Vlak Vídeň - Florencie ceny od 230,17 Kč

Začínat od
230,17 Kč

Vídeň až Florencie od vlak

Cesta z Vídeň do Florencie za vlak je 633,29 km a trvá 12 h 19 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 6:24 a poslední v 23:28. Je možné cestovat z Vídeň na Florencie pomocí vlak již za 230,17 Kč nebo až za 3 253,06 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 230,17 Kč.

Nejnižší cena230,17 Kč
Doba trvání cesty12 h 19 min
Připojení za den10
Nejnižší cena230,17 Kč
Nejvyšší cena3 253,06 Kč
První odjezd6:24
Poslední odjezd23:28
Vzdálenost633,29 km
OdjezdVídeň
PříjezdFlorencie
NosičeRailjet, Regionale VeloceVíce

Vlak Vstupenky od Vienna do Florence

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Vídeň do Florencie.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Vídeň do Florencie nízkonákladové vlak?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Vídeň Florencie z 230,17 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 864,17 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Vídeň Florencie?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Vídeň a Florencie.

Jak dlouho trvá, než od Vídeň do Florencie a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Vídeň a Florencie vzít 12 h 19 min. První vlak odjíždí v 6:24, přičemž poslední z nich je v 23:28 První vlak na Florencie odjíždí v 6:24, přičemž poslední z nich v 23:28. V průměru, cesta trvá 12 h 19 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Florencie v 9 h 56 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Florencie a kam se lze dostat?

Vlaky do Florencie může odejít z a dospět .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Vienna do Florence

Levné vstupenky vlak od Vídeň do Florencie
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Vídeň do Florencie.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Vídeň do Florencie, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Vídeň na Florencie.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Vienna až Florence

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 211,17 Kč do 1 028,09 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 79%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Vídeň do Florencie

Nejlevnější vlakové jízdenky Vídeň - Florencie lze najít za cenu 831,78 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 156,33 Kč. Nejdražší lístek může stát až 2 100,02 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Florencie vlakem

Pokud cestujete do Florencie vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

EuroNight je typ mezinárodní noční vlakové dopravy, která funguje v Evropě. Je provozován různými národními železničními společnostmi a nabízí pohodlné ubytování na spaní, jídelní vozy a další vybavení pro cestující na dlouhé vzdálenosti. Vlaky EuroNight obvykle jezdí mezi velkými městy v různých zemích, jako je Paříž a Berlín nebo Vídeň a Budapešť. Jsou často oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí ušetřit čas a peníze kombinací nákladů na dopravu a ubytování. V posledních letech však bylo mnoho tras EuroNight zrušeno nebo nahrazeno vysokorychlostními vlaky, protože poptávka po nočním cestování klesla.

Eurocity je přeshraniční vlaková doprava, která spojuje velká města v Evropě. Jedná se o společný podnik mezi národními železničními společnostmi v různých zemích, jako jsou Deutsche Bahn v Německu, SNCF ve Francii a SBB ve Švýcarsku. Vlaky Eurocity nabízejí cestujícím pohodlné a pohodlné možnosti cestování s vybavením, jako je klimatizace, jídelní vozy a Wi-Fi. Služba funguje podle pravidelného jízdního řádu a zajišťuje spojení mezi městy jako Paříž, Berlín, Milán a Vídeň. Vlaky Eurocity jsou oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí prozkoumat více destinací v Evropě bez potíží s řízením nebo létáním.

Italo, dceřiná společnost italské železniční společnosti Nuovo Trasporto Viaggiatori (NTV), provozuje vysokorychlostní vlakovou dopravu po celé Itálii. Spuštění vlaků Italo v roce 2012, které jsou konvenční i vysokorychlostní, poskytuje cestujícím rychlé a pohodlné cestování po Itálii. Rychlost 300 km/h zajišťuje pravidelnou a pohodlnou dopravu do velkých měst, jako je Řím, Neapol, Florencie a Milán.

ÖBB Nightjet, provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), nabízí noční cestování vlakem mezi velkými evropskými městy a poskytuje pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat v noci. Vlaky Nightjet jsou vybaveny spacími kabinami, lehátky a sedadly, které cestujícím nabízejí pohodlný a pohodlný způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, když spí. Služba funguje po celém Rakousku a rozšiřuje se do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

Railjet Xpress je vysokorychlostní vlak provozovaný rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), který spojuje velká města v Rakousku, Německu, Švýcarsku a Maďarsku. Vlaky Railjet Xpress mají maximální rychlost 230 km/h a nabízejí možnost sezení první a druhé třídy. Od prosince 2018 byly rychlejší vlaky Railjet jezdící mezi Salcburkem a Vídní označeny jako Railjet Express (RJX). Tyto vlaky zastavují pouze v Linci a Sankt Pöltenu, čímž se odlišují od vlaků, které zahrnují další zastávky ve Vöcklabruck, Attnang-Puchheim, Wels, Sankt Valentin, Amstetten a Tullnerfeld.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Vídeň do Florencie

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Italo, Nightjet a Railjet při cestování z Vídeň na Florencie.

Smart

S chytrou atmosférou zažijte veškerý komfort a služby Itala za dostupnou cenu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace

Prima

Zažijte to nejlepší z Itala s prostředím Prima, které vám poskytne maximální pohodlí a špičkové služby na celou vaši cestu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace

Club Executive

Pro ještě luxusnější a relaxační výlet se rozhodněte pro Club Ambiance. Zde vás potěší maximální pohodlí a hýčkání díky prostorným individuálním uspořádáním sedadel.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace

Couchette

Tyto jízdenky poskytují cenově dostupnější možnost cestování přes noc, s palandami ve sdílených kupé, které pojmou až 6 cestujících.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Seated carriage

Tyto jízdenky jsou ideální pro kratší cesty během dne s pohodlnými sedadly v klimatizovaných vagónech.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Sleeper cabin

Jedná se o nejpohodlnější letenky Nightjet, které obsahují jedno, dvou nebo třílůžkové kupé s postelemi, přikrývkami a polštáři pro dobrý spánek.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Vlaky Italo jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi a zábavním portálem ItaloLive s řadou filmů, pořadů, zpráv a dalšího.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechny vlaky Italo mají elektrické zásuvky na každém sedadle.
luggage Zavazadlo open icon close icon
K jízdence na vlak patří zavazadlový prostor, který musíte uložit ve vlacích Italo ve stanovených oblastech. V autobusech Smart ambience je limit velikosti, takže se ujistěte, že vaše zavazadlo nepřesahuje 75 x 53 x 30 cm. Dodržování těchto pokynů vám pomůže vyhnout se jakýmkoli sankcím.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro cestující se sníženou pohyblivostí mají vlaky Italo přednostní sedadla umístěná v blízkosti přístupné toalety, která zahrnuje hmatové a Braillovo písmo.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích Italo, i když zde není žádný vyhrazený jídelní vůz, nabízejí prodejní automaty v autobusech 3 a 7 (vlaky AGV) nebo v autobusech 3 a 6 (vlaky EVO) občerstvení a nápoje. Cestující Prima Ambience dostanou zdarma uvítací službu s řadou občerstvení a nápojů podávaných na jejich sedadle. Pro ještě luxusnější zážitek si cestující Club Executive Ambience užijí exkluzivní palubní cateringové služby s espressem, pečivem a nápoji, které doručí pozorný personál.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny vlaky Italo jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Dětské kočárky, kočárky a skládací kola jsou považovány za standardní zavazadla a měly by být ve vlacích Italo uloženy na vyhrazených místech. Nadměrná zavazadla a standardní jízdní kola nejsou povolena. Doporučujeme kolo chránit krytem.
wifi WiFi open icon close icon
Služba Wifi je momentálně na Nighthet nedostupná.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Soukromé kupé jsou k dispozici na ÖBB Nightjets. V lehátkových vozech může cestovat 1-6 osob (1-3 dospělí; max. 5 dětí do 14 let) za nízkou pevnou sazbu. Pro pohodlí všech je navíc od 22:00 do 8:00 vynucený klid. Hlavní světla v lůžkových a lehátkových sekcích by v tomto období měla být zhasnutá.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Kromě standardních zásuvek nabízí nový Nightjet USB nabíjecí a indukční nabíjecí stanice.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování vlakem ÖBB Nightjet máte povoleno zkontrolovat pouze jeden kufr a jedno příruční zavazadlo. Zajistěte, aby byla vaše zavazadla uložena tak, aby neobtěžovala a nepřekážela ostatním. Pamatujte na zásady pro úschovu zavazadel: Snadno skladné předměty by měly být umístěny v horních přihrádkách, zatímco objemnější zavazadla by měla být umístěna pod sedadlem nebo do určených přihrádek. Vždy udržujte průchody, dveře a únikové cesty volné pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Některé trasy nabízejí autobusy s oddíly pro vozíčkáře a nedalekými toaletami, které pojmou cestující s invalidním vozíkem a doprovod.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Cestující denním autobusem si mohou od palubního personálu zakoupit občerstvení a nápoje. Držitelé lehátkových lístků dostanou minerální vodu a vídeňskou snídani. Cestující v lůžkové kabině si mohou vychutnat welcome drink, večerní svačinu, minerální vodu a přizpůsobenou snídani. Konkrétní dietní požadavky na jídla Nightjet by měly být zaslány e-mailem alespoň 72 hodin před odletem.
air_con Klimatizace open icon close icon
Každé kupé v lůžkových, lehátkových a sedačkových vozech má individuální ovládání klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Na Nightjetech spojujících Německo, Rakousko a Švýcarsko jsou kola vítána se specifickou jízdenkou a rezervací. ÖBB Nightjet také umožňuje položky jako kočárky a hudební nástroje. Využijte službu ÖBB pro přepravu kol po Rakousku. Skládací kola jsou zdarma, pokud jsou do 110 cm x 80 cm x 40 cm. Zajistěte nabití baterií elektrokol a uvědomte si, že kola nemohou být v autobusech během přerušení železniční dopravy.
wifi WiFi open icon close icon
Bez ohledu na třídu očekávejte pohodlné vybavení, včetně bezplatného Wi-Fi.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Railjet nabízí tiché zóny pro klidnou cestu. Pro pohodlí všech laskavě dodržujte v těchto prostorách ticho pro 1. a 2. třídu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno zásuvkou, vhodnou i pro nabíjení baterií invalidního vozíku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování Railjetem nejste omezeni konkrétním limitem zavazadel. Musíte však zajistit, aby se vaše zavazadla vešla do stropního stojanu nebo do vyhrazených zavazadlových prostorů ve vlaku.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Ve vlacích Regiojet jsou k dispozici prostory pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vychutnejte si na palubě různé občerstvení a nápoje. Kompletní nabídku najdete v aplikaci Regiojet. Každý cestující dostane zdarma láhev vody, a pokud jste ve třídě Relax nebo Business, vychutnejte si bezplatnou italskou kávu nebo mátový čaj.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve většině vlaků ÖBB můžete se speciální jízdenkou na kolo, která činí 10 % běžné jízdenky nebo minimálně 2 € na druhou třídu. Příspěvky na vlaková kola Railjet se liší, proto si zkontrolujte jejich jízdní řád. Jedno kolo na osobu, a pokud se jedná o elektrokolo, ujistěte se, že je baterie nabitá, protože palubní nabíjení není k dispozici. Pro pohodlí v Rakousku existuje služba „od dveří ke dveřím“ pro přepravu kol.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky Railjet jsou pro vaše pohodlí vybaveny klimatizací.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě Railjet, Railjet Xpress, ÖBB od Vídeň do Florencie
Porovnejte služby na palubě při cestování z Vídeň do Florencie pomocí train.
Vybavení Railjet Railjet Xpress ÖBB Italo Nightjet DB - Intercity ÖBB - Regional Express EuroNight Autobus Frecciarossa
quiet_zone Tichá zóna check check check check check cross check check cross check
wifi WiFi check check check check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check check cross check
luggage Zavazadlo check check check check check check cross cross cross check
accessibility Přístupnost check check check check check cross check check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check check cross check
air_con Klimatizace check check check check check cross check check cross check
bicycle Jízdní kolo check check check check check cross check check cross check
sleeper_couchette Spáč check cross check cross check cross check check cross check

Vídeň až Florencie Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
44.33kg
Autobus
47.5kg
Let
126.66kg
Auto
101.33kg
Jaké jsou emise CO2 pro Vídeň až Florencie vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Vídeň a Florencie jsou 44.33kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Vídeň a Florencie? Jízdou vlakem mezi Vídeň a Florencie ušetříte 82.33kg emisí CO2 oproti letu, 3.17kg oproti autobusu a 57kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Vídeň do Florencie?
Tiket vlak od Vídeň do Florencie je 864,17 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 230,17 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Vídeň do Florencie?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Vídeň do Florencie, je 230,17 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Vídeň a Florencie krát vlak?
Vídeň až Florencie je 633,29 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Vídeň a Florencie?
Vídeň až Florencie je v průměru 12 h 19 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 9 h 56 min.
Jaké společnosti působí od Vídeň do Florencie?
Vídeň až Florencie je pokryta operátory 12. Na Virail Railjet, Regionale Veloce, Railjet Xpress, InterCityNotte, ÖBB, Italo, Eurocity Brenner, Nightjet, DB - Intercity, ÖBB - Regional Express, EuroNight, Autobus, Frecciarossa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Vídeň na Florencie?
Vídeň až Florencie má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Vídeň do Florencie?
První vlak z Vídeň na Florencie odlétá v 6:24. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Vídeň na Florencie?
Nejnovější vlak z Vídeň na Florencie odjíždí v 23:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Vídeň do Florencie?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 230,17 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Vídeň na Florencie?
Existují stanice 9, ze kterých se můžete odchýlit od Vídeň a přejít na Florencie. Můžete přejít od Wien Quartier Belvedere, Wien Mitte, Vienna Erdberg, Wien Praterstern, Wien Westbahnhof, Wien Meidling, Wien Matzleinsdorfer Platz, Wien Hütteldorf, Wien Hauptbahnhof a můžete dorazit na Scandicci Villa Constanza, Firenze Via Valfonda, Firenze Piazzale Montelungo, Florence Rifredi, Firenze Cascine, Firenze Campo Marte Fs, Firenze S. Marco V..
Kolik přímých připojení jde z Vídeň na Florencie?
V průměru existuje 2 od Vídeň až po Florencie.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Vídeň do Florencie by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Vídeň a Florencie je 9 h 56 min.
Existuje přímé vlak z Vídeň na Florencie?
Ano, mezi Vídeň a Florencie je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Vídeň až Florencie od vlak?
Cesta vlak od Vídeň k Florencie vytváří emise CO2 44.33kg.

Přejděte na místní z Vídeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Vídeň

Mezinárodní trasy z Vídeň a blízkých oblastí

Další destinace od Vídeň

Hlavní trasy do stanice Florencie

Podobné trasy

Další oblíbené trasy