Let Brémy - Ostrava ceny od 5 439,06 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Brémy až Ostrava od let

Cesta z Brémy do Ostrava za let je 748,85 km a trvá 23 h 58 min. Denně jede 21 spojů, přičemž první odjíždí v 6:15 a poslední v 21:30. Je možné cestovat z Brémy na Ostrava pomocí let již za 5 439,06 Kč nebo až za 21 810,81 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 439,06 Kč.

Nejnižší cena5 439,06 Kč
Doba trvání cesty23 h 58 min
Připojení za den21
Nejnižší cena5 439,06 Kč
Nejvyšší cena21 810,81 Kč
První odjezd6:15
Poslední odjezd21:30
Vzdálenost748,85 km
OdjezdBrémy
PříjezdOstrava
NosičeLOT, Wizz AirVíce

Let Vstupenky od Bremen do Ostrava

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Low-cost lety z Brémy Ostrava na virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Brémy Ostrava. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Brémy do Ostrava.

Jaké jsou ceny letenek z Brémy Ostrava?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Brémy do Ostrava jsou od 5 439,06 Kč.

Jak dlouho trvá, než od Brémy do Ostrava letadlem?

První lety do Ostrava je naplánováno na 6:15 a poslední odcházející Brémy je 21:30. Minimální doba trvání letů z Brémy Ostrava je 11 h 35 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Brémy Ostrava?

Letiště sloužil v pomocí letech z Brémy Ostrava jsou Bremen Burg,Bremen,Herdentor, Bremen a Ostrava ÚAN,Ostrava, Nádraží,Ostrava, Svinov,Ostrava Hlavni Nadrazi,OSTRAVA.

Porovnejte ceny a vstupenky od Bremen do Ostrava

Levné vstupenky let od Brémy do Ostrava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brémy do Ostrava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brémy do Ostrava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brémy na Ostrava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Bremen až Ostrava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Brémy do Ostrava

Nejlevnější letenky Brémy – Ostrava lze najít již za 3 225,30 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 374,99 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 544,12 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ostrava letadlem

Pokud cestujete do Ostrava letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě LOT, Wizz Air, Vueling od Brémy do Ostrava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brémy do Ostrava pomocí plane.
Vybavení LOT Wizz Air Vueling KLM Ryanair Lufthansa Aegean Airlines Eurowings
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross check check check cross

Brémy až Ostrava Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
52.42kg
Autobus
56.16kg
Let
149.77kg
Auto
119.82kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Brémy do Ostrava?
Tiket let od Brémy do Ostrava je 12 643,00 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 439,06 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brémy do Ostrava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brémy do Ostrava, je 5 439,06 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brémy a Ostrava krát let?
Brémy až Ostrava je 748,85 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Brémy a Ostrava?
Brémy až Ostrava je v průměru 23 h 58 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 11 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Brémy do Ostrava?
Brémy až Ostrava je pokryta operátory 11. Na Virail LOT, Wizz Air, Vueling, KLM, African Safari Airways, easyJet UK, Swissair, Ryanair, Lufthansa, Aegean Airlines, Big Sky Airlines, Eurowings můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Brémy na Ostrava?
Brémy až Ostrava má průměrně 21 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Brémy do Ostrava?
První let z Brémy na Ostrava odlétá v 6:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Brémy na Ostrava?
Nejnovější let z Brémy na Ostrava odjíždí v 21:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brémy do Ostrava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 439,06 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brémy do Ostrava by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Brémy a Ostrava je 11 h 35 min.
Existuje přímé let z Brémy na Ostrava?
Ano, mezi Brémy a Ostrava je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Brémy až Ostrava od let?
Cesta let od Brémy k Ostrava vytváří emise CO2 149.77kg.

Přejděte na místní z Brémy

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brémy

Mezinárodní trasy z Brémy a blízkých oblastí

Další destinace od Brémy

Hlavní trasy do stanice Ostrava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy