Let Kassel - Drážďany ceny od 7 229,51 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Kassel až Drážďany od let

Cesta z Kassel do Drážďany za let je 297,18 km a trvá 32 h 44 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 6:20 a poslední v 13:20. Je možné cestovat z Kassel na Drážďany pomocí let již za 7 229,51 Kč nebo až za 19 831,11 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 229,51 Kč.

Nejnižší cena7 229,51 Kč
Doba trvání cesty32 h 44 min
Připojení za den5
Nejnižší cena7 229,51 Kč
Nejvyšší cena19 831,11 Kč
První odjezd6:20
Poslední odjezd13:20
Vzdálenost297,18 km
OdjezdKassel
PříjezdDrážďany
NosičeSunExpress, SundairVíce

Let Vstupenky od Kassel do Dresden

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Kassel do Dresden

Levné vstupenky let od Kassel do Drážďany
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Kassel do Drážďany.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Kassel do Drážďany, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Kassel na Drážďany.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Kassel až Dresden

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Kassel do Drážďany

Nejlevnější letenky Kassel – Drážďany lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 524,17 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Drážďany letadlem

Pokud cestujete do Drážďany letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Nesma Airlines je saúdskoarabská letecká společnost, která byla založena v roce 2010. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety se zaměřením na destinace na Blízkém východě a v severní Africe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A320 a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Společnost Nesma Airlines je známá svými cenově dostupnými tarify a vysoce kvalitními službami se závazkem k bezpečnosti a spokojenosti zákazníků. Letecká společnost má v regionu silnou pověst a získala několik ocenění za svůj výkon a kvalitu služeb. Nesma Airlines je dceřinou společností Nesma Holding, diverzifikovaného saúdskoarabského konglomerátu se zájmy v různých průmyslových odvětvích.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Služby na palubě SunExpress, Sundair, TUI Airways od Kassel do Drážďany
Porovnejte služby na palubě při cestování z Kassel do Drážďany pomocí plane.
Vybavení SunExpress Sundair TUI Airways Nesma Airlines Corendon Airlines Eurowings Pegasus Airlines Condor Lufthansa Easyjet
wifi WiFi check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check cross check cross check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check cross cross cross check cross check check

Kassel až Drážďany Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
20.8kg
Autobus
22.29kg
Let
59.44kg
Auto
47.55kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Kassel do Drážďany?
Tiket let od Kassel do Drážďany je 11 128,27 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 229,51 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Kassel do Drážďany?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Kassel do Drážďany, je 7 229,51 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Kassel a Drážďany krát let?
Kassel až Drážďany je 297,18 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Kassel a Drážďany?
Kassel až Drážďany je v průměru 32 h 44 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 16 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Kassel do Drážďany?
Kassel až Drážďany je pokryta operátory 10. Na Virail SunExpress, Sundair, _, TUI Airways, Nesma Airlines, Corendon Airlines, Eurowings, Pegasus Airlines, Condor, Lufthansa, Easyjet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Kassel na Drážďany?
Kassel až Drážďany má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Kassel do Drážďany?
První let z Kassel na Drážďany odlétá v 6:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Kassel na Drážďany?
Nejnovější let z Kassel na Drážďany odjíždí v 13:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Kassel do Drážďany?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 229,51 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Kassel do Drážďany by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Kassel a Drážďany je 16 h 0 min.
Existuje přímé let z Kassel na Drážďany?
Ano, mezi Kassel a Drážďany je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Kassel až Drážďany od let?
Cesta let od Kassel k Drážďany vytváří emise CO2 59.44kg.

Přejděte na místní z Kassel

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Kassel

Mezinárodní trasy z Kassel a blízkých oblastí

Další destinace od Kassel

Hlavní trasy do stanice Drážďany

Podobné trasy

Další oblíbené trasy