do Louny?
Tiket vlak od Ostrava do Louny je 689,78 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 453,28 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Louny?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Louny, je 453,28 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Louny krát vlak?
Ostrava až Louny je 325,49 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ostrava a Louny?
Ostrava až Louny je v průměru 7 h 15 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 27 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Louny?
Ostrava až Louny je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, RegioJet, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ostrava na Louny?
Ostrava až Louny má průměrně 12 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ostrava do Louny?
První vlak z Ostrava na Louny odlétá v 2:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ostrava na Louny?
Nejnovější vlak z Ostrava na Louny odjíždí v 13:44. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Louny?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 453,28 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Louny by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ostrava a Louny je 5 h 27 min.
Existuje přímé vlak z Ostrava na Louny?
Ano, mezi Ostrava a Louny je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Louny od vlak?
Cesta vlak od Ostrava k Louny vytváří emise CO2 22.78kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Louny

Podobné trasy

Další oblíbené trasy