Let Lipsko - Memmingen ceny od 1 810,67 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Lipsko až Memmingen od let

Cesta z Lipsko do Memmingen za let je 405,38 km a trvá 17 h 51 min. Denně jede 15 spojů, přičemž první odjíždí v 6:10 a poslední v 22:10. Je možné cestovat z Lipsko na Memmingen pomocí let již za 1 810,67 Kč nebo až za 25 087,74 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 810,67 Kč.

Nejnižší cena1 810,67 Kč
Doba trvání cesty17 h 51 min
Připojení za den15
Nejnižší cena1 810,67 Kč
Nejvyšší cena25 087,74 Kč
První odjezd6:10
Poslední odjezd22:10
Vzdálenost405,38 km
OdjezdLipsko
PříjezdMemmingen
NosičeLauda, EurowingsVíce

Let Vstupenky od Leipzig do Memmingen

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Leipzig do Memmingen

Levné vstupenky let od Lipsko do Memmingen
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Memmingen.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Memmingen, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Memmingen.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Leipzig až Memmingen

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Memmingen

Nejlevnější letenky Lipsko – Memmingen lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 518,32 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Memmingen letadlem

Pokud cestujete do Memmingen letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air Malta je národní letecká společnost Malty se sídlem v Luqa. Provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1973 a má flotilu letadel Airbus A320 a A320neo. Air Malta nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně sezení v ekonomické a business třídě, zábavy na palubě a věrnostního programu zvaného Flypass. Letecká společnost se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, ale zavedla plán restrukturalizace, aby zlepšila svou ziskovost a konkurenceschopnost. Air Malta je významným přispěvatelem do turistického průmyslu a ekonomiky Malty.

Air Moldova je národní letecká společnost Moldavska se sídlem v Kišiněvě. Byla založena v roce 1993 a provozuje pravidelné lety do destinací v Evropě, Rusku a na Středním východě. Flotila aerolinek se skládá z letadel Airbus A319 a Embraer E190. Air Moldova nabízí možnosti sezení v ekonomické i business třídě a také věrnostní program s názvem „Club One“. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Turkish Airlines a Air France. Společnost Air Moldova se zavázala poskytovat svým cestujícím bezpečné a spolehlivé služby letecké dopravy a za své služby zákazníkům získala několik ocenění.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Blue Air je rumunská nízkonákladová letecká společnost, která byla založena v roce 2004. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe a na Středním východě. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na mezinárodním letišti Henri Coandă v Bukurešti v Rumunsku. Flotila Blue Air se skládá z letadel Boeing 737 a Airbus A320 a nabízí možnosti sedadel v ekonomické i business třídě. Letecká společnost je známá svými cenově dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům. Blue Air se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání biopaliv a omezení jednorázových plastů na palubě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Onur Air je turecká nízkonákladová letecká společnost, která byla založena v roce 1992. Provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do různých destinací v Evropě, Asii a Africe. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Istanbul Atatürk a má také sekundární uzly na letišti Antalya a letišti İzmir Adnan Menderes. Onur Air provozuje flotilu letadel Airbus A320 a A321 a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Letecká společnost v minulosti čelila určitým bezpečnostním problémům, ale od té doby zlepšila svou bezpečnost a nadále působí jako oblíbená nízkonákladová letecká společnost v Turecku.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Lauda, Eurowings, LOT od Lipsko do Memmingen
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Memmingen pomocí plane.
Vybavení Lauda Eurowings LOT SWISS Ryanair Air Serbia Easyjet Turkish Airlines Wizz Air Air Europa TAROM Vueling Aegean Airlines Air Malta Austrian Airlines Condor British Airways Croatia Airlines Air Moldova Lufthansa Bulgaria Air
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check check check check check check cross check cross check check check cross check check cross check check

Lipsko až Memmingen Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
28.38kg
Autobus
30.4kg
Let
81.08kg
Auto
64.86kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Memmingen?
Tiket let od Lipsko do Memmingen je 8 542,09 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 810,67 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Memmingen?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Memmingen, je 1 810,67 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Memmingen krát let?
Lipsko až Memmingen je 405,38 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Memmingen?
Lipsko až Memmingen je v průměru 17 h 51 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 8 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Memmingen?
Lipsko až Memmingen je pokryta operátory 26. Na Virail Lauda, Eurowings, LOT, SWISS, Pobeda, Ryanair, Air Serbia, Alitalia, Easyjet, Turkish Airlines, Wizz Air, Air Europa, TAROM, Vueling, Aegean Airlines, Air Malta, Austrian Airlines, adria_airways, TAP Air Portugal, Condor, Blue Air, British Airways, Croatia Airlines, Air Moldova, Lufthansa, Onur Air, Bulgaria Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Memmingen?
Lipsko až Memmingen má průměrně 15 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Memmingen?
První let z Lipsko na Memmingen odlétá v 6:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Memmingen?
Nejnovější let z Lipsko na Memmingen odjíždí v 22:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Memmingen?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 810,67 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Memmingen by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Memmingen je 8 h 35 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Memmingen?
Ano, mezi Lipsko a Memmingen je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Memmingen od let?
Cesta let od Lipsko k Memmingen vytváří emise CO2 81.08kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Memmingen

Podobné trasy

Další oblíbené trasy