Vlak Lipsko - Hamburk ceny od 435,01 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Lipsko až Hamburk od vlak

Cesta z Lipsko do Hamburk za vlak je 295,73 km a trvá 3 h 26 min. Denně jede 8 spojů, přičemž první odjíždí v 5:14 a poslední v 16:41. Je možné cestovat z Lipsko na Hamburk pomocí vlak již za 435,01 Kč nebo až za 1 826,50 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 435,01 Kč.

Nejnižší cena435,01 Kč
Doba trvání cesty3 h 26 min
Připojení za den8
Nejnižší cena435,01 Kč
Nejvyšší cena1 826,50 Kč
První odjezd5:14
Poslední odjezd16:41
Vzdálenost295,73 km
OdjezdLipsko
PříjezdHamburk
NosičeFlixTrain, DB - Intercity

Vlak Vstupenky od Lipsko do Hamburk

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Lipsko do Hamburk

Levné vstupenky vlak od Lipsko do Hamburk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Hamburk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Hamburk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Hamburk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Lipsko až Hamburk

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Hamburk vlakem

Pokud cestujete do Hamburk vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Lipsko do Hamburk

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain a DB - Intercity při cestování z Lipsko na Hamburk.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě FlixTrain, DB - Intercity, DB - InterCity Express (ICE) od Lipsko do Hamburk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Hamburk pomocí train.
Vybavení FlixTrain DB - Intercity DB - InterCity Express (ICE)
quiet_zone Tichá zóna check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check cross check
bicycle Jízdní kolo check cross check
sleeper_couchette Spáč check cross check

Lipsko až Hamburk Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
20.7kg
Autobus
22.18kg
Let
59.15kg
Auto
47.32kg
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Hamburk vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Lipsko a Hamburk jsou 20.7kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Lipsko a Hamburk? Jízdou vlakem mezi Lipsko a Hamburk ušetříte 38.45kg emisí CO2 oproti letu, 1.48kg oproti autobusu a 26.62kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Lipsko do Hamburk?
Tiket vlak od Lipsko do Hamburk je 1 206,14 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 435,01 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Hamburk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Hamburk, je 435,01 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Hamburk krát vlak?
Lipsko až Hamburk je 295,73 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Lipsko a Hamburk?
Lipsko až Hamburk je v průměru 3 h 26 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 6 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Hamburk?
Lipsko až Hamburk je pokryta operátory 2. Na Virail FlixTrain, DB - Intercity, DB - InterCity Express (ICE) můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Lipsko na Hamburk?
Lipsko až Hamburk má průměrně 8 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Lipsko do Hamburk?
První vlak z Lipsko na Hamburk odlétá v 5:14. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Lipsko na Hamburk?
Nejnovější vlak z Lipsko na Hamburk odjíždí v 16:41. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Hamburk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 435,01 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Lipsko na Hamburk?
V průměru existuje 5 od Lipsko až po Hamburk.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Hamburk by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Lipsko a Hamburk je 3 h 6 min.
Existuje přímé vlak z Lipsko na Hamburk?
Ano, mezi Lipsko a Hamburk je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Hamburk od vlak?
Cesta vlak od Lipsko k Hamburk vytváří emise CO2 20.7kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Hamburk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy