Let Brémy - Krakov ceny od 6 332,71 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Brémy až Krakov od let

Cesta z Brémy do Krakov za let je 838,81 km a trvá 3 h 57 min. Denně jede 3 spojů, přičemž první odjíždí v 8:15 a poslední v 20:10. Je možné cestovat z Brémy na Krakov pomocí let již za 6 332,71 Kč nebo až za 32 632,67 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 6 332,71 Kč.

Nejnižší cena6 332,71 Kč
Doba trvání cesty3 h 57 min
Připojení za den3
Nejnižší cena6 332,71 Kč
Nejvyšší cena32 632,67 Kč
První odjezd8:15
Poslední odjezd20:10
Vzdálenost838,81 km
OdjezdBrémy
PříjezdKrakov
NosičeFlixTrain, KLMVíce

Let Vstupenky od Bremen do Kraków

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Vyhledání levných letů z Brémy Krakov s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Krakov je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Krakov, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Brémy do Krakov.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Brémy Krakov?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Brémy do Krakov jsou od 6 332,71 Kč.

Je-li první let do Krakov naplánováno?

První let od Brémy do Krakov odjíždí v 8:15, přičemž poslední z nich je v 20:10. Nejrychlejší lety se dostanete od Brémy do Krakov v 3 h 15 min.

Kde se lety z Brémy Krakov odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Lety z Brémy volno z Bremen,Herdentor, Bremen,Bremen Burg a půdy v Krakov v Kraków Airport,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow Straszewskiego,Krakow.

Porovnejte ceny a vstupenky od Bremen do Kraków

Levné vstupenky let od Brémy do Krakov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brémy do Krakov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brémy do Krakov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brémy na Krakov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Bremen až Kraków

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 2 877,00 Kč do 11 520,65 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 75%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Brémy do Krakov

Nejlevnější letenky Brémy – Krakov lze najít již za 4 584,15 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 8 618,20 Kč. Nejdražší tiket může stát až 13 390,02 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Krakov letadlem

Pokud cestujete do Krakov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Typy vstupenek a zařízení od Brémy do Krakov

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain při cestování z Brémy na Krakov.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
Služby na palubě FlixTrain, KLM, Lufthansa od Brémy do Krakov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brémy do Krakov pomocí plane.
Vybavení FlixTrain KLM Lufthansa Austrian Airlines LOT Wizz Air
quiet_zone Tichá zóna check cross cross cross cross cross
wifi WiFi check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check cross cross cross cross cross
luggage Zavazadlo check check check check check check
accessibility Přístupnost check cross cross cross cross cross
food_and_drink Jídlo a pití check cross check check check check
air_con Klimatizace check cross cross cross cross cross
bicycle Jízdní kolo check cross cross cross cross cross
sleeper_couchette Spáč check cross cross cross cross cross

Brémy až Krakov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
58.72kg
Autobus
62.91kg
Let
167.76kg
Auto
134.21kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Brémy do Krakov?
Tiket let od Brémy do Krakov je 16 670,85 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 6 332,71 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brémy do Krakov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brémy do Krakov, je 6 332,71 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brémy a Krakov krát let?
Brémy až Krakov je 838,81 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Brémy a Krakov?
Brémy až Krakov je v průměru 3 h 57 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Brémy do Krakov?
Brémy až Krakov je pokryta operátory 6. Na Virail FlixTrain, KLM, Lufthansa, Austrian Airlines, easyJet UK, LOT, Wizz Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Brémy na Krakov?
Brémy až Krakov má průměrně 3 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Brémy do Krakov?
První let z Brémy na Krakov odlétá v 8:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Brémy na Krakov?
Nejnovější let z Brémy na Krakov odjíždí v 20:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brémy do Krakov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 6 332,71 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brémy do Krakov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Brémy a Krakov je 3 h 15 min.
Existuje přímé let z Brémy na Krakov?
Ano, mezi Brémy a Krakov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Brémy až Krakov od let?
Cesta let od Brémy k Krakov vytváří emise CO2 167.76kg.

Přejděte na místní z Brémy

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brémy

Mezinárodní trasy z Brémy a blízkých oblastí

Další destinace od Brémy

Hlavní trasy do stanice Krakov

Další oblíbené trasy