Vlak Praha - Marseille ceny od 11 033,52 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
11 033,52 Kč

Praha až Marseille od vlak

Cesta z Praha do Marseille za vlak je 1 022,23 km a trvá 33 h 21 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 4:45 a poslední v 22:03. Je možné cestovat z Praha na Marseille pomocí vlak již za 11 033,52 Kč nebo až za 54 193,34 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 11 033,52 Kč.

Nejnižší cena11 033,52 Kč
Doba trvání cesty33 h 21 min
Připojení za den10
Nejnižší cena11 033,52 Kč
Nejvyšší cena54 193,34 Kč
První odjezd4:45
Poslední odjezd22:03
Vzdálenost1 022,23 km
OdjezdPraha
PříjezdMarseille
NosičeUnion Ivkoni, RegioJetVíce

Vlak Vstupenky od Prague do Marseille

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Levné jízdenky od Praha do Marseille na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Marseille?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Praha Marseille pro 11 033,52 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Marseille náklady v průměru 39 126,38 Kč.

Vlaky od Praha do Marseille: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Praha a Marseille.

V kolik vlaků, které mají Marseille dovolené a jak dlouho je cesta?

První vlak na Marseille odjíždí v 4:45, přičemž poslední z nich v 22:03. Chcete-li získat od Praha do Marseille vlakem, budete potřebovat 33 h 21 min. S nejrychlejším připojením budete v Marseille v 24 h 11 min, ale v průměru trvá 33 h 21 min. První vlak zamířil do Marseille je 4:45, přičemž poslední z nich opustí Praha na 22:03.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Praha Marseille?

Můžete jet vlakem do Marseille na Praha Liben,Praha Masarykovo nadrazi,Praha-Vysochany,Praha Holesovice,Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Ruzyne International Airport,Prague - Zličín,Prague (Černý Most), která dorazí Marseille Saint-Charles,Marseille - Blancarde,Picon Busserine,Séon-Saint-Henry.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Marseille

Levné vstupenky vlak od Praha do Marseille
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Marseille.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Marseille, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Marseille.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Marseille

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Marseille

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Marseille lze najít za cenu 1 435,33 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 6 057,03 Kč. Nejdražší lístek může stát až 19 953,14 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Marseille vlakem

Pokud cestujete do Marseille vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

BlaBlaCar Bus je dálková autobusová doprava dostupná v mnoha zemích, včetně Francie, Německa a regionu Beneluxu. Je dceřinou společností BlaBlaCar, platformy pro spolujízdu. BlaBlaCar. Společnost provozuje autobusy do a ze stanic, jako je Paris Bercy Seine, Rotterdam CS Bus Station, Sloterdijk Bus Station, Brussels Midi West Train, Milán, Barcelona North Bus Station, Charles de Letiště Gaulle 3, vlak Annecy, letiště Stuttgart a autobusové nádraží Victoria.

Deutsche Bahn je německá národní železniční společnost se sídlem v Berlíně v Německu, která provozuje rozsáhlou železniční síť po celém Německu, včetně vysokorychlostních meziměstských vlaků (ICE), regionálních vlaků a místních příměstských vlaků.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Société Nationale des Chemins de fer Français, neboli SNCF, je název francouzské národní železniční společnosti. Prozkoumejte krásu Francie s železniční dopravou SNCF a vyberte si ze tří hlavních vlaků SNCF - TGV inOui, TER a INTERCITÉS - pro cestování po vnitrostátních, regionálních a místních trasách, včetně vysokorychlostních vlaků odjíždějících z pařížských vlakových nádraží. SNCF si také klade za cíl revoluci v udržitelném cestování tím, že se stane prvním světově neutrálním operátorem, který cestujícím nabízí tuto ekologicky šetrnou službu bez dalších nákladů.

Union Ivkoni je bulharská autobusová společnost, která působí v tuzemsku i v zahraničí. Společnost byla založena v roce 1992 a stala se jedním z největších autobusových operátorů v Bulharsku s vozovým parkem více než 1000 autobusů. Union Ivkoni nabízí širokou škálu služeb, včetně pravidelných autobusových linek, charterových služeb a mezinárodních linek do destinací po celé Evropě. Společnost je známá svým moderním vozovým parkem, pohodlnými autobusy a spolehlivým servisem.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Marseille

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Praha na Marseille.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě Union Ivkoni, RegioJet, SNCF od Praha do Marseille
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Marseille pomocí train.
Vybavení Union Ivkoni RegioJet SNCF BlaBlaCar Bus ÖBB Deutsche Bahn OUIGO
wifi WiFi check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check
air_con Klimatizace check check check check check check cross
quiet_zone Tichá zóna cross check check cross check check cross
accessibility Přístupnost cross check check cross check check cross
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross check check check
bicycle Jízdní kolo cross check check cross check check cross
sleeper_couchette Spáč cross cross check cross check check cross

Praha až Marseille Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
71.56kg
Autobus
76.67kg
Let
204.45kg
Auto
163.56kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Marseille vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Marseille jsou 71.56kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Marseille? Jízdou vlakem mezi Praha a Marseille ušetříte 132.89kg emisí CO2 oproti letu, 5.11kg oproti autobusu a 92kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Marseille?
Tiket vlak od Praha do Marseille je 39 126,38 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 11 033,52 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Marseille?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Marseille, je 11 033,52 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Marseille krát vlak?
Praha až Marseille je 1 022,23 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Marseille?
Praha až Marseille je v průměru 33 h 21 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 24 h 11 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Marseille?
Praha až Marseille je pokryta operátory 6. Na Virail Union Ivkoni, RegioJet, SNCF, BlaBlaCar Bus, ÖBB, Deutsche Bahn, OUIGO můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Marseille?
Praha až Marseille má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Marseille?
První vlak z Praha na Marseille odlétá v 4:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Marseille?
Nejnovější vlak z Praha na Marseille odjíždí v 22:03. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Marseille?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 11 033,52 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Marseille by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Marseille je 24 h 11 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Marseille?
Ano, mezi Praha a Marseille je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Marseille od vlak?
Cesta vlak od Praha k Marseille vytváří emise CO2 71.56kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Marseille

Podobné trasy

Další oblíbené trasy