Najít vlak ze stanice Brno do stanice Praha

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Praha

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 100,36 Kč
Délka cesty 2 hod 44 min
Spojení za den 5
První odjezd 17:09
Poslední odjezd 08:09
Vzdálenost 186 km

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Brno do Praha.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Praha. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Brno do Praha, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik stojí lístky od Brno do Praha nízkonákladové vlak?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Brno Praha je 193,94 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Brno do Praha může být kolem 100,36 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Brno Praha?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také RegioJet, SBB sloužících vlakové cesty Brno -. Praha

Cena lístku - každý den

235,98 Kč 189,87 Kč 135,35 Kč Další Další Další Další

Vlaky ze stanice Brno do stanice Praha

Jak dlouho bude trvat, než vás z Brno Praha vlakem a kdy vlaky odejít?

Zatímco první vlak do Praha odjíždí v 17:09, poslední z nich je naplánováno na 08:09. Průměrná doba trvání cesty je 2 hod 44 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Praha v 2 hod 33 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Praha a kam se lze dostat?

Vlaky opustit Brno Brno hl. n., Brno Dolní Nádraží, Brno hl. nádraží a dospět Praha hl. n., Prague main st., Praha Hl.n..

V případě, že jízdní řád se nevejde do svého plánu nebo rozpočtu, autobusu a sdílení automobilů může poskytnout nějaký čas a cenových alternativ, aniž by se podstatně mění dobu trvání cesty.