Vlak Innsbruck - Praha ceny od 811,07Kč

Začínat od
811,07Kč
Objevit

Innsbruck až Praha od vlak

Cesta z Innsbruck do Praha za vlak je 384,7 km a trvá 7 hod 22 min. Denně jede 27 spojů, přičemž první odjíždí v 01:44 a poslední v 22:40. Je možné cestovat z Innsbruck na Praha pomocí vlak již za 811,07Kč nebo až za 3 543,88Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 811,07Kč.

Nejlepší cena 811,07Kč
Doba trvání cesty 7 hod 22 min
Připojení za den 27
Nejnižší cena 811,07Kč
Nejvyšší cena 3 543,88Kč
První odjezd 01:44
Poslední odjezd 22:40
Vzdálenost 384,7 km
Odjezd Innsbruck
Příjezd Praha
Nosiče DB - Regionalbahn, ÖBB - Regional Express,

Vlak Vstupenky od Innsbruck do Praha

  Sep 27
  Více
  25°
  Sep 28
  Více
  27°
  Sep 29
  Více
  27°
  Sep 30
  Více
  26°
  Oct 01
  Více
  23°
  Oct 02
  Více
  21°
  Oct 03
  Více
  21°
  Oct 04
  Více
  19°
  Oct 05
  Více
  18°
  Oct 06
  Více
  16°
  Oct 07
  Více
  19°
  Oct 08
  Více
  18°
  Oct 09
  Více
  12°
  Oct 10
  Více
  11°
  Oct 11
  Více
  12°
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
25°

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Innsbruck do Praha.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Innsbruck do Praha. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Praha?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Innsbruck Praha pro 728,26Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Praha náklady v průměru 2 734,27Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Innsbruck Praha?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také Deutsche Bahn, Obb, Mavhu poskytuje vlakové spojení mezi Innsbruck a Praha.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Innsbruck do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Innsbruck do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Innsbruck do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Innsbruck na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Innsbruck do Praha

Nejlevnější vlakové jízdenky Innsbruck - Praha lze najít za cenu 728Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 440Kč. Nejdražší lístek může stát až 2 607Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha vlakem

Pokud cestujete do Praha vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ÖBB Nightjet, provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), nabízí noční cestování vlakem mezi velkými evropskými městy a poskytuje pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat v noci. Vlaky Nightjet jsou vybaveny spacími kabinami, lehátky a sedadly, které cestujícím nabízejí pohodlný a pohodlný způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, když spí. Služba funguje po celém Rakousku a rozšiřuje se do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

EuroNight je typ mezinárodní noční vlakové dopravy, která funguje v Evropě. Je provozován různými národními železničními společnostmi a nabízí pohodlné ubytování na spaní, jídelní vozy a další vybavení pro cestující na dlouhé vzdálenosti. Vlaky EuroNight obvykle jezdí mezi velkými městy v různých zemích, jako je Paříž a Berlín nebo Vídeň a Budapešť. Jsou často oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí ušetřit čas a peníze kombinací nákladů na dopravu a ubytování. V posledních letech však bylo mnoho tras EuroNight zrušeno nebo nahrazeno vysokorychlostními vlaky, protože poptávka po nočním cestování klesla.

Typy vstupenek a zařízení od Innsbruck do Praha

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, Nightjet a Railjet při cestování z Innsbruck na Praha.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Seated carriage

Tyto jízdenky jsou ideální pro kratší cesty během dne s pohodlnými sedadly v klimatizovaných vagónech.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Couchette

Tyto jízdenky poskytují cenově dostupnější možnost cestování přes noc, s palandami ve sdílených kupé, které pojmou až 6 cestujících.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Sleeper cabin

Jedná se o nejpohodlnější letenky Nightjet, které obsahují jedno, dvou nebo třílůžkové kupé s postelemi, přikrývkami a polštáři pro dobrý spánek.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě DB - Regionalbahn, ÖBB - Regional Express a EuroNight od Innsbruck do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Innsbruck do Praha pomocí vlak.
Vybavení DB - Regionalbahn ÖBB - Regional Express EuroNight DB - Intercity Railjet DB - Regional Express Nightjet Cityjet Express EuroCity Schienenersatzverkehr ÖBB
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč

Innsbruck až Praha Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
3.1kg
Autobus
20.5kg
Let
819.8kg
Auto
79.1kg
Jaké jsou emise CO2 pro Innsbruck až Praha vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Innsbruck a Praha jsou 3.1kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Innsbruck a Praha? Jízdou vlakem mezi Innsbruck a Praha ušetříte 816.7kg emisí CO2 oproti letu, 17.4kg oproti autobusu a 76.0kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Innsbruck do Praha?
Tiket vlak od Innsbruck do Praha je 2 538,20Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 811,07Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Innsbruck do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Innsbruck do Praha, je 811,07Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Innsbruck a Praha krát vlak?
Innsbruck až Praha je 384,7 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Innsbruck a Praha?
Innsbruck až Praha je v průměru 9 hod 6 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 7 hod 22 min.
Jaké společnosti působí od Innsbruck do Praha?
Innsbruck až Praha je pokryta operátory 13. Na Virail DB - Regionalbahn, ÖBB - Regional Express, ÖBB - Railjet Xpress, EuroNight, DB - Intercity, LANDERBAHN, Railjet, DB - Regional Express, Nightjet, Cityjet Express, EuroCity, Schienenersatzverkehr, ÖBB můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Innsbruck na Praha?
Innsbruck až Praha má průměrně 27 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Innsbruck do Praha?
První vlak z Innsbruck na Praha odlétá v 01:44. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Innsbruck na Praha?
Nejnovější vlak z Innsbruck na Praha odjíždí v 22:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Innsbruck do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 811,07Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Innsbruck na Praha?
Existují stanice 2, ze kterých se můžete odchýlit od Innsbruck a přejít na Praha. Můžete přejít od Innsbruck Hbf, Innsbruck Airport a můžete dorazit na Praha Hl.n., Praha, Nádraží Holešovice.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Innsbruck do Praha by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Innsbruck a Praha je 7 hod 22 min.
Existuje přímé vlak z Innsbruck na Praha?
Ano, mezi Innsbruck a Praha je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Innsbruck až Praha od vlak?
Cesta vlak od Innsbruck k Praha vytváří emise CO2 3.1kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Innsbruck

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Innsbruck

Mezinárodní trasy z Innsbruck a blízkých oblastí

Další destinace od Innsbruck

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy