Najít vlak ze stanice Praha do stanice Brno

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Brno

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 105,78 Kč
Délka cesty 2 hod 58 min
Spojení za den 9
První odjezd 04:49
Poslední odjezd 17:46
Vzdálenost 186 km

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Praha do Brno.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Praha do Brno. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha Brno?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Brno z 100,36 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 163,10 Kč.

Které firmy cestovat z Praha Brno vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Brnonabízené RegioJet, SBB.

Cena lístku - každý den

157,32 Kč 135,35 Kč 135,35 Kč Další Další Další Další

Vlaky ze stanice Praha do stanice Brno

Jak dlouho je třeba se dostat do Brno vlakem?

V průměru trvá 2 hod 42 min se dostat do Brno vlakem, ale budete potřebovat 2 hod 26 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 11:20, přičemž poslední z nich opustí Praha na 17:46.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Praha a Brno?

Vlaky do Brno opustit Praha y Prague MS, Praha Hl. N., Praha Hl.n. a dorazí do Brno Dolní Nádraží, Brno Hl. N., Brno main train station, Brno hl. nádraží.

Nezapomeňte si koupit jídlo a pití předem, pokud je budete potřebovat: nádražích nemají vždy obchody, zatímco na palubě kavárně s nejsou vždy k dispozici a často velmi drahé.

Vzhledem k tomu, že cesta mezi Praha a Brno je relativně krátká, můžete zvážit sdílení automobilů nebo autobusem jako alternativní způsoby dopravy s nejlevnějšími cenami a podobných trvání.