Vlak Vídeň - Paříž ceny od 596,74 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 850,04 Kč
Zítra 913,37 Kč
2 dny 669,81 Kč
3 dny 913,37 Kč

Vídeň až Paříž od vlak

Cesta z Vídeň do Paříž za vlak je 1 034,78 km a trvá 2 h 53 min. Denně jede 17 spojů, přičemž první odjíždí v 5:48 a poslední v 20:48. Je možné cestovat z Vídeň na Paříž pomocí vlak již za 596,74 Kč nebo až za 3 909,23 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 596,74 Kč.

Nejnižší cena596,74 Kč
Doba trvání cesty2 h 53 min
Připojení za den17
Nejnižší cena596,74 Kč
Nejvyšší cena3 909,23 Kč
První odjezd5:48
Poslední odjezd20:48
Vzdálenost1 034,78 km
OdjezdVídeň
PříjezdPaříž
NosičeTGV, TGV LyriaVíce

Vlak Vstupenky od Vienna do Paris

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Vídeň do Paříž.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Paříž. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Vídeň do Paříž, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Vídeň Paříž?

V průměru jízdenky z Vídeň Paříž nákladů 1 754,89 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 596,74 Kč.

Vlaky od Vídeň do Paříž: které firmy můžete cestovat s?

Se dostat do Paříž vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho bude trvat, než vás z Vídeň Paříž vlakem a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 2 h 53 min dosáhnout Paříž. Nejdříve Vlak odjíždí Vídeň na 5:48, přičemž poslední z nich odchází na 20:48. V průměru trvá 2 h 53 min se dostat do Paříž vlakem, ale budete potřebovat 0 h 56 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 5:48, přičemž poslední z nich opustí Vídeň na 20:48.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Vídeň a Paříž?

Vlaky opustit Vídeň Wien Meidling (wlb),Wien, Hütteldorf,Wien - Matzleinsdorfer Platz,Wien Mitte,Vienna Erdberg (VIB),Wien, Hauptbahnhof,Wien Westbahnhof (U3),Wien Praterstern (U2),Wien Quartier Belvedere a dospět Paris Beauvais-Tillé Airport,Paris Gare du Nord,Paris Charles de Gaulle Airport Terminal 2C,Paris Montparnasse 3 Vaugirard,Paris - Orly Airport,Paris La Défense,Paris - Gare De Lyon,Paris, Porte Maillot.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Vienna do Paris

Levné vstupenky vlak od Vídeň do Paříž
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Vídeň do Paříž.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Vídeň do Paříž, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Vídeň na Paříž.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Vienna až Paris

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 832,26 Kč do 1 846,47 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 55%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Vídeň do Paříž

Nejlevnější vlakové jízdenky Vídeň - Paříž lze najít za cenu 980,35 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 732,02 Kč. Nejdražší lístek může stát až 2 891,61 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Paříž vlakem

Pokud cestujete do Paříž vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

V roce 2013 představila francouzská národní železniční společnost SNCF OUIGO, která nabízí cenově dostupné možnosti cestování TGV. Vyberte si mezi bleskově rychlým OUIGO Grande Vitesse dosahujícím rychlosti 300 km/h nebo klidnějším OUIGO Classique, který nabízí nostalgický zážitek z jízdy vlakem.

SNCF, francouzská národní železniční společnost, nabízí TER, komplexní regionální vlakovou dopravu. Vlaky TER (Transport Express Régional) spojují města a vesnice v rámci regionů Francie a nabízejí místní dopravu pro dojíždějící a turisty, kteří prozkoumávají regionální kulturu, krajinu a zajímavosti prostřednictvím své rozsáhlé sítě regionálních tras. Vlaky TER jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky, ale nabízejí cenově dostupnější a pohodlnější alternativu pro kratší cesty v rámci regionů.

TGV znamená Train à Grande Vitesse, což v překladu znamená vysokorychlostní vlak. Jedná se o typ vysokorychlostního vlaku, který funguje ve Francii a dalších částech Evropy. TGV byl poprvé představen v roce 1981 a od té doby se stal oblíbeným způsobem přepravy pro vnitrostátní i mezinárodní cestování. TGV (Train à Grande Vitesse) nyní označuje typ vlaku, který může na vysokorychlostních tratích ve Francii dosáhnout rychlosti 320 km/h. Ve Francii a Evropě existují dva typy TGV provozované společností SNCF Voyageurs: TGV INOUI, které nabízí vyšší úroveň komfortu, a nízkonákladové TGV OUIGO.

TGV Lyria je vysokorychlostní vlak, který funguje mezi Francií a Švýcarskem. Jedná se o společný podnik mezi francouzskou národní železniční společností SNCF a SBB, švýcarskou národní železniční společností. Vlaky TGV Lyria jezdí na několika trasách mezi velkými městy ve Francii a Švýcarsku, včetně Paříže, Ženevy, Curychu, Basileje a Bernu. Vlaky jsou známé svou vysokou rychlostí, některé trasy dosahují rychlosti až 320 km/h (200 mph), což z nich dělá jeden z nejrychlejších vlaků v Evropě.

Typy vstupenek a zařízení od Vídeň do Paříž

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje OUIGO, TER a TGV Lyria při cestování z Vídeň na Paříž.

Standard Class / TGV

OUIGO Grande Vitesse nabízí jednu třídu, podobnou cestování druhé třídě, což odpovídá za dostupné ceny letenek. Jízdné pro dospělé začíná na 10 EUR v závislosti na destinaci, zatímco děti mohou cestovat za 5 EUR. Vstupenky na OUIGO lze zakoupit pouze online.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard Class / Classical

OUIGO Train Classique má pouze jednu třídu, což je ekvivalent cestování druhou třídou, a proto jsou ceny jízdenek levné. Jízdenky jsou k dispozici od 10 EUR pro dospělé (v závislosti na destinaci) a 5 EUR pro děti a jízdenky na vlak OUIGO jsou k dispozici pouze online.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Vlakové jízdenky TER mají fixní tarif „Tarif Normal“ a platí pro jednu cestu do půlnoci následujícího dne po ověření v automatech na razítka na nástupišti. Některé regiony mohou nabízet slevy mimo špičku.
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Jízdenka STANDARD poskytuje cenově dostupný zážitek z cesty 2. třídou se třemi úrovněmi flexibility výměny a refundace – plná, částečná a žádná – na všech mezinárodních trasách Francie – Švýcarsko.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard 1ère

Jízdenka STANDARD 1ÈRE poskytuje cenově výhodnou cestu první třídou s flexibilitou a přístupem ke všem vlakům, která je dostupná na všech mezinárodních trasách mezi Francií a Švýcarskem.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business 1ère

BUSINESS 1ÈRE vychází vstříc cestujícím, kteří hledají luxusní zážitek z cestování, s flexibilitou, přizpůsobeným vybavením a službami a je k dispozici na konkrétních trasách během pracovních dnů a ve vybraných časech v neděli.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Máte přístup k WiFi (OUIFI) a ponoříte se do zábavního portálu OUIFUN za příplatek.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Ve vlacích Ouigo mají elektrické zásuvky pouze sedadla na horní palubě ve vybraných autobusech. Všimněte si, že tato sedadla jsou za příplatek a na spodní palubě chybí zásuvky.
luggage Zavazadlo open icon close icon
OUIGO vám umožní vzít si zdarma dvě malá příruční zavazadla nebo jeden kus o rozměrech 36 x 27 x 15 cm spolu s kabinovým zavazadlem o rozměrech 55 x 35 x 25 cm bez omezení hmotnosti. U větších položek platí poplatek 5 EUR za online rezervace provedené předem a při osobní platbě na nádraží se zvyšuje až na 20 EUR.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Cestovatelům, kteří mají problémy s mobilitou, nabízí TGV INOUI službu „Accès Plus“. To poskytuje specializovanou pomoc ze stanice přímo na sedadlo vlaku. Cestujícím se doporučuje, aby kontaktovali „Accès Plus“ po zajištění svých letenek a zajistili, aby byla opatření provedena alespoň 48 hodin před plánovaným odletem.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve Francii poskytují služby OUIGO Train classique službu občerstvení na sedadlech, i když to není k dispozici ve vysokorychlostních vlacích. Pro ty, kteří cestují ve Španělsku, návštěva OUIBAR v autobuse 4 nabízí různé nápoje a občerstvení.
air_con Klimatizace open icon close icon
Cestujte pohodlně se všemi autobusy, které jsou klimatizované.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Plánujete vzít s sebou větší předměty, jako je kolo, koloběžka, lyže nebo hudební nástroj? Pokud si rezervujete online předem, je to jen poplatek 5 EUR. Pokud se však rozhodnete platit na nádraží, poplatek se vyšplhá až na 20 EUR.
wifi WiFi open icon close icon
Vlaky TER jsou v současné době bez služeb WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Moderní vlaky TER jsou vybaveny elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Vlaky TER nemají žádná omezení ohledně velikosti zavazadel, pokud jsou v rámci vašich osobních možností manipulace a vejdou se do vyhrazených zavazadlových prostorů.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Accès TER' nabízí specializovanou pomoc pro cestující se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, což zajišťuje bezproblémový zážitek z cestování.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vlaky TER nezajišťují stravování na palubě; zvažte přinést si občerstvení.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Cestování s kolem ve vlacích TER je zdarma, stačí jej zavěsit nebo uložit na vyhrazených místech podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“, rezervace není možná.
wifi WiFi open icon close icon
Připojte se k _WIFI_LYRIA pro bezplatné Wi-Fi a přistupujte k portálu TGV Lyria prostřednictvím svého prohlížeče.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Tichý vůz exkluzivně pro TGV Lyria BUSINESS 1ERE, ideální pro soustředěnou práci nebo relaxaci.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají 2kolíkové zásuvky 230V pro notebooky a mobily.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích TGV Lyria si můžete vzít příruční zavazadlo, které se snadno přenáší a vejde se úhledně do vyhrazených prostor. To zajišťuje, že každý má místo pro své věci a může si užít hladkou jízdu
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vozy první třídy 1 nebo 11 mají 2 sedadla pro cestující se sníženou pohyblivostí. Zarezervujte si tato místa předem nebo standardní sedadlo, pokud budou obsazena. Na vyžádání je k dispozici asistenční služba pro úschovu invalidního vozíku.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích TGV Lyria si vyberte mezi „Le Deli“ k dispozici v café-baru nebo u svého sedadla s lístkem STANDARD a „La Table“ pro francouzsko-švýcarské jídlo s lístkem BUSINESS 1ÈRE.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vozíky jsou klimatizované, vzduch je filtrován každé tři minuty a plně osvěžován každých devět minut.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích TGV Lyria si s sebou můžete vzít různé věci. To zahrnuje složená kola (ne větší než 130 x 90 cm), dětské kočárky, lyže, skládací koloběžky (elektrické i manuální), surf a snowboardy, zapouzdřené hudební nástroje a invalidní vozíky (manuální nebo elektrické) pro ty, kteří mají problémy s pohyblivostí.
Služby na palubě TGV, TGV Lyria, AUTOCAR od Vídeň do Paříž
Porovnejte služby na palubě při cestování z Vídeň do Paříž pomocí train.
Vybavení TGV TGV Lyria AUTOCAR TER OUIGO TGV inOui
quiet_zone Tichá zóna check check cross cross cross check
wifi WiFi check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check
luggage Zavazadlo check check cross check check check
accessibility Přístupnost check check cross cross cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check
air_con Klimatizace check check cross cross cross check
bicycle Jízdní kolo check check cross cross cross check
sleeper_couchette Spáč check check cross cross cross check

Vídeň až Paříž Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
72.43kg
Autobus
77.61kg
Let
206.96kg
Auto
165.56kg
Jaké jsou emise CO2 pro Vídeň až Paříž vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Vídeň a Paříž jsou 72.43kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Vídeň a Paříž? Jízdou vlakem mezi Vídeň a Paříž ušetříte 134.53kg emisí CO2 oproti letu, 5.18kg oproti autobusu a 93.13kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Vídeň do Paříž?
Tiket vlak od Vídeň do Paříž je 1 754,89 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 596,74 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Vídeň do Paříž?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Vídeň do Paříž, je 596,74 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Vídeň a Paříž krát vlak?
Vídeň až Paříž je 1 034,78 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Vídeň a Paříž?
Vídeň až Paříž je v průměru 2 h 53 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 56 min.
Jaké společnosti působí od Vídeň do Paříž?
Vídeň až Paříž je pokryta operátory 5. Na Virail TGV, TGV Lyria, AUTOCAR, TER, OUIGO, TGV inOui můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Vídeň na Paříž?
Vídeň až Paříž má průměrně 17 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Vídeň do Paříž?
První vlak z Vídeň na Paříž odlétá v 5:48. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Vídeň na Paříž?
Nejnovější vlak z Vídeň na Paříž odjíždí v 20:48. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Vídeň do Paříž?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 596,74 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Vídeň do Paříž by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Vídeň a Paříž je 0 h 56 min.
Existuje přímé vlak z Vídeň na Paříž?
Ano, mezi Vídeň a Paříž je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Vídeň až Paříž od vlak?
Cesta vlak od Vídeň k Paříž vytváří emise CO2 72.43kg.

Přejděte na místní z Vídeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Vídeň

Mezinárodní trasy z Vídeň a blízkých oblastí

Další destinace od Vídeň

Hlavní trasy do stanice Paříž

Podobné trasy

Další oblíbené trasy