Vlak Praha - Cheb ceny od 384,83 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Praha až Cheb od vlak

Cesta z Praha do Cheb za vlak je 146,2 km a trvá 3 h 41 min. Denně jede 7 spojů, přičemž první odjíždí v 5:16 a poslední v 13:34. Je možné cestovat z Praha na Cheb pomocí vlak již za 384,83 Kč nebo až za 677,36 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 384,83 Kč.

Nejnižší cena384,83 Kč
Doba trvání cesty3 h 41 min
Připojení za den7
Nejnižší cena384,83 Kč
Nejvyšší cena677,36 Kč
První odjezd5:16
Poslední odjezd13:34
Vzdálenost146,2 km
OdjezdPraha
PříjezdCheb
NosičeCzech Railways

Vlak Vstupenky od Prague do Cheb

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Praha do Cheb.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Cheb. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Praha do Cheb, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik stojí lístky od Praha do Cheb nízkonákladové vlak?

V průměru jízdenky z Praha Cheb nákladů 548,02 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 384,83 Kč.

Které společnosti trvat od Praha do Cheb vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Chebnabízené .

Když jsou Frist a poslední vlaky z Praha Cheb plánované?

Bude trvat 3 h 41 min dosáhnout Cheb. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 5:16, přičemž poslední z nich odchází na 13:34. První vlak na Cheb odjíždí v 5:16, přičemž poslední z nich v 13:34. V průměru, cesta trvá 3 h 41 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Cheb v 2 h 44 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Cheb a kam se lze dostat?

Můžete jet vlakem do Cheb na Praha Holesovice,Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Prague - Zličín,Ruzyne International Airport,Praha-Vysochany,Praha Masarykovo nadrazi,Praha Liben, která dorazí Tršnice nádraží,Cheb, nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Cheb

Levné vstupenky vlak od Praha do Cheb
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Cheb.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Cheb, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Cheb.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Cheb

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Cheb

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Cheb lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 274,64 Kč. Nejdražší lístek může stát až 313,96 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Cheb vlakem

Pokud cestujete do Cheb vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Cheb Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
10.23kg
Autobus
10.97kg
Let
29.24kg
Auto
23.39kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Cheb vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Cheb jsou 10.23kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Cheb? Jízdou vlakem mezi Praha a Cheb ušetříte 19.01kg emisí CO2 oproti letu, 0.74kg oproti autobusu a 13.16kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Cheb?
Tiket vlak od Praha do Cheb je 548,02 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 384,83 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Cheb?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Cheb, je 384,83 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Cheb krát vlak?
Praha až Cheb je 146,2 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Cheb?
Praha až Cheb je v průměru 3 h 41 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 44 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Cheb?
Praha až Cheb má průměrně 7 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Cheb?
První vlak z Praha na Cheb odlétá v 5:16. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Cheb?
Nejnovější vlak z Praha na Cheb odjíždí v 13:34. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Cheb?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 384,83 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Cheb?
V průměru existuje 7 od Praha až po Cheb.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Cheb by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Cheb je 2 h 44 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Cheb?
Ano, mezi Praha a Cheb je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Cheb od vlak?
Cesta vlak od Praha k Cheb vytváří emise CO2 10.23kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Cheb

Podobné trasy

Další oblíbené trasy