Vlak Lipsko - Frankfurt nad Mohanem ceny od 361,45 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 1 850,85 Kč
Zítra Více
2 dny Více
3 dny 361,45 Kč

Lipsko až Frankfurt nad Mohanem od vlak

Cesta z Lipsko do Frankfurt nad Mohanem za vlak je 293,34 km a trvá 3 h 57 min. Denně jede 7 spojů, přičemž první odjíždí v 1:17 a poslední v 16:41. Je možné cestovat z Lipsko na Frankfurt nad Mohanem pomocí vlak již za 361,45 Kč nebo až za 2 776,65 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 361,45 Kč.

Nejnižší cena361,45 Kč
Doba trvání cesty3 h 57 min
Připojení za den7
Nejnižší cena361,45 Kč
Nejvyšší cena2 776,65 Kč
První odjezd1:17
Poslední odjezd16:41
Vzdálenost293,34 km
OdjezdLipsko
PříjezdFrankfurt nad Mohanem
NosičeFlixTrain, DB - InterCity Express (ICE)Více

Vlak Vstupenky od Leipzig do Frankfurt

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Leipzig do Frankfurt

Levné vstupenky vlak od Lipsko do Frankfurt nad Mohanem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Frankfurt nad Mohanem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Frankfurt nad Mohanem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Frankfurt nad Mohanem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Leipzig až Frankfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Lipsko do Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější vlakové jízdenky Lipsko - Frankfurt nad Mohanem lze najít za cenu 295,93 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 878,85 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 693,27 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Frankfurt nad Mohanem vlakem

Pokud cestujete do Frankfurt nad Mohanem vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Express InterCity je typ vlakové dopravy, která funguje v mnoha zemích po celém světě. Je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní dopravu mezi velkými městy s omezenými zastávkami na cestě. Expresní vlaky InterCity obvykle nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, klimatizace a palubní servis jídla a nápojů. Mohou mít také prvotřídní nebo business třídu sedadel pro cestující, kteří chtějí extra pohodlí a vybavení. Expresní vlaky InterCity jsou často oblíbenou volbou pro obchodní cestující, turisty a dojíždějící, kteří potřebují cestovat mezi městy rychle a pohodlně.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Typy vstupenek a zařízení od Lipsko do Frankfurt nad Mohanem

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain a DB - InterCity Express (ICE) při cestování z Lipsko na Frankfurt nad Mohanem.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledejte klid na ICE Frankfurt v Coach 21 (druhá třída) a Coach 28/29 (první třída). Na ICE 104/105 Basel je to Coach 31 (druhá třída) a Coach 38/39 (první třída).
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích ICE si vychutnejte bezplatné Wi-Fi a získejte přístup na portál ICE pro filmy, televizní pořady, audioknihy, hry a materiály ke čtení.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Zůstaňte nabití díky elektrické zásuvce, která je k dispozici pro každé dvě sedadla ve vlaku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích ICE si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro pomoc s nástupem, přestupem nebo jinými dotazy se obraťte na DB's Mobility Service. Personál je vždy připraven pomoci a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
S ICE si vyberte mezi kompletním menu v palubní restauraci nebo rychlým občerstvením v bistru. Pro cestující první třídy je jídlo a nápoje zdarma podávány přímo na vaše sedadlo. Rozmanité menu DB, aktualizované čtvrtletně, obsahuje místní a vegetariánské/veganské možnosti.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky ICE nenabízejí pouze klimatizaci, ale také inovují ekologicky šetrné systémy, které chladí i topí pomocí přírodních chladiv.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Deutsche Bahn se ujistěte, že je rozložený a dobře zabalený v pouzdře nebo krytu s vaším jménem, a můžete si ho vzít zdarma na palubu. Máte také povoleno jedno běžné a jedno příruční zavazadlo. Jen zajistěte, aby vaše kolo nepřekáželo ostatním cestujícím nebo neblokovalo uličky. Poznámka: Speciální kola nejsou povolena, ale pokud jste mezinárodní cestovatel, nemusíte se obávat omezení ve špičce.
Služby na palubě FlixTrain, DB - InterCity Express (ICE), DB - Regional Express od Lipsko do Frankfurt nad Mohanem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Frankfurt nad Mohanem pomocí train.
Vybavení FlixTrain DB - InterCity Express (ICE) DB - Regional Express FlixBus
quiet_zone Tichá zóna check check check cross
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check check cross check
accessibility Přístupnost check check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check check
air_con Klimatizace check check check check
bicycle Jízdní kolo check check check cross
sleeper_couchette Spáč check check check cross

Lipsko až Frankfurt nad Mohanem Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
20.53kg
Autobus
22kg
Let
58.67kg
Auto
46.93kg
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Frankfurt nad Mohanem vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Lipsko a Frankfurt nad Mohanem jsou 20.53kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Lipsko a Frankfurt nad Mohanem? Jízdou vlakem mezi Lipsko a Frankfurt nad Mohanem ušetříte 38.14kg emisí CO2 oproti letu, 1.47kg oproti autobusu a 26.4kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Lipsko do Frankfurt nad Mohanem?
Tiket vlak od Lipsko do Frankfurt nad Mohanem je 1 273,60 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 361,45 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Frankfurt nad Mohanem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Frankfurt nad Mohanem, je 361,45 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Frankfurt nad Mohanem krát vlak?
Lipsko až Frankfurt nad Mohanem je 293,34 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Lipsko a Frankfurt nad Mohanem?
Lipsko až Frankfurt nad Mohanem je v průměru 3 h 57 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 56 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Frankfurt nad Mohanem?
Lipsko až Frankfurt nad Mohanem je pokryta operátory 3. Na Virail FlixTrain, DB - InterCity Express (ICE), DB - Regional Express, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Lipsko na Frankfurt nad Mohanem?
Lipsko až Frankfurt nad Mohanem má průměrně 7 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Lipsko do Frankfurt nad Mohanem?
První vlak z Lipsko na Frankfurt nad Mohanem odlétá v 1:17. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Lipsko na Frankfurt nad Mohanem?
Nejnovější vlak z Lipsko na Frankfurt nad Mohanem odjíždí v 16:41. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Frankfurt nad Mohanem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 361,45 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Lipsko na Frankfurt nad Mohanem?
V průměru existuje 5 od Lipsko až po Frankfurt nad Mohanem.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Frankfurt nad Mohanem by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Lipsko a Frankfurt nad Mohanem je 2 h 56 min.
Existuje přímé vlak z Lipsko na Frankfurt nad Mohanem?
Ano, mezi Lipsko a Frankfurt nad Mohanem je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Frankfurt nad Mohanem od vlak?
Cesta vlak od Lipsko k Frankfurt nad Mohanem vytváří emise CO2 20.53kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Frankfurt nad Mohanem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy