Vlak Brno - Hradec Králové ceny od 233,82 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Brno až Hradec Králové od vlak

Cesta z Brno do Hradec Králové za vlak je 125,92 km a trvá 4 h 2 min. Denně jede 2 spojů, přičemž první odjíždí v 3:10 a poslední v 14:44. Je možné cestovat z Brno na Hradec Králové pomocí vlak již za 233,82 Kč nebo až za 445,24 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 233,82 Kč.

Nejnižší cena233,82 Kč
Doba trvání cesty4 h 2 min
Připojení za den2
Nejnižší cena233,82 Kč
Nejvyšší cena445,24 Kč
První odjezd3:10
Poslední odjezd14:44
Vzdálenost125,92 km
OdjezdBrno
PříjezdHradec Králové
NosičeRegioJet, Czech Railways

Vlak Vstupenky od Brno do Hradec Králové

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Levné jízdenky od Brno do Hradec Králové na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Hradec Králové?

V průměru jízdenky z Brno Hradec Králové nákladů 261,83 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 233,82 Kč.

Které společnosti trvat od Brno do Hradec Králové vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Brno Hradec Královénabízené .

Jak dlouho je třeba se dostat do Hradec Králové vlakem?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Brno a Hradec Králové vzít 4 h 2 min. První vlak odjíždí v 3:10, přičemž poslední z nich je v 14:44 Zatímco první vlak do Hradec Králové odjíždí v 3:10, poslední z nich je naplánováno na 14:44. Průměrná doba trvání cesty je 4 h 2 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Hradec Králové v 2 h 44 min.

Které stanice slouží k železniční trati Brno - Hradec Králové?

Vlaky do Hradec Králové opustit Brno y Brno hlavní nádraží,Brno, Grand Hotel,Brno Zvonařka a dorazí do Hradec Kralove, Autobusova Zastavka Pouchovská,Hradec Králové (Terminal),Hradec Králové, Slezské Předměstí.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Hradec Králové

Levné vstupenky vlak od Brno do Hradec Králové
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Hradec Králové.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Hradec Králové, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Hradec Králové.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Hradec Králové

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 237,96 Kč do 303,97 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 22%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Brno do Hradec Králové

Nejlevnější vlakové jízdenky Brno - Hradec Králové lze najít za cenu 235,77 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 266,24 Kč. Nejdražší lístek může stát až 344,40 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Hradec Králové vlakem

Pokud cestujete do Hradec Králové vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Hradec Králové

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Brno na Hradec Králové.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet od Brno do Hradec Králové
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Hradec Králové pomocí train.
Vybavení RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check
wifi WiFi check
power_sockets Elektrické zásuvky check
luggage Zavazadlo check
accessibility Přístupnost check
food_and_drink Jídlo a pití check
air_con Klimatizace check
bicycle Jízdní kolo check

Brno až Hradec Králové Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
8.81kg
Autobus
9.44kg
Let
25.18kg
Auto
20.15kg
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Hradec Králové vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Brno a Hradec Králové jsou 8.81kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Brno a Hradec Králové? Jízdou vlakem mezi Brno a Hradec Králové ušetříte 16.37kg emisí CO2 oproti letu, 0.63kg oproti autobusu a 11.34kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Brno do Hradec Králové?
Tiket vlak od Brno do Hradec Králové je 261,83 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 233,82 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Hradec Králové?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Hradec Králové, je 233,82 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Hradec Králové krát vlak?
Brno až Hradec Králové je 125,92 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Brno a Hradec Králové?
Brno až Hradec Králové je v průměru 4 h 2 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 44 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Hradec Králové?
Brno až Hradec Králové je pokryta operátory 1. Na Virail RegioJet, Czech Railways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Brno na Hradec Králové?
Brno až Hradec Králové má průměrně 2 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Brno do Hradec Králové?
První vlak z Brno na Hradec Králové odlétá v 3:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Brno na Hradec Králové?
Nejnovější vlak z Brno na Hradec Králové odjíždí v 14:44. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Hradec Králové?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 233,82 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Hradec Králové by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Brno a Hradec Králové je 2 h 44 min.
Existuje přímé vlak z Brno na Hradec Králové?
Ano, mezi Brno a Hradec Králové je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Hradec Králové od vlak?
Cesta vlak od Brno k Hradec Králové vytváří emise CO2 8.81kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Hradec Králové

Podobné trasy

Další oblíbené trasy