Let Lipsko - Hannover ceny od 4 993,09 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Lipsko až Hannover od let

Cesta z Lipsko do Hannover za let je 214,62 km a trvá 18 h 26 min. Denně jede 42 spojů, přičemž první odjíždí v 6:10 a poslední v 20:50. Je možné cestovat z Lipsko na Hannover pomocí let již za 4 993,09 Kč nebo až za 16 538,10 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 993,09 Kč.

Nejnižší cena4 993,09 Kč
Doba trvání cesty18 h 26 min
Připojení za den42
Nejnižší cena4 993,09 Kč
Nejvyšší cena16 538,10 Kč
První odjezd6:10
Poslední odjezd20:50
Vzdálenost214,62 km
OdjezdLipsko
PříjezdHannover
NosičeBritish Airways, Austrian AirlinesVíce

Let Vstupenky od Lipsko do Hannover

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Lipsko do Hannover

Levné vstupenky let od Lipsko do Hannover
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Hannover.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Hannover, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Hannover.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Lipsko až Hannover

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Hannover

Nejlevnější letenky Lipsko – Hannover lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 696,86 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Hannover letadlem

Pokud cestujete do Hannover letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě British Airways, Austrian Airlines, Ryanair od Lipsko do Hannover
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Hannover pomocí plane.
Vybavení British Airways Austrian Airlines Ryanair Air Serbia KLM Turkish Airlines Eurowings SunExpress Lufthansa Bulgaria Air
wifi WiFi check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check cross check cross cross check check

Lipsko až Hannover Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
15.02kg
Autobus
16.1kg
Let
42.92kg
Auto
34.34kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Hannover?
Tiket let od Lipsko do Hannover je 8 148,49 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 993,09 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Hannover?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Hannover, je 4 993,09 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Hannover krát let?
Lipsko až Hannover je 214,62 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Hannover?
Lipsko až Hannover je v průměru 18 h 26 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Hannover?
Lipsko až Hannover je pokryta operátory 16. Na Virail British Airways, Austrian Airlines, SAS Braathens, Ryanair, Air Serbia, Hageland Aviation Services, KLM, Turkish Airlines, Air Fiji, TUI fly Deutschland, Eurowings, Tol-Air Services, SunExpress, Condor Flugdienst, Lufthansa, Island Express, Bulgaria Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Hannover?
Lipsko až Hannover má průměrně 42 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Hannover?
První let z Lipsko na Hannover odlétá v 6:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Hannover?
Nejnovější let z Lipsko na Hannover odjíždí v 20:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Hannover?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 993,09 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Hannover by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Hannover je 3 h 20 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Hannover?
Ano, mezi Lipsko a Hannover je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Hannover od let?
Cesta let od Lipsko k Hannover vytváří emise CO2 42.92kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Hannover

Podobné trasy

Další oblíbené trasy