Vlak Brno - Innsbruck ceny od 1 032,72Kč

Začínat od
1 032,72Kč
Objevit

Brno až Innsbruck od vlak

Cesta z Brno do Innsbruck za vlak je 441,8 km a trvá 6 hod 22 min. Denně jede 4 spojů, přičemž první odjíždí v 16:22 a poslední v 22:22. Je možné cestovat z Brno na Innsbruck pomocí vlak již za 1 032,72Kč nebo až za 1 831,61Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 032,72Kč.

Nejlepší cena 1 032,72Kč
Doba trvání cesty 6 hod 22 min
Připojení za den 4
Nejnižší cena 1 032,72Kč
Nejvyšší cena 1 831,61Kč
První odjezd 16:22
Poslední odjezd 22:22
Vzdálenost 441,8 km
Odjezd Brno
Příjezd Innsbruck
Nosiče Bayerische Regiobahn, Railjet,

Vlak Vstupenky od Brno do Innsbruck

  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  Více
  23°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  24°
  Oct 01
  Více
  21°
  Oct 02
  Více
  23°
  Oct 03
  Více
  22°
  Oct 04
  Více
  23°
  Oct 05
  Více
  22°
  Oct 06
  Více
  15°
  Oct 07
  Více
  15°
  Oct 08
  Více
  13°
  Oct 09
  Více
  10°
  Oct 10
  Více
  Oct 11
  Více
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Levné jízdenky od Brno do Innsbruck na virail.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Innsbruck. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Brno do Innsbruck, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik jsou jízdenky z Brno Innsbruck?

V průměru jízdenky z Brno Innsbruck nákladů 1 521,79Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 811,07Kč.

Které firmy cestovat z Brno Innsbruck vlakem?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také Obb poskytuje vlakové spojení mezi Brno a Innsbruck.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Brno do Innsbruck
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Innsbruck.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Innsbruck, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Innsbruck.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Brno do Innsbruck

Nejlevnější vlakové jízdenky Brno - Innsbruck lze najít za cenu 351Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 406Kč. Nejdražší lístek může stát až 536Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Innsbruck vlakem

Pokud cestujete do Innsbruck vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

Bayerische Regiobahn (BRB) je regionální železniční společnost se sídlem v Bavorsku v Německu. Provozuje osobní dopravu na několika tratích v regionu, včetně linky Mnichov-Augsburg, linky Mnichov-Landshut-Regensburg a linky Mnichov-Mühldorf-Simbach. BRB byla založena v roce 2008 jako dceřiná společnost Transdev Germany a od té doby se stala významným hráčem na bavorském železničním trhu. Společnost provozuje flotilu moderních vlaků, včetně elektrických jednotek a dieselových železničních vozů, a má pověst poskytování spolehlivých a efektivních služeb svým zákazníkům. BRB se zavázala k udržitelné dopravě a zavedla řadu opatření ke snížení jejího dopadu na životní prostředí.

EuroNight je typ mezinárodní noční vlakové dopravy, která funguje v Evropě. Je provozován různými národními železničními společnostmi a nabízí pohodlné ubytování na spaní, jídelní vozy a další vybavení pro cestující na dlouhé vzdálenosti. Vlaky EuroNight obvykle jezdí mezi velkými městy v různých zemích, jako je Paříž a Berlín nebo Vídeň a Budapešť. Jsou často oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí ušetřit čas a peníze kombinací nákladů na dopravu a ubytování. V posledních letech však bylo mnoho tras EuroNight zrušeno nebo nahrazeno vysokorychlostními vlaky, protože poptávka po nočním cestování klesla.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Innsbruck

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity a Railjet při cestování z Brno na Innsbruck.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě Bayerische Regiobahn, Railjet a EuroNight od Brno do Innsbruck
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Innsbruck pomocí vlak.
Vybavení Bayerische Regiobahn Railjet EuroNight EuroCity
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč
Zavazadlo

Brno až Innsbruck Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
2.4kg
Autobus
16.1kg
Let
644.6kg
Auto
62.2kg
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Innsbruck vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Brno a Innsbruck jsou 2.4kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Brno a Innsbruck? Jízdou vlakem mezi Brno a Innsbruck ušetříte 642.1kg emisí CO2 oproti letu, 13.7kg oproti autobusu a 59.7kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Brno do Innsbruck?
Tiket vlak od Brno do Innsbruck je 1 387,35Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 032,72Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Innsbruck?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Innsbruck, je 1 032,72Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Innsbruck krát vlak?
Brno až Innsbruck je 441,8 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Brno a Innsbruck?
Brno až Innsbruck je v průměru 7 hod 9 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 hod 22 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Innsbruck?
Brno až Innsbruck je pokryta operátory 6. Na Virail Bayerische Regiobahn, Railjet, ÖBB - Railjet Xpress, ÖBB - InterCity Express (ICE), EuroNight, EuroCity můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Brno na Innsbruck?
Brno až Innsbruck má průměrně 4 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Brno do Innsbruck?
První vlak z Brno na Innsbruck odlétá v 16:22. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Brno na Innsbruck?
Nejnovější vlak z Brno na Innsbruck odjíždí v 22:22. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Innsbruck?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 1 032,72Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Brno na Innsbruck?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Brno a přejít na Innsbruck. Můžete přejít od Brno Hl.n. a můžete dorazit na Innsbruck Westbahnhof, Kranebitten, Innsbruck Airport.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Innsbruck by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Brno a Innsbruck je 6 hod 22 min.
Existuje přímé vlak z Brno na Innsbruck?
Ano, mezi Brno a Innsbruck je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Innsbruck od vlak?
Cesta vlak od Brno k Innsbruck vytváří emise CO2 2.4kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Innsbruck

Podobné trasy

Další oblíbené trasy