Vlak Salcburk - Vídeň ceny od 346,11 Kč

22/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 768,94 Kč
Zítra 687,59 Kč
2 dny 606,48 Kč
3 dny 949,66 Kč

Salcburk až Vídeň od vlak

Cesta z Salcburk do Vídeň za vlak je 252,01 km a trvá 2 h 50 min. Denně jede 71 spojů, přičemž první odjíždí v 3:11 a poslední v 22:07. Je možné cestovat z Salcburk na Vídeň pomocí vlak již za 346,11 Kč nebo až za 2 015,02 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 346,11 Kč.

Nejnižší cena346,11 Kč
Doba trvání cesty2 h 50 min
Připojení za den71
Nejnižší cena346,11 Kč
Nejvyšší cena2 015,02 Kč
První odjezd3:11
Poslední odjezd22:07
Vzdálenost252,01 km
OdjezdSalcburk
PříjezdVídeň
NosičeEuroCity, ÖBB - Railjet XpressVíce

Vlak Vstupenky od Salzburg do Vienna

Datum odletu
sobota 22. čvn 2024

Levné jízdenky od Salcburk do Vídeň na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Salcburk do Vídeň. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Salcburk Vídeň?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Salcburk Vídeň pro 346,11 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Vídeň náklady v průměru 1 100,19 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Salcburk Vídeň?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Salcburk Vídeňnabízené .

V kolik vlaků, které mají Vídeň dovolené a jak dlouho je cesta?

Bude trvat 2 h 50 min dosáhnout Vídeň. Nejdříve Vlak odjíždí Salcburk na 3:11, přičemž poslední z nich odchází na 22:07. V průměru trvá 2 h 50 min se dostat do Vídeň vlakem, ale budete potřebovat 2 h 18 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 3:11, přičemž poslední z nich opustí Salcburk na 22:07.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Salcburk a Vídeň?

Vlaky opustit Salcburk Salzburg South,Salzburg Hbf,Salzburg Airport,Salzburg Gnigl Bahnhof a dospět Wien - Matzleinsdorfer Platz,Wien Praterstern (U2),Wien Westbahnhof (U3),Wien Meidling (wlb),Wien Mitte,Wien Quartier Belvedere,Vienna Erdberg (VIB),Wien, Hauptbahnhof,Wien, Hütteldorf.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Salzburg do Vienna

Levné vstupenky vlak od Salcburk do Vídeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Salcburk do Vídeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Salcburk do Vídeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Salcburk na Vídeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Salzburg až Vienna

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 444,02 Kč do 1 228,30 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 64%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Salcburk do Vídeň

Nejlevnější vlakové jízdenky Salcburk - Vídeň lze najít za cenu 419,18 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 655,09 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 041,49 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Vídeň vlakem

Pokud cestujete do Vídeň vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

ÖBB Nightjet, provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), nabízí noční cestování vlakem mezi velkými evropskými městy a poskytuje pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat v noci. Vlaky Nightjet jsou vybaveny spacími kabinami, lehátky a sedadly, které cestujícím nabízejí pohodlný a pohodlný způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, když spí. Služba funguje po celém Rakousku a rozšiřuje se do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

WestBahn je železniční společnost působící v Rakousku, především na západní železniční trati mezi Vídní a Salcburkem. Byla založena v roce 2008 a zaměřuje se na pohodlí a zákaznickou spokojenost při poskytování pravidelné osobní vlakové dopravy. WestBahn provozuje flotilu moderních vlaků vybavených bezplatným Wi-Fi, elektrickými zásuvkami a klimatizací.

Typy vstupenek a zařízení od Salcburk do Vídeň

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, Nightjet a Railjet při cestování z Salcburk na Vídeň.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Sleeper cabin

Jedná se o nejpohodlnější letenky Nightjet, které obsahují jedno, dvou nebo třílůžkové kupé s postelemi, přikrývkami a polštáři pro dobrý spánek.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Seated carriage

Tyto jízdenky jsou ideální pro kratší cesty během dne s pohodlnými sedadly v klimatizovaných vagónech.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Couchette

Tyto jízdenky poskytují cenově dostupnější možnost cestování přes noc, s palandami ve sdílených kupé, které pojmou až 6 cestujících.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Comfort Class

Komfortní jízdenka je druh jízdenky do druhé třídy, ale nabízí více vybavení než standardní jízdenka, jako je více místa pro nohy. V ceně je také rezervace místa.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard Class

Standardní jízdenka je druh jízdenky pro druhou třídu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Letenka první třídy nabízí flexibilitu a extra komfort jak při rezervaci, tak ve vybavení.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Služba Wifi je momentálně na Nighthet nedostupná.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Soukromé kupé jsou k dispozici na ÖBB Nightjets. V lehátkových vozech může cestovat 1-6 osob (1-3 dospělí; max. 5 dětí do 14 let) za nízkou pevnou sazbu. Pro pohodlí všech je navíc od 22:00 do 8:00 vynucený klid. Hlavní světla v lůžkových a lehátkových sekcích by v tomto období měla být zhasnutá.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Kromě standardních zásuvek nabízí nový Nightjet USB nabíjecí a indukční nabíjecí stanice.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování vlakem ÖBB Nightjet máte povoleno zkontrolovat pouze jeden kufr a jedno příruční zavazadlo. Zajistěte, aby byla vaše zavazadla uložena tak, aby neobtěžovala a nepřekážela ostatním. Pamatujte na zásady pro úschovu zavazadel: Snadno skladné předměty by měly být umístěny v horních přihrádkách, zatímco objemnější zavazadla by měla být umístěna pod sedadlem nebo do určených přihrádek. Vždy udržujte průchody, dveře a únikové cesty volné pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Některé trasy nabízejí autobusy s oddíly pro vozíčkáře a nedalekými toaletami, které pojmou cestující s invalidním vozíkem a doprovod.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Cestující denním autobusem si mohou od palubního personálu zakoupit občerstvení a nápoje. Držitelé lehátkových lístků dostanou minerální vodu a vídeňskou snídani. Cestující v lůžkové kabině si mohou vychutnat welcome drink, večerní svačinu, minerální vodu a přizpůsobenou snídani. Konkrétní dietní požadavky na jídla Nightjet by měly být zaslány e-mailem alespoň 72 hodin před odletem.
air_con Klimatizace open icon close icon
Každé kupé v lůžkových, lehátkových a sedačkových vozech má individuální ovládání klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Na Nightjetech spojujících Německo, Rakousko a Švýcarsko jsou kola vítána se specifickou jízdenkou a rezervací. ÖBB Nightjet také umožňuje položky jako kočárky a hudební nástroje. Využijte službu ÖBB pro přepravu kol po Rakousku. Skládací kola jsou zdarma, pokud jsou do 110 cm x 80 cm x 40 cm. Zajistěte nabití baterií elektrokol a uvědomte si, že kola nemohou být v autobusech během přerušení železniční dopravy.
wifi WiFi open icon close icon
Bez ohledu na třídu očekávejte pohodlné vybavení, včetně bezplatného Wi-Fi.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Railjet nabízí tiché zóny pro klidnou cestu. Pro pohodlí všech laskavě dodržujte v těchto prostorách ticho pro 1. a 2. třídu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno zásuvkou, vhodnou i pro nabíjení baterií invalidního vozíku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování Railjetem nejste omezeni konkrétním limitem zavazadel. Musíte však zajistit, aby se vaše zavazadla vešla do stropního stojanu nebo do vyhrazených zavazadlových prostorů ve vlaku.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Ve vlacích Regiojet jsou k dispozici prostory pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vychutnejte si na palubě různé občerstvení a nápoje. Kompletní nabídku najdete v aplikaci Regiojet. Každý cestující dostane zdarma láhev vody, a pokud jste ve třídě Relax nebo Business, vychutnejte si bezplatnou italskou kávu nebo mátový čaj.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve většině vlaků ÖBB můžete se speciální jízdenkou na kolo, která činí 10 % běžné jízdenky nebo minimálně 2 € na druhou třídu. Příspěvky na vlaková kola Railjet se liší, proto si zkontrolujte jejich jízdní řád. Jedno kolo na osobu, a pokud se jedná o elektrokolo, ujistěte se, že je baterie nabitá, protože palubní nabíjení není k dispozici. Pro pohodlí v Rakousku existuje služba „od dveří ke dveřím“ pro přepravu kol.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky Railjet jsou pro vaše pohodlí vybaveny klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Užijte si nepřetržité online připojení s WiFi dostupnou na všech cestách WESTbahn mezi Vídní a Salcburkem.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každá jídelna je vybavena zásuvkou 220V ve vlacích WESTbahn.
luggage Zavazadlo open icon close icon
I když neexistuje žádný konkrétní limit na množství zavazadel, které si můžete vzít na palubu, může být za objemné zavazadlo nebo za přepravu třetího zavazadla účtován příplatek ve výši 5 EUR. Toto rozhodnutí je na uvážení palubního personálu.
accessibility Přístupnost open icon close icon
V Rakousku zajišťuje nízkopodlažní provedení WESTbahn bezbariérový přístup. Výšky nástupišť se však v určitých mnichovských stanicích liší, takže při nástupu pomáhá rampa ve voze 14. Tento kočár, ideální pro ty, kdo mají problémy s mobilitou, se může pochlubit širšími uličkami, dvěma rezervovatelnými místy pro invalidní vozíky a nedalekým toaletou s prvky pro usnadnění přístupu.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vlaky WESTbahn obsahují kavárny WESTcafé s místy k sezení a prodejními automaty, které nabízejí řadu občerstvení a nápojů. Zatímco ve WESTbahn PLUS je palubní doprava zahrnuta, v ostatních úsecích zajistí občerstvení stevardi v závislosti na obsazenosti a podmínkách vlaku.
air_con Klimatizace open icon close icon
Každý autobus nabízí komfort klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Kolo si můžete vzít na vlaky WESTbahn tak, že si zarezervujete místo za € 4,90 – € 9,90, v závislosti na trase. Bez rezervace to bude stát dalších 5,10 EUR na palubě v závislosti na dostupnosti. Dětská kola vyžadují platbu, ale složené e-koloběžky jezdí při správném skladování zdarma. Mějte na paměti, že tandemy a mopedy nejsou povoleny a některá vlaková spojení s vysokou poptávkou mohou vylučovat rezervaci kol.
Služby na palubě EuroCity, WESTbahn, Railjet od Salcburk do Vídeň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Salcburk do Vídeň pomocí train.
Vybavení EuroCity WESTbahn Railjet Nightjet FlixBus ÖBB DB - Intercity
quiet_zone Tichá zóna check check check check cross check cross
wifi WiFi check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check
accessibility Přístupnost check check check check cross check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check
air_con Klimatizace check check check check check check cross
bicycle Jízdní kolo check check check check cross check cross
sleeper_couchette Spáč check check check check cross check cross

Salcburk až Vídeň Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
17.64kg
Autobus
18.9kg
Let
50.4kg
Auto
40.32kg
Jaké jsou emise CO2 pro Salcburk až Vídeň vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Salcburk a Vídeň jsou 17.64kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Salcburk a Vídeň? Jízdou vlakem mezi Salcburk a Vídeň ušetříte 32.76kg emisí CO2 oproti letu, 1.26kg oproti autobusu a 22.68kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Salcburk do Vídeň?
Tiket vlak od Salcburk do Vídeň je 1 100,19 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 346,11 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Salcburk do Vídeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Salcburk do Vídeň, je 346,11 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Salcburk a Vídeň krát vlak?
Salcburk až Vídeň je 252,01 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Salcburk a Vídeň?
Salcburk až Vídeň je v průměru 2 h 50 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 18 min.
Jaké společnosti působí od Salcburk do Vídeň?
Salcburk až Vídeň je pokryta operátory 7. Na Virail EuroCity, ÖBB - Railjet Xpress, WESTbahn, Railjet, Nightjet, FlixBus, ÖBB, DB - Intercity můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Salcburk na Vídeň?
Salcburk až Vídeň má průměrně 71 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Salcburk do Vídeň?
První vlak z Salcburk na Vídeň odlétá v 3:11. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Salcburk na Vídeň?
Nejnovější vlak z Salcburk na Vídeň odjíždí v 22:07. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Salcburk do Vídeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 346,11 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Salcburk na Vídeň?
V průměru existuje 65 od Salcburk až po Vídeň.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Salcburk do Vídeň by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Salcburk a Vídeň je 2 h 18 min.
Existuje přímé vlak z Salcburk na Vídeň?
Ano, mezi Salcburk a Vídeň je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Salcburk až Vídeň od vlak?
Cesta vlak od Salcburk k Vídeň vytváří emise CO2 17.64kg.

Přejděte na místní z Salcburk

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Salcburk

Mezinárodní trasy z Salcburk a blízkých oblastí

Další destinace od Salcburk

Hlavní trasy do stanice Vídeň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy