Vlak Hradec Králové - Praha ceny od 267,68 Kč

Začínat od
267,68 Kč
Objevit

Hradec Králové až Praha od vlak

Cesta z Hradec Králové do Praha za vlak je 101,62 km a trvá 2 h 22 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 3:55 a poslední v 9:08. Je možné cestovat z Hradec Králové na Praha pomocí vlak již za 267,68 Kč nebo až za 8 289,51 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 267,68 Kč.

Nejnižší cena267,68 Kč
Doba trvání cesty2 h 22 min
Připojení za den5
Nejnižší cena267,68 Kč
Nejvyšší cena8 289,51 Kč
První odjezd3:55
Poslední odjezd9:08
Vzdálenost101,62 km
OdjezdHradec Králové
PříjezdPraha
NosičeWizz Air, Czech RailwaysVíce

Vlak Vstupenky od Hradec Králové do Prague

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Hradec Králové do Praha.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Hradec Králové do Praha. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Hradec Králové Praha?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Hradec Králové Praha pro 267,68 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Praha náklady v průměru 837,87 Kč.

Které firmy cestovat z Hradec Králové Praha vlakem?

Se dostat do Praha vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho je třeba se dostat do Praha vlakem?

První vlak na Praha odjíždí v 3:55, přičemž poslední z nich v 9:08. Chcete-li získat od Hradec Králové do Praha vlakem, budete potřebovat 2 h 22 min. Zatímco první vlak do Praha odjíždí v 3:55, poslední z nich je naplánováno na 9:08. Průměrná doba trvání cesty je 2 h 22 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Praha v 1 h 34 min.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Hradec Králové Praha?

Vlaky do Praha odejde z a dorazí .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Hradec Králové do Prague

Levné vstupenky vlak od Hradec Králové do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Hradec Králové do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Hradec Králové do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Hradec Králové na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Hradec Králové až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha vlakem

Pokud cestujete do Praha vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Hradec Králové do Praha

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet a Czech Railways při cestování z Hradec Králové na Praha.

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Wizz Air, Austrian Airlines, RegioJet od Hradec Králové do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Hradec Králové do Praha pomocí train.
Vybavení Wizz Air Austrian Airlines RegioJet Ryanair
wifi WiFi check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross cross check cross
power_sockets Elektrické zásuvky cross cross check cross
accessibility Přístupnost cross cross check cross
air_con Klimatizace cross cross check cross
bicycle Jízdní kolo cross cross check cross

Hradec Králové až Praha Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
7.11kg
Autobus
7.62kg
Let
20.32kg
Auto
16.26kg
Jaké jsou emise CO2 pro Hradec Králové až Praha vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Hradec Králové a Praha jsou 7.11kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Hradec Králové a Praha? Jízdou vlakem mezi Hradec Králové a Praha ušetříte 13.21kg emisí CO2 oproti letu, 0.51kg oproti autobusu a 9.15kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Hradec Králové do Praha?
Tiket vlak od Hradec Králové do Praha je 837,87 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 267,68 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Hradec Králové do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Hradec Králové do Praha, je 267,68 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Hradec Králové a Praha krát vlak?
Hradec Králové až Praha je 101,62 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Hradec Králové a Praha?
Hradec Králové až Praha je v průměru 2 h 22 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 34 min.
Jaké společnosti působí od Hradec Králové do Praha?
Hradec Králové až Praha je pokryta operátory 4. Na Virail Wizz Air, Czech Railways, Austrian Airlines, RegioJet, Ryanair můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Hradec Králové na Praha?
Hradec Králové až Praha má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Hradec Králové do Praha?
První vlak z Hradec Králové na Praha odlétá v 3:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Hradec Králové na Praha?
Nejnovější vlak z Hradec Králové na Praha odjíždí v 9:08. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Hradec Králové do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 267,68 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Hradec Králové na Praha?
V průměru existuje 5 od Hradec Králové až po Praha.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Hradec Králové do Praha by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Hradec Králové a Praha je 1 h 34 min.
Existuje přímé vlak z Hradec Králové na Praha?
Ano, mezi Hradec Králové a Praha je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Hradec Králové až Praha od vlak?
Cesta vlak od Hradec Králové k Praha vytváří emise CO2 7.11kg.

Přejděte na místní z Hradec Králové

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Hradec Králové

Mezinárodní trasy z Hradec Králové a blízkých oblastí

Další destinace od Hradec Králové

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy