Vlak Brno - Ostrava ceny od 162,46 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
162,46 Kč

Brno až Ostrava od vlak

Cesta z Brno do Ostrava za vlak je 140,37 km a trvá 2 h 48 min. Denně jede 69 spojů, přičemž první odjíždí v 1:10 a poslední v 21:02. Je možné cestovat z Brno na Ostrava pomocí vlak již za 162,46 Kč nebo až za 657,14 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 162,46 Kč.

Nejnižší cena162,46 Kč
Doba trvání cesty2 h 48 min
Připojení za den69
Nejnižší cena162,46 Kč
Nejvyšší cena657,14 Kč
První odjezd1:10
Poslední odjezd21:02
Vzdálenost140,37 km
OdjezdBrno
PříjezdOstrava
NosičeLeo Express, FlixBus

Vlak Vstupenky od Brno do Ostrava

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Levné jízdenky od Brno do Ostrava na virail.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Brno do Ostrava v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Ostrava?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Brno Ostrava z 162,46 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 255,50 Kč.

Které firmy cestovat z Brno Ostrava vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Brno Ostravanabízené .

Když jsou Frist a poslední vlaky z Brno Ostrava plánované?

Bude trvat 2 h 48 min dosáhnout Ostrava. Nejdříve Vlak odjíždí Brno na 1:10, přičemž poslední z nich odchází na 21:02. Průměrná doba trvání cesty je 2 h 48 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Ostrava v 2 h 8 min. První vlak odjíždí z Brno na 1:10, přičemž poslední z nich odchází na 21:02.

Které stanice slouží k železniční trati Brno - Ostrava?

Vlaky do Ostrava odejde z Brno, Grand Hotel,Brno hlavní nádraží,Brno Zvonařka a dorazí Ostrava Hlavni Nadrazi,OSTRAVA,Ostrava, Svinov,Ostrava ÚAN,Ostrava, Nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Ostrava

Levné vstupenky vlak od Brno do Ostrava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Ostrava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Ostrava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Ostrava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Ostrava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ostrava vlakem

Pokud cestujete do Ostrava vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

Služby na palubě Leo Express, FlixBus, RegioJet od Brno do Ostrava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Ostrava pomocí train.
Vybavení Leo Express FlixBus RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check cross check
sleeper_couchette Spáč check cross cross

Brno až Ostrava Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
9.83kg
Autobus
10.53kg
Let
28.07kg
Auto
22.46kg
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Ostrava vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Brno a Ostrava jsou 9.83kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Brno a Ostrava? Jízdou vlakem mezi Brno a Ostrava ušetříte 18.24kg emisí CO2 oproti letu, 0.7kg oproti autobusu a 12.63kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Brno do Ostrava?
Tiket vlak od Brno do Ostrava je 255,50 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 162,46 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Ostrava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Ostrava, je 162,46 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Ostrava krát vlak?
Brno až Ostrava je 140,37 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Brno a Ostrava?
Brno až Ostrava je v průměru 2 h 48 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 8 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Ostrava?
Brno až Ostrava je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, FlixBus, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Brno na Ostrava?
Brno až Ostrava má průměrně 69 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Brno do Ostrava?
První vlak z Brno na Ostrava odlétá v 1:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Brno na Ostrava?
Nejnovější vlak z Brno na Ostrava odjíždí v 21:02. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Ostrava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 162,46 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Brno na Ostrava?
V průměru existuje 48 od Brno až po Ostrava.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Ostrava by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Brno a Ostrava je 2 h 8 min.
Existuje přímé vlak z Brno na Ostrava?
Ano, mezi Brno a Ostrava je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Ostrava od vlak?
Cesta vlak od Brno k Ostrava vytváří emise CO2 9.83kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Ostrava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy