Let Drážďany - Brémy ceny od 2 884,06 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
2 884,06 Kč

Drážďany až Brémy od let

Cesta z Drážďany do Brémy za let je 405,62 km a trvá 16 h 32 min. Denně jede 34 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 20:35. Je možné cestovat z Drážďany na Brémy pomocí let již za 2 884,06 Kč nebo až za 44 572,50 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 884,06 Kč.

Nejnižší cena2 884,06 Kč
Doba trvání cesty16 h 32 min
Připojení za den34
Nejnižší cena2 884,06 Kč
Nejvyšší cena44 572,50 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd20:35
Vzdálenost405,62 km
OdjezdDrážďany
PříjezdBrémy
NosičeRyanair, LufthansaVíce

Let Vstupenky od Dresden do Bremen

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Dresden do Bremen

Levné vstupenky let od Drážďany do Brémy
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Drážďany do Brémy.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Drážďany do Brémy, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Drážďany na Brémy.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Dresden až Bremen

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Drážďany do Brémy

Nejlevnější letenky Drážďany – Brémy lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 518,77 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brémy letadlem

Pokud cestujete do Brémy letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Dolomiti je italská regionální letecká společnost se sídlem v italské Veroně. Byla založena v roce 1989 a je dceřinou společností Lufthansy. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Itálii a Evropě, včetně Německa, Rakouska, Francie a Belgie. Air Dolomiti má flotilu Embraer E-Jetů, které jsou známé svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Air Dolomiti získala několik ocenění za své služby zákazníkům a má pověst spolehlivé a efektivní letecké společnosti.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Ryanair, Lufthansa, Air Dolomiti od Drážďany do Brémy
Porovnejte služby na palubě při cestování z Drážďany do Brémy pomocí plane.
Vybavení Ryanair Lufthansa Air Dolomiti Aegean Airlines Eurowings KLM Olympic Air Air France SunExpress
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check cross cross cross cross cross

Drážďany až Brémy Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
28.39kg
Autobus
30.42kg
Let
81.12kg
Auto
64.9kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Drážďany do Brémy?
Tiket let od Drážďany do Brémy je 12 551,18 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 884,06 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Drážďany do Brémy?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Drážďany do Brémy, je 2 884,06 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Drážďany a Brémy krát let?
Drážďany až Brémy je 405,62 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Drážďany a Brémy?
Drážďany až Brémy je v průměru 16 h 32 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Drážďany do Brémy?
Drážďany až Brémy je pokryta operátory 13. Na Virail Ryanair, Lufthansa, Swissair, Air Dolomiti, Condor Flugdienst, Aegean Airlines, Swiss International Air Lines, easyJet UK, Eurowings, KLM, Olympic Air, Air France, Xr, SunExpress můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Drážďany na Brémy?
Drážďany až Brémy má průměrně 34 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Drážďany do Brémy?
První let z Drážďany na Brémy odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Drážďany na Brémy?
Nejnovější let z Drážďany na Brémy odjíždí v 20:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Drážďany do Brémy?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 884,06 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Drážďany do Brémy by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Drážďany a Brémy je 2 h 55 min.
Existuje přímé let z Drážďany na Brémy?
Ano, mezi Drážďany a Brémy je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Drážďany až Brémy od let?
Cesta let od Drážďany k Brémy vytváří emise CO2 81.12kg.

Přejděte na místní z Drážďany

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Drážďany

Mezinárodní trasy z Drážďany a blízkých oblastí

Další destinace od Drážďany

Hlavní trasy do stanice Brémy

Podobné trasy

Další oblíbené trasy