Let Kassel - Stuttgart ceny od 5 602,01 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Kassel až Stuttgart od let

Cesta z Kassel do Stuttgart za let je 283,07 km a trvá 23 h 37 min. Denně jede 27 spojů, přičemž první odjíždí v 14:30 a poslední v 14:30. Je možné cestovat z Kassel na Stuttgart pomocí let již za 5 602,01 Kč nebo až za 13 785,81 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 602,01 Kč.

Nejnižší cena5 602,01 Kč
Doba trvání cesty23 h 37 min
Připojení za den27
Nejnižší cena5 602,01 Kč
Nejvyšší cena13 785,81 Kč
První odjezd14:30
Poslední odjezd14:30
Vzdálenost283,07 km
OdjezdKassel
PříjezdStuttgart
NosičeTUI fly Deutschland, KLMVíce

Let Vstupenky od Kassel do Stuttgart

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Kassel do Stuttgart

Levné vstupenky let od Kassel do Stuttgart
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Kassel do Stuttgart.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Kassel do Stuttgart, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Kassel na Stuttgart.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Kassel až Stuttgart

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Stuttgart letadlem

Pokud cestujete do Stuttgart letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě KLM, Vueling, Lufthansa od Kassel do Stuttgart
Porovnejte služby na palubě při cestování z Kassel do Stuttgart pomocí plane.
Vybavení KLM Vueling Lufthansa ITA Airways Olympic Air Eurowings Wizz Air Aegean Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check cross cross check check

Kassel až Stuttgart Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
19.81kg
Autobus
21.23kg
Let
56.61kg
Auto
45.29kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Kassel do Stuttgart?
Tiket let od Kassel do Stuttgart je 8 100,02 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 602,01 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Kassel do Stuttgart?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Kassel do Stuttgart, je 5 602,01 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Kassel a Stuttgart krát let?
Kassel až Stuttgart je 283,07 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Kassel a Stuttgart?
Kassel až Stuttgart je v průměru 23 h 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 17 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Kassel do Stuttgart?
Kassel až Stuttgart je pokryta operátory 16. Na Virail TUI fly Deutschland, KLM, Vueling, Lufthansa, ITA Airways, Aero Services Executive, Olympic Air, Swiss International Air Lines, Eurowings, Swissair, Big Sky Airlines, Air Senegal International, easyJet UK, HV, Condor Flugdienst, Wizz Air, Aegean Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Kassel na Stuttgart?
Kassel až Stuttgart má průměrně 27 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Kassel do Stuttgart?
První let z Kassel na Stuttgart odlétá v 14:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Kassel na Stuttgart?
Nejnovější let z Kassel na Stuttgart odjíždí v 14:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Kassel do Stuttgart?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 602,01 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Kassel do Stuttgart by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Kassel a Stuttgart je 17 h 10 min.
Existuje přímé let z Kassel na Stuttgart?
Ano, mezi Kassel a Stuttgart je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Kassel až Stuttgart od let?
Cesta let od Kassel k Stuttgart vytváří emise CO2 56.61kg.

Přejděte na místní z Kassel

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Kassel

Mezinárodní trasy z Kassel a blízkých oblastí

Další destinace od Kassel

Hlavní trasy do stanice Stuttgart

Podobné trasy

Další oblíbené trasy