Vlak Brno - Ústí nad Labem ceny od 277,66 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
277,66 Kč

Brno až Ústí nad Labem od vlak

Cesta z Brno do Ústí nad Labem za vlak je 246,31 km a trvá 4 h 35 min. Denně jede 9 spojů, přičemž první odjíždí v 3:10 a poslední v 19:09. Je možné cestovat z Brno na Ústí nad Labem pomocí vlak již za 277,66 Kč nebo až za 774,30 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 277,66 Kč.

Nejnižší cena277,66 Kč
Doba trvání cesty4 h 35 min
Připojení za den9
Nejnižší cena277,66 Kč
Nejvyšší cena774,30 Kč
První odjezd3:10
Poslední odjezd19:09
Vzdálenost246,31 km
OdjezdBrno
PříjezdÚstí nad Labem
NosičeCzech Railways, RegioJet

Vlak Vstupenky od Brno do Ústí nad Labem

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Levné jízdenky od Brno do Ústí nad Labem na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Brno Ústí nad Labem?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Brno Ústí nad Labem pro 277,66 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Ústí nad Labem náklady v průměru 612,81 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Brno Ústí nad Labem?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Brno a Ústí nad Labem.

Jak dlouho je třeba se dostat do Ústí nad Labem vlakem?

Bude trvat 4 h 35 min dosáhnout Ústí nad Labem. Nejdříve Vlak odjíždí Brno na 3:10, přičemž poslední z nich odchází na 19:09. V průměru trvá 4 h 35 min se dostat do Ústí nad Labem vlakem, ale budete potřebovat 3 h 59 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 3:10, přičemž poslední z nich opustí Brno na 19:09.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Brno Ústí nad Labem?

Můžete jet vlakem do Ústí nad Labem na Brno Zvonařka,Brno, Grand Hotel,Brno hlavní nádraží, která dorazí Usti nad Labem Mala Hradebni,Usti nad Labem zapad,Usti nad Labem hlavní nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Ústí nad Labem

Levné vstupenky vlak od Brno do Ústí nad Labem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Ústí nad Labem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Ústí nad Labem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Ústí nad Labem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Ústí nad Labem

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Brno do Ústí nad Labem

Nejlevnější vlakové jízdenky Brno - Ústí nad Labem lze najít za cenu 317,85 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 488,25 Kč. Nejdražší lístek může stát až 700,49 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ústí nad Labem vlakem

Pokud cestujete do Ústí nad Labem vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Ústí nad Labem

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Brno na Ústí nad Labem.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě RegioJet od Brno do Ústí nad Labem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Ústí nad Labem pomocí train.
Vybavení RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check
wifi WiFi check
power_sockets Elektrické zásuvky check
luggage Zavazadlo check
accessibility Přístupnost check
food_and_drink Jídlo a pití check
air_con Klimatizace check
bicycle Jízdní kolo check

Brno až Ústí nad Labem Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
17.24kg
Autobus
18.47kg
Let
49.26kg
Auto
39.41kg
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Ústí nad Labem vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Brno a Ústí nad Labem jsou 17.24kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Brno a Ústí nad Labem? Jízdou vlakem mezi Brno a Ústí nad Labem ušetříte 32.02kg emisí CO2 oproti letu, 1.23kg oproti autobusu a 22.17kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Brno do Ústí nad Labem?
Tiket vlak od Brno do Ústí nad Labem je 612,81 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 277,66 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Ústí nad Labem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Ústí nad Labem, je 277,66 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Ústí nad Labem krát vlak?
Brno až Ústí nad Labem je 246,31 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Brno a Ústí nad Labem?
Brno až Ústí nad Labem je v průměru 4 h 35 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 59 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Ústí nad Labem?
Brno až Ústí nad Labem je pokryta operátory 1. Na Virail Czech Railways, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Brno na Ústí nad Labem?
Brno až Ústí nad Labem má průměrně 9 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Brno do Ústí nad Labem?
První vlak z Brno na Ústí nad Labem odlétá v 3:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Brno na Ústí nad Labem?
Nejnovější vlak z Brno na Ústí nad Labem odjíždí v 19:09. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Ústí nad Labem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 277,66 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Brno na Ústí nad Labem?
V průměru existuje 1 od Brno až po Ústí nad Labem.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Ústí nad Labem by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Brno a Ústí nad Labem je 3 h 59 min.
Existuje přímé vlak z Brno na Ústí nad Labem?
Ano, mezi Brno a Ústí nad Labem je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Ústí nad Labem od vlak?
Cesta vlak od Brno k Ústí nad Labem vytváří emise CO2 17.24kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Ústí nad Labem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy