Let Praha - Istanbul ceny od 2 558,17 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Praha až Istanbul od let

Cesta z Praha do Istanbul za let je 1 512,8 km a trvá 5 h 36 min. Denně jede 30 spojů, přičemž první odjíždí v 4:45 a poslední v 19:20. Je možné cestovat z Praha na Istanbul pomocí let již za 2 558,17 Kč nebo až za 30 784,74 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 558,17 Kč.

Nejnižší cena2 558,17 Kč
Doba trvání cesty5 h 36 min
Připojení za den30
Nejnižší cena2 558,17 Kč
Nejvyšší cena30 784,74 Kč
První odjezd4:45
Poslední odjezd19:20
Vzdálenost1 512,8 km
OdjezdPraha
PříjezdIstanbul
NosičeLufthansa, LOTVíce

Let Vstupenky od Prague do Istanbul

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Vyhledání levných letů z Praha Istanbul s virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Praha Istanbul y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Praha do Istanbul. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Praha Istanbul?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Praha do Istanbul také pouze 2 558,17 Kč.

Když se první let do Istanbul odejít?

Zatímco první let do Istanbul je 4:45, poslední z nich opustí Praha na 19:20. Nejrychlejší letadlo spojení z Praha Istanbul vzít 2 h 35 min.

Jaké jsou odletové letiště v Praha a Istanbul?

Letiště sloužil v pomocí letech z Praha Istanbul jsou Praha Liben,Praha Holesovice,Ruzyne International Airport,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Masarykovo nadrazi,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Praha-Vysochany,Prague - Zličín a Istanbul, Büyük Otogari,Istanbul Airport (IST).

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Istanbul

Levné vstupenky let od Praha do Istanbul
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Istanbul.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Istanbul, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Istanbul.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Istanbul

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Praha do Istanbul

Nejlevnější letenky Praha – Istanbul lze najít již za 2 352,36 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 826,95 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 377,85 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Istanbul letadlem

Pokud cestujete do Istanbul letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Lufthansa, LOT, Turkish Airlines od Praha do Istanbul
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Istanbul pomocí plane.
Vybavení Lufthansa LOT Turkish Airlines Czech Airlines KLM Air Serbia SunExpress Aegean Airlines Austrian Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check cross cross check cross check check

Praha až Istanbul Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
105.9kg
Autobus
113.46kg
Let
302.56kg
Auto
242.05kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Praha do Istanbul?
Tiket let od Praha do Istanbul je 6 935,29 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 558,17 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Istanbul?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Istanbul, je 2 558,17 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Istanbul krát let?
Praha až Istanbul je 1 512,8 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Praha a Istanbul?
Praha až Istanbul je v průměru 5 h 36 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Istanbul?
Praha až Istanbul je pokryta operátory 10. Na Virail Lufthansa, LOT, Turkish Airlines, Air Fiji, Czech Airlines, KLM, Air Serbia, SunExpress, Aegean Airlines, Aero Services Executive, Austrian Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Praha na Istanbul?
Praha až Istanbul má průměrně 30 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Praha do Istanbul?
První let z Praha na Istanbul odlétá v 4:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Praha na Istanbul?
Nejnovější let z Praha na Istanbul odjíždí v 19:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Istanbul?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 558,17 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Istanbul?
V průměru existuje 5 od Praha až po Istanbul.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Istanbul by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Praha a Istanbul je 2 h 35 min.
Existuje přímé let z Praha na Istanbul?
Ano, mezi Praha a Istanbul je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Istanbul od let?
Cesta let od Praha k Istanbul vytváří emise CO2 302.56kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Istanbul

Podobné trasy

Další oblíbené trasy