Let Frankfurt nad Mohanem - Los Angeles ceny od 11 739,86 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny 11 739,86 Kč
3 dny Více

Frankfurt nad Mohanem až Los Angeles od let

Cesta z Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles za let je 9 312,73 km a trvá 6 h 21 min. Denně jede 116 spojů, přičemž první odjíždí v 7:00 a poslední v 22:15. Je možné cestovat z Frankfurt nad Mohanem na Los Angeles pomocí let již za 11 739,86 Kč nebo až za 46 155,68 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 11 739,86 Kč.

Nejnižší cena11 739,86 Kč
Doba trvání cesty6 h 21 min
Připojení za den116
Nejnižší cena11 739,86 Kč
Nejvyšší cena46 155,68 Kč
První odjezd7:00
Poslední odjezd22:15
Vzdálenost9 312,73 km
OdjezdFrankfurt nad Mohanem
PříjezdLos Angeles
NosičeSpirit Airlines, PLAYVíce

Let Vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Virail najde pro Vás lety v pracovní dny od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Los Angeles.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Frankfurt nad Mohanem Los Angeles?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles jsou od 11 739,86 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles letadlem?

Zatímco první let do Los Angeles je 7:00, poslední z nich opustí Frankfurt nad Mohanem na 22:15. Nejrychlejší letadlo spojení z Frankfurt nad Mohanem Los Angeles vzít 0 h 15 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Frankfurt nad Mohanem Los Angeles?

V Los Angeles necháte od Frankfurt am Main Hbf,Falkstraße, Frankfurt a.M.,Brauerei, Frankfurt a.M., pak přistání v Los Angeles (Americanstar),Los Angeles International Airport.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles

Levné vstupenky let od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Frankfurt nad Mohanem na Los Angeles.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Frankfurt nad Mohanem až Los Angeles

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles

Nejlevnější letenky Frankfurt nad Mohanem – Los Angeles lze najít již za 9 499,06 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 16 705,11 Kč. Nejdražší tiket může stát až 37 591,18 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Los Angeles letadlem

Pokud cestujete do Los Angeles letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Canada je největší letecká společnost v Kanadě, která poskytuje pravidelnou a charterovou leteckou dopravu pro cestující a náklad do více než 200 destinací po celém světě. Letecká společnost provozuje flotilu více než 400 letadel, včetně úzkotrupých a širokotrupých tryskových letadel, a obsluhuje vnitrostátní i mezinárodní linky. Air Canada je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která cestujícím poskytuje přístup do více než 1000 destinací ve 190 zemích. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu Aeroplan. Air Canada má centrálu v Montrealu v Quebecu a má základny v Torontu, Vancouveru a Calgary.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Ethiopian Air je vlajková letecká společnost Etiopie se sídlem v Addis Abebě. Byla založena v roce 1945 a provozuje flotilu více než 120 letadel, které obsluhují více než 125 destinací po celém světě. Ethiopian Air je členem Star Alliance a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí služby pro cestující a náklad, jakož i služby údržby, oprav a generálních oprav. Ethiopian Air získal za své služby několik ocenění, včetně ceny Skytrax pro nejlepší leteckou společnost v Africe v letech 2017 a 2018. Letecká společnost je známá svým závazkem k udržitelnosti a sociální odpovědnosti, včetně iniciativ zaměřených na snižování emisí uhlíku a podporu místních komunit.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Spirit Airlines je americký ultra-nízkonákladový dopravce, který provozuje lety po celých Spojených státech, Karibiku, Mexiku a Střední a Jižní Americe. Letecká společnost byla založena v roce 1983 a sídlí v Miramar na Floridě. Společnost Spirit Airlines je známá svými nízkými tarify a nenáročným přístupem k letecké dopravě, přičemž cestující platí navíc za vybavení, jako je odbavená zavazadla, výběr sedadel a občerstvení během letu. Letecká společnost provozuje flotilu letadel Airbus a má program pro časté cestující s názvem Free Spirit. Navzdory svému nízkonákladovému modelu čelila společnost Spirit Airlines kritice za své služby zákazníkům a poplatky.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

United Airlines je hlavní americká letecká společnost se sídlem v Chicagu, Illinois. Je to jedna z největších světových leteckých společností, která provozuje komplexní vnitrostátní i mezinárodní síť letů. United Airlines provozuje flotilu více než 800 letadel, které obsluhují více než 350 destinací ve více než 50 zemích. Letecká společnost je zakládajícím členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. United Airlines nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem MileagePlus. Letecká společnost má silný závazek k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Sun Country Airlines je nízkonákladová americká letecká společnost se sídlem v Minneapolis, Minnesota. Byla založena v roce 1982 a provozuje pravidelné a charterové lety do destinací po celých Spojených státech, Mexiku, Střední Americe a Karibiku. Flotila Sun Country Airline se skládá z letadel Boeing 737-800 a 737-700 a nabízí řadu služeb včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a možností nákupu jídel a nápojů. Letecká společnost má reputaci pro poskytování cenově dostupných tarifů a přátelských služeb, díky čemuž je oblíbenou volbou pro turisty. Sun Country Airlines dbá na bezpečnost, udržitelnost a spokojenost zákazníků.

Služby na palubě Spirit Airlines, PLAY, TAP Portugal od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles
Porovnejte služby na palubě při cestování z Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles pomocí plane.
Vybavení Spirit Airlines PLAY TAP Portugal Icelandair United Airlines KLM Eurowings British Airways Ethiopian Air Air Canada Lufthansa Aer Lingus LOT WestJet Wizz Air Finnair Austrian Airlines Turkish Airlines Vueling Sun Country Airlines ITA Airways Air France Norse Atlantic Airways
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check cross check cross check check check cross check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross cross cross cross cross check cross cross check check check check check cross check check cross cross check cross cross

Frankfurt nad Mohanem až Los Angeles Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
651.89kg
Autobus
698.45kg
Let
1862.55kg
Auto
1490.04kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles?
Tiket let od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles je 21 019,71 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 11 739,86 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles, je 11 739,86 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Frankfurt nad Mohanem a Los Angeles krát let?
Frankfurt nad Mohanem až Los Angeles je 9 312,73 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Frankfurt nad Mohanem a Los Angeles?
Frankfurt nad Mohanem až Los Angeles je v průměru 6 h 21 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles?
Frankfurt nad Mohanem až Los Angeles je pokryta operátory 34. Na Virail Spirit Airlines, PLAY, TAP Portugal, Icelandair, United Airlines, KLM, Z0, Kish Air, Eurowings, British Airways, Ethiopian Air, Air Canada, Condor Flugdienst, Lufthansa, Aer Lingus, LOT, easyJet UK, WestJet, Wizz Air, Finnair, Austrian Airlines, SAS Braathens, Turkish Airlines, Aero Services Executive, Vueling, Norwegian Air Shuttle, Swiss International Air Lines, Sun Country Airlines, Alaska Airlines, Inc., Air Baltic, Iberia Airlines, American Airlines, ITA Airways, Air France, Norse Atlantic Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Frankfurt nad Mohanem na Los Angeles?
Frankfurt nad Mohanem až Los Angeles má průměrně 116 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles?
První let z Frankfurt nad Mohanem na Los Angeles odlétá v 7:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Frankfurt nad Mohanem na Los Angeles?
Nejnovější let z Frankfurt nad Mohanem na Los Angeles odjíždí v 22:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 11 739,86 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Frankfurt nad Mohanem na Los Angeles?
V průměru existuje 2 od Frankfurt nad Mohanem až po Los Angeles.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Frankfurt nad Mohanem do Los Angeles by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Frankfurt nad Mohanem a Los Angeles je 0 h 15 min.
Existuje přímé let z Frankfurt nad Mohanem na Los Angeles?
Ano, mezi Frankfurt nad Mohanem a Los Angeles je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Frankfurt nad Mohanem až Los Angeles od let?
Cesta let od Frankfurt nad Mohanem k Los Angeles vytváří emise CO2 1862.55kg.

Přejděte na místní z Frankfurt nad Mohanem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Frankfurt nad Mohanem

Mezinárodní trasy z Frankfurt nad Mohanem a blízkých oblastí

Další destinace od Frankfurt nad Mohanem

Hlavní trasy do stanice Los Angeles

Další oblíbené trasy