Vlak Londýn - Skegness ceny od 1 076,07 Kč

Začínat od
1 076,07 Kč

Londýn až Skegness od vlak

Cesta z Londýn do Skegness za vlak je 183,86 km a trvá 3 h 41 min. Denně jede 8 spojů, přičemž první odjíždí v 5:55 a poslední v 17:48. Je možné cestovat z Londýn na Skegness pomocí vlak již za 1 076,07 Kč nebo až za 2 697,00 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 076,07 Kč.

Nejnižší cena1 076,07 Kč
Doba trvání cesty3 h 41 min
Připojení za den8
Nejnižší cena1 076,07 Kč
Nejvyšší cena2 697,00 Kč
První odjezd5:55
Poslední odjezd17:48
Vzdálenost183,86 km
OdjezdLondýn
PříjezdSkegness
NosičeLondon North Eastern Railway, ThameslinkVíce

Vlak Vstupenky od London do Skegness

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Londýn do Skegness.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Londýn do Skegness. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Londýn Skegness?

V průměru jízdenky z Londýn Skegness nákladů 1 752,94 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 1 076,07 Kč.

Vlaky od Londýn do Skegness: které firmy můžete cestovat s?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Londýn -. Skegness

V kolik vlaků, které mají Skegness dovolené a jak dlouho je cesta?

První vlak na Skegness odjíždí v 5:55, přičemž poslední z nich v 17:48. Chcete-li získat od Londýn do Skegness vlakem, budete potřebovat 3 h 41 min. Průměrná doba trvání cesty je 3 h 41 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Skegness v 2 h 42 min. První vlak odjíždí z Londýn na 5:55, přičemž poslední z nich odchází na 17:48.

Které stanice se vlaky do Skegness odejít z?

Vlaky opustit Londýn a dospět .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od London do Skegness

Levné vstupenky vlak od Londýn do Skegness
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Londýn do Skegness.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Londýn do Skegness, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Londýn na Skegness.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování London až Skegness

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Skegness vlakem

Pokud cestujete do Skegness vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

London North Eastern Railway (LNER) je společnost provozující vlaky ve Spojeném království, která provozuje meziměstské spoje na „East Coast Main Line“ mezi Londýnem, Yorkshire, severovýchodem a Skotskem. Vznikla v roce 2018 v důsledku rozhodnutí vlády Spojeného království ukončit franšízu Virgin Trains East Coast. Společnost LNER je vlastněna ministerstvem dopravy a řízena provozovatelem East Coast Partnership, společného podniku mezi infrastrukturní společností Network Rail a železničním dopravcem FirstGroup. LNER provozuje flotilu elektrických a dieselových vlaků, včetně Azumy, která je nejrychlejším vlakem ve Spojeném království.

Thameslink je železniční linka ve Spojeném království, která vede přes centrální Londýn a spojuje Bedford na severu a Brighton na jihu. Provozuje ji Govia Thameslink Railway a obsluhuje přes 200 stanic, včetně hlavních dopravních uzlů, jako je St Pancras International, London Bridge a letiště Gatwick. Vlaky Thameslink jezdí každých pár minut ve špičce a nabízejí řadu služeb, od rychlých expresních vlaků po zastavovací služby, které slouží místním komunitám. Tato služba prošla v posledních letech významnými modernizacemi, včetně zavedení nových vlaků a dokončení velkých infrastrukturních projektů, jako je program Thameslink.

Služby na palubě London North Eastern Railway, Thameslink, Hull Trains od Londýn do Skegness
Porovnejte služby na palubě při cestování z Londýn do Skegness pomocí train.
Vybavení London North Eastern Railway Thameslink Hull Trains East Midlands Railway
quiet_zone Tichá zóna check check check check
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check cross cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check

Londýn až Skegness Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
12.87kg
Autobus
13.79kg
Let
36.77kg
Auto
29.42kg
Jaké jsou emise CO2 pro Londýn až Skegness vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Londýn a Skegness jsou 12.87kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Londýn a Skegness? Jízdou vlakem mezi Londýn a Skegness ušetříte 23.9kg emisí CO2 oproti letu, 0.92kg oproti autobusu a 16.55kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Londýn do Skegness?
Tiket vlak od Londýn do Skegness je 1 752,94 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 076,07 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Londýn do Skegness?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Londýn do Skegness, je 1 076,07 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Londýn a Skegness krát vlak?
Londýn až Skegness je 183,86 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Londýn a Skegness?
Londýn až Skegness je v průměru 3 h 41 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 42 min.
Jaké společnosti působí od Londýn do Skegness?
Londýn až Skegness je pokryta operátory 3. Na Virail London North Eastern Railway, Thameslink, Hull Trains, East Midlands Railway můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Londýn na Skegness?
Londýn až Skegness má průměrně 8 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Londýn do Skegness?
První vlak z Londýn na Skegness odlétá v 5:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Londýn na Skegness?
Nejnovější vlak z Londýn na Skegness odjíždí v 17:48. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Londýn do Skegness?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 1 076,07 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Londýn na Skegness?
Existují stanice 19, ze kterých se můžete odchýlit od Londýn a přejít na Skegness. Můžete přejít od London Heathrow Airport Terminal 5, Luton Airport , London Waterloo, Stansted Airport, London Victoria, London Stratford, London Paddington, London Southend Airport, London Bridge, Waterloo, London Premier Inn Heathrow Terminal 5, London Euston, Gatwick Airport, London Charing Cross, London St Pancras, London City Airport, Southend Airport, London Heathrow Airport, London Hyde Park a můžete dorazit na Skegness Railway Station.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Londýn do Skegness by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Londýn a Skegness je 2 h 42 min.
Existuje přímé vlak z Londýn na Skegness?
Ano, mezi Londýn a Skegness je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Londýn až Skegness od vlak?
Cesta vlak od Londýn k Skegness vytváří emise CO2 12.87kg.

Přejděte na místní z Londýn

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Londýn

Mezinárodní trasy z Londýn a blízkých oblastí

Další destinace od Londýn

Další oblíbené trasy