Let Frankfurt nad Mohanem - Mnichov ceny od 2 991,47 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 3 671,26 Kč
Zítra Více
2 dny 3 677,84 Kč
3 dny 5 528,94 Kč

Frankfurt nad Mohanem až Mnichov od let

Cesta z Frankfurt nad Mohanem do Mnichov za let je 304,67 km a trvá 2 h 0 min. Denně jede 16 spojů, přičemž první odjíždí v 5:15 a poslední v 22:20. Je možné cestovat z Frankfurt nad Mohanem na Mnichov pomocí let již za 2 991,47 Kč nebo až za 44 112,16 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 991,47 Kč.

Nejnižší cena2 991,47 Kč
Doba trvání cesty2 h 0 min
Připojení za den16
Nejnižší cena2 991,47 Kč
Nejvyšší cena44 112,16 Kč
První odjezd5:15
Poslední odjezd22:20
Vzdálenost304,67 km
OdjezdFrankfurt nad Mohanem
PříjezdMnichov
NosičeAegean Airlines, Iberia AirlinesVíce

Let Vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Nejlevnější lety z Frankfurt nad Mohanem Mnichov s virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Frankfurt nad Mohanem Mnichov. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Frankfurt nad Mohanem Mnichov?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov také pouze 2 991,47 Kč.

Kdy se lety z Frankfurt nad Mohanem Mnichov odejít?

První let od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov odjíždí v 5:15, přičemž poslední z nich je v 22:20. Nejrychlejší letadlo spojení z Frankfurt nad Mohanem Mnichov vzít 0 h 55 min.

Kde se lety z Frankfurt nad Mohanem Mnichov odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

V Mnichov necháte od Falkstraße, Frankfurt a.M.,Frankfurt am Main Hbf,Brauerei, Frankfurt a.M., pak přistání v Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Blumenstraße, München,Hopfenstraße, München.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov

Levné vstupenky let od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Frankfurt nad Mohanem na Mnichov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Frankfurt nad Mohanem až Mnichov

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 2 971,50 Kč do 8 718,19 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 66%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov

Nejlevnější letenky Frankfurt nad Mohanem – Mnichov lze najít již za 3 741,90 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 6 438,56 Kč. Nejdražší tiket může stát až 9 731,18 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Mnichov letadlem

Pokud cestujete do Mnichov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Aegean Airlines, LOT, Eurowings od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Frankfurt nad Mohanem do Mnichov pomocí plane.
Vybavení Aegean Airlines LOT Eurowings Ryanair Lufthansa ITA Airways
wifi WiFi check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check check check

Frankfurt nad Mohanem až Mnichov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
21.33kg
Autobus
22.85kg
Let
60.93kg
Auto
48.75kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Frankfurt nad Mohanem do Mnichov?
Tiket let od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov je 7 077,53 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 991,47 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Frankfurt nad Mohanem do Mnichov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov, je 2 991,47 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Frankfurt nad Mohanem a Mnichov krát let?
Frankfurt nad Mohanem až Mnichov je 304,67 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Frankfurt nad Mohanem a Mnichov?
Frankfurt nad Mohanem až Mnichov je v průměru 2 h 0 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov?
Frankfurt nad Mohanem až Mnichov je pokryta operátory 7. Na Virail Aegean Airlines, Iberia Airlines, LOT, Eurowings, Ryanair, Lufthansa, ITA Airways, Emirates Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Frankfurt nad Mohanem na Mnichov?
Frankfurt nad Mohanem až Mnichov má průměrně 16 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Frankfurt nad Mohanem do Mnichov?
První let z Frankfurt nad Mohanem na Mnichov odlétá v 5:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Frankfurt nad Mohanem na Mnichov?
Nejnovější let z Frankfurt nad Mohanem na Mnichov odjíždí v 22:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Frankfurt nad Mohanem do Mnichov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 991,47 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Frankfurt nad Mohanem na Mnichov?
V průměru existuje 11 od Frankfurt nad Mohanem až po Mnichov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Frankfurt nad Mohanem do Mnichov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Frankfurt nad Mohanem a Mnichov je 0 h 55 min.
Existuje přímé let z Frankfurt nad Mohanem na Mnichov?
Ano, mezi Frankfurt nad Mohanem a Mnichov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Frankfurt nad Mohanem až Mnichov od let?
Cesta let od Frankfurt nad Mohanem k Mnichov vytváří emise CO2 60.93kg.

Přejděte na místní z Frankfurt nad Mohanem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Frankfurt nad Mohanem

Mezinárodní trasy z Frankfurt nad Mohanem a blízkých oblastí

Další destinace od Frankfurt nad Mohanem

Hlavní trasy do stanice Mnichov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy