Vlak Berlín - Lipsko ceny od 90,12 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

316,15 Kč
218,72 Kč
121,30 Kč

Berlín až Lipsko od vlak

Cesta z Berlín do Lipsko za vlak je 149,94 km a trvá 1 h 28 min. Denně jede 19 spojů, přičemž první odjíždí v 0:02 a poslední v 20:04. Je možné cestovat z Berlín na Lipsko pomocí vlak již za 90,12 Kč nebo až za 1 166,68 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 90,12 Kč.

Nejnižší cena90,12 Kč
Doba trvání cesty1 h 28 min
Připojení za den19
Nejnižší cena90,12 Kč
Nejvyšší cena1 166,68 Kč
První odjezd0:02
Poslední odjezd20:04
Vzdálenost149,94 km
OdjezdBerlín
PříjezdLipsko
NosičeFlixTrain GmbH, DB - Regional ExpressVíce

Vlak Vstupenky od Berlin do Leipzig

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlin do Leipzig

Levné vstupenky vlak od Berlín do Lipsko
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Lipsko.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Lipsko, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Lipsko.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlin až Leipzig

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 121,54 Kč do 529,27 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 77%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Berlín do Lipsko

Nejlevnější vlakové jízdenky Berlín - Lipsko lze najít za cenu 278,15 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 328,02 Kč. Nejdražší lístek může stát až 395,06 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Lipsko vlakem

Pokud cestujete do Lipsko vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Typy vstupenek a zařízení od Berlín do Lipsko

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain při cestování z Berlín na Lipsko.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
Služby na palubě DB - Regional Express, FlixTrain, DB - InterCity Express (ICE) od Berlín do Lipsko
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Lipsko pomocí train.
Vybavení DB - Regional Express FlixTrain DB - InterCity Express (ICE)
quiet_zone Tichá zóna check check check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
accessibility Přístupnost check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check check check
sleeper_couchette Spáč check check check
luggage Zavazadlo cross check check

Berlín až Lipsko Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
10.5kg
Autobus
11.25kg
Let
29.99kg
Auto
23.99kg
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Lipsko vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Berlín a Lipsko jsou 10.5kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Berlín a Lipsko? Jízdou vlakem mezi Berlín a Lipsko ušetříte 19.49kg emisí CO2 oproti letu, 0.75kg oproti autobusu a 13.49kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Berlín do Lipsko?
Tiket vlak od Berlín do Lipsko je 283,75 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 90,12 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Lipsko?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Lipsko, je 90,12 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Lipsko krát vlak?
Berlín až Lipsko je 149,94 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Berlín a Lipsko?
Berlín až Lipsko je v průměru 1 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 12 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Lipsko?
Berlín až Lipsko je pokryta operátory 3. Na Virail FlixTrain GmbH, DB - Regional Express, FlixTrain, DB - InterCity Express (ICE) můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Berlín na Lipsko?
Berlín až Lipsko má průměrně 19 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Berlín do Lipsko?
První vlak z Berlín na Lipsko odlétá v 0:02. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Berlín na Lipsko?
Nejnovější vlak z Berlín na Lipsko odjíždí v 20:04. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Lipsko?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 90,12 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Berlín na Lipsko?
V průměru existuje 18 od Berlín až po Lipsko.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Lipsko by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Berlín a Lipsko je 1 h 12 min.
Existuje přímé vlak z Berlín na Lipsko?
Ano, mezi Berlín a Lipsko je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Lipsko od vlak?
Cesta vlak od Berlín k Lipsko vytváří emise CO2 10.5kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Hlavní trasy do stanice Lipsko

Podobné trasy

Další oblíbené trasy