Najít vlak ze stanice Praha do stanice Brno

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Brno

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 105,78 Kč
Délka cesty 2 hod 27 min
Spojení za den 10
První odjezd 05:20
Poslední odjezd 20:20
Vzdálenost 186 km

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Praha do Brno.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Praha do Brno. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha Brno?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Brno z 100,36 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 164,64 Kč.

Které firmy cestovat z Praha Brno vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Brnonabízené RegioJet, SBB.

Cena lístku - každý den

105,78 Kč 105,78 Kč 105,78 Kč 105,78 Kč 105,78 Kč 105,78 Kč 105,78 Kč

Vlaky ze stanice Praha do stanice Brno

Jak dlouho je třeba se dostat do Brno vlakem?

V průměru trvá 2 hod 27 min se dostat do Brno vlakem, ale budete potřebovat 2 hod 26 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 13:20, přičemž poslední z nich opustí Praha na 20:20.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Praha a Brno?

Vlaky do Brno opustit Praha y Prague Main Train Station, Praha Hl. N., Praha Hl.n. a dorazí do Brno Dolní Nádraží, Brno hl. n., Brno Hl. Nádraží, Brno hl. nádraží.

Nezapomeňte si koupit jídlo a pití předem, pokud je budete potřebovat: nádražích nemají vždy obchody, zatímco na palubě kavárně s nejsou vždy k dispozici a často velmi drahé.

Vzhledem k tomu, že cesta mezi Praha a Brno je relativně krátká, můžete zvážit sdílení automobilů nebo autobusem jako alternativní způsoby dopravy s nejlevnějšími cenami a podobných trvání.