Let Brémy - Drážďany ceny od 5 796,86 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Brémy až Drážďany od let

Cesta z Brémy do Drážďany za let je 405,62 km a trvá 10 h 21 min. Denně jede 19 spojů, přičemž první odjíždí v 6:15 a poslední v 20:10. Je možné cestovat z Brémy na Drážďany pomocí let již za 5 796,86 Kč nebo až za 11 106,59 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 796,86 Kč.

Nejnižší cena5 796,86 Kč
Doba trvání cesty10 h 21 min
Připojení za den19
Nejnižší cena5 796,86 Kč
Nejvyšší cena11 106,59 Kč
První odjezd6:15
Poslední odjezd20:10
Vzdálenost405,62 km
OdjezdBrémy
PříjezdDrážďany
NosičeLufthansa, EurowingsVíce

Let Vstupenky od Bremen do Dresden

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Bremen do Dresden

Levné vstupenky let od Brémy do Drážďany
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brémy do Drážďany.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brémy do Drážďany, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brémy na Drážďany.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Bremen až Dresden

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Brémy do Drážďany

Nejlevnější letenky Brémy – Drážďany lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 518,77 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Drážďany letadlem

Pokud cestujete do Drážďany letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Dolomiti je italská regionální letecká společnost se sídlem v italské Veroně. Byla založena v roce 1989 a je dceřinou společností Lufthansy. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Itálii a Evropě, včetně Německa, Rakouska, Francie a Belgie. Air Dolomiti má flotilu Embraer E-Jetů, které jsou známé svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Air Dolomiti získala několik ocenění za své služby zákazníkům a má pověst spolehlivé a efektivní letecké společnosti.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Lufthansa, Eurowings, Air Dolomiti od Brémy do Drážďany
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brémy do Drážďany pomocí plane.
Vybavení Lufthansa Eurowings Air Dolomiti Ryanair Turkish Airlines
wifi WiFi check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross check check

Brémy až Drážďany Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
28.39kg
Autobus
30.42kg
Let
81.12kg
Auto
64.9kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Brémy do Drážďany?
Tiket let od Brémy do Drážďany je 9 400,41 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 796,86 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brémy do Drážďany?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brémy do Drážďany, je 5 796,86 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brémy a Drážďany krát let?
Brémy až Drážďany je 405,62 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Brémy a Drážďany?
Brémy až Drážďany je v průměru 10 h 21 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Brémy do Drážďany?
Brémy až Drážďany je pokryta operátory 7. Na Virail Lufthansa, Eurowings, Air Fiji, Air Dolomiti, Ryanair, Tol-Air Services, Swissair, Turkish Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Brémy na Drážďany?
Brémy až Drážďany má průměrně 19 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Brémy do Drážďany?
První let z Brémy na Drážďany odlétá v 6:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Brémy na Drážďany?
Nejnovější let z Brémy na Drážďany odjíždí v 20:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brémy do Drážďany?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 796,86 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brémy do Drážďany by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Brémy a Drážďany je 3 h 15 min.
Existuje přímé let z Brémy na Drážďany?
Ano, mezi Brémy a Drážďany je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Brémy až Drážďany od let?
Cesta let od Brémy k Drážďany vytváří emise CO2 81.12kg.

Přejděte na místní z Brémy

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brémy

Mezinárodní trasy z Brémy a blízkých oblastí

Další destinace od Brémy

Hlavní trasy do stanice Drážďany

Podobné trasy

Další oblíbené trasy